Proovi mänguautomaati Pafis tasuta

Cash & Carry: Shopping Spree

Cash & Carry: Shopping Spree on Pafi majasisese mängutootja Paf Game Studio poolt eksklusiivselt ainult enda kasiino jaoks loodud mänguautomaat, millega on neljale õnnelikule mängijale jagatud kõigest nelja kuuga juba 668 000 euro väärtuses jackpotte. Uus videoslot on saadaval veebikasiinos kui ka mobiilses Pafis. Kuidas sa ka mängida ei eelista, kas desktopilt või nutiseadmelt, saad seda lisaks raha eest mängimisele proovida soovi korral ka demoversioonis tasuta. Mängimiseks on sul tarvis kasiino kontot. Saad Pafiga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


Paf € 100 no wagering bonus ja 20 tasuta spinni.

Cash & Carry: Shopping Spree videoslotist lähemalt

Cash & Carry: Shopping Spree on viie rulli ja 20 võiduliiniga videoslot. Sinu eesmärgiks on koguda vasakpoolsemast rullikust algavaid võidukombinatsioone, et võida kasvav jackpot. Progresseeruv peaauhind algab 100 000 eurost ning seda võib võita mistahes panusetasemega alates kahekümnest sendist kuni paarikümne euroni välja. Mänguautomaati iseloomustavad veel viietasemeline osturalli boonusmäng ning tasuta keerutused. Viimastega muuseas võidad alati. Kui peaksid tasuta spinniga kaotama, saad korduskeerutuse ning sinu võidukordaja suureneb.

Võida Cash & Carry: Shopping Spree jackpot

Cash & Carry: Shopping Spree videoslotiga on progresseeruva jackpoti võitnud kõigest nelja kuuga juba neli õnnelikku mängijat. Kokku on kasiino seega mängijatele kinkinud pea 700 000 euro väärtuses jackpotte. Selleks, et jackpot võita, tuleb sul mänguväljal tabada viite samasugust jackpoti sümbolit. Jackpoti võid võita iga panusetasemega mängides, ainuke erinevus seisneb selles, et mida kõrgema panusetasemega mängid, seda suurema tõenäosusega võidu saad.Senised jackpotid mängiti välja:

  • 11. aprillil 2016: 213 012€
  • 30. aprillil 2016: 153 132€
  • 22. mai 2016 l: 184 982€
  • 27. mail 2016: 117 370€
Cash and Carry Shopping Spree Jackpot win 

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Kolm tasuta keerutuse sümbolit ükskõik kuskohas rullikutel aktiveerivad viis tasuta keerutust, mille saad läbi mängida automaatselt sama panusetasemega, millega mängimist tasuta keerutuste saamisel hetkel. Tasuta spinnide ajal ei ole võimalik võita jackpotti, boonusmängu ega lisanduvaid tasuta keerutusi. Iga tasuta keerutuse kohta, mil sa võitu ei saa, saad suurendatud võidukordajaga lisakeerutuse. Suurim võimalik võidukordaja on x5.

Boonusmäng

Taba kolme boonussümbolit ükskõik kuskohas rullikutel ja sind viiakse osturallile. Selleks, et läbi viie erineva taseme võiduka lõpuni jõuda, pead igast osakonnast õige toote valima.

Mida meie videoslotist arvame?

Hoolimata sellest, et Cash & Carry: Shopping Spree mänguautomaat pole just kõige vägevama graafika ja disainiga, teevad selle tasa selle suurepärased võidud. Mäng on täis pikitud tasuta keerutusi, lisakeerutusi, kordajaid ja selles on nagu mainitud ka kasvav jackpot, mida on võimalik võita ka kõigest 20-sendise panusega. Mängu näol on tegu eksklusiivse videoslotiga, mis on majasiseselt toodetud ning seega on see saadaval vaid Pafi internetikasiinos ja Pafi mobiilses kasiinos.

Saa liitudes 200 tasuta spinni

Saa Pafiga liitudes 200 tasuta spinni ja 20 eurot tasuta rahaAva Pafis kasutajakonto ja saa kasiinolt kingituseks 200 tasuta spinni. Selleks, et keerutada Microgaming'u Sun Tide mänguautomaadil, tee esimene vähemalt 10-eurone sissemakse. Peale oma esimese sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Teeni lisaks 20 eurot pärisraha

Tee esimese sissemakse järel ka ükskõik millises summas panus Paf kasiino keskkonnas ja saa pärast ennustustulemuste selgumise paari päeva jooksul kasiinolt teade lingiga. Selle avades saad automaatselt 20 eurot reaalset raha.

SunTide videoslotist lähemalt

SunTide Game Promo Video

Microgaming'u uusim Sun Tide videoslot on mõnusalt suvine rullikutekeerutaja. Mängus on viis rullikut, kolm mängurida ja 9 võiduliini ning värvilised sümbolid, mis toovad ka pilvise ilmaga päikeselised võidud koju kätte. Videoslotti iseloomustavad laienevad juhusümbolid ja medaljoni vabasümbolid, mis toovad sulle hulgaliselt tasuta keerutusi. Saad mängu proovida nii tasuta, kui ka panustada nii vähesega kui seda on 9-senti, ent võita võid suisa 75 000€.

Paf loob mänguautomaate alates aastast 1966

Paf on põhjamaine ettevõtte, mis loodi 1966. aastal Ahvenamaal. Paf avas internetikasiino 1999. aastal, ent lisaks online mängudele, pakub kasiino meelelahutust ka Läänemerel sõitvatel parvlaevadel. Kasiino mängude valikus on näiteks mänguautomaadid, bingo, kraapekaardid, pokker, spordiennustus.

Paf soovib jagada positiivseid kogemusi

Liitu Pafiga tasuta ja saa osa Club Pafi põnevatest ühisreisidest

Tee tutvust ka Club Pafi pakkumiste, kampaaniate, ürituste ja reisidega, mida korraldatakse kõikidele Pafi sõpradele, kes koos mõnusalt aega veeta soovivad. Pafi meeskond on koos kasiinokülastajatega enam kui kolmekümnesse sihtkohta üle kogu maailma seigelnud.

Paf teeb kasumiga head

Paf usub sotsiaalsesse ja keskkonnasõbralikku vastutustundesse, mistõttu suunab kasiino kogu oma kasumi heategevusse aidates kaasa spordi, haridus ja keskkonnakaitse arengusse. Niisiis, kui valid Pafi kasiino, toetad eluterve keskkonna hoidmist ja kaitsmist.

Paf panustab kasumiga heategevusse

Samuti kannab kasiino hoolt selle eest, et mängijate hulgas poleks hasartmängust sõltuvaid inimesi. Pafi vastutustundliku mängimise tööriistad aitavad kasiinol külastajate mängimisharjumustel silma peal hoida. Kasiino toetab ka mitmeid hasartmängusõltuvuse vastu võitlevaid projekte.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte

Egle

eestikasiino.com