Faktid: Paf Game Studio

Loe siit Paf Game Studio ülevaadet

Kas oled mõelnud, kuidas valmivad Pafi internetikasiino eksklusiivsed videoslotid? Sellel aastal on Paf Game Studio andnud välja juba kaks videoslotti – Shopping Spree ning Little Big Heroes. Esimene neist on saadaval alates aprillikuust ning selle lühikese ajaga on kasiino välja maksnud juba kaks jackpoti.

Paf Game Studiost lähemalt

Paf Game Studio 23 liikmega mängutootjate meeskond loodi juba 1999. aastal. Kolmest meeskonnast üks asub Pafi peakontoris Mariehamnis ning kaks Helsingis. Pafi kasiino on majasiseselt loonud oma mängijatele eksklusiivselt 72 erinevat mänguautomaati. Nendest uusimad on Legends of the Colosseum, Double Joker Poker, Little Big Heroes ja Cash and Carry Shopping Spree. Hetkel loovad nad Cash and Carry mobiilset versiooni ning uut Lucky Star: The Voyage mänguautomaati.

Kuidas tunda ära Paf Game Studio mängud?

Pafi eksklusiivsed videomänguautomaadid tunned kohe selle järgi ära, et nende all nurgas on kasiino logo. Vaata lühikest inglise keelset videot sellest, kuidas meie leidlikud mängudeloojad sellise võrratu lõpptulemuseni jõuavad.

Pafi eksklusiivsetest mängudest lähemalt

Cash & Carry: Shopping Spree

Cash & Carry: Shopping Spree on läbi aega üks Pafi kõige edukama algusega mängudest – see slotimäng maksis ainuüksi esimese töös olnud kuu aja jooksul välja jackpotte ligi 400 000€ väärtuses. Ja Little Big Heroes on segu klassikalisest slotikast ning mängu läbivast kaasahaaravast seiklusest, mis ei jäta kedagi külmaks. Mõlemad mängud on eksklusiivselt saadaval vaid Pafi kasiinos.

Little Big Heroes

Little Big Heroes on samuti Pafi eksklusiivne videoslot, mis on inspireeritud väikestest õnnetoovatest kangelastest. Kui sul õnnestub aidata kuningat tema ülesannetest ning tabada kuningriigist põgenenud vaenlast, saad tasuks kopsaka auhinna. Nagu öeldud, on antud mäng saadaval vaid Pafis, ent saad soovi korral seda tasuta proovida nii arvutist, tahvelarvutist kui ka mobiilist.

Little Big Heroes on viie rulliku, kolme mängurea ja 15 võiduliiniga videoslot Paf Game Studio’lt, mida iseloomustavad võidukordajaga tasuta keerutused, laienevad vabasümbolid ja põnev lahingumäng koos Mystery Box sümboli auhinnaga. Samuti ootavad sind üllatuskingitused ja kuningliku vaevatasu boonusmäng.

Proovi mängu tasuta siit

Mängu tavasümboliteks on õllekann, liha, vasarad, sarv, telk, hobuseraud, kilp, raamat ning aardekirst. Tasuta keerutuste sümboliks on Free Spins ikoon. Kolme seesuguse sümboli tabamisel, saadab kuningas sind otsejoones tasuta spinnide vooru. Kõrgemate väärtustega sümboliteks on asendus- ja hajussümbolid. Esimeseks neist on tiibadega klaver, mis ilmub kolmandal rullikul ning asnedab kõiki teisi peale hajussümbolite. Asendussümbol muutub muuseas automaatselt laienevaks sümboliks, kui tabad mänguväljal võidukombinatsiooni.

Paf loob mänguautomaate alates aastast 1966

Paf on põhjamaine ettevõtte, mis loodi 1966. aastal Ahvenamaal. Paf avas internetikasiino 1999. aastal, ent lisaks online mängudele, pakub kasiino meelelahutust ka Läänemerel sõitvatel parvlaevadel. Kasiino mängude valikus on näiteks mänguautomaadid, bingo, kraapekaardid, pokker, spordiennustus.

Paf soovib jagada positiivseid kogemusi

Liitu Pafiga tasuta ja saa osa Club Pafi põnevatest ühisreisidest

Tee tutvust ka Club Pafi pakkumiste, kampaaniate, ürituste ja reisidega, mida korraldatakse kõikidele Pafi sõpradele, kes koos mõnusalt aega veeta soovivad. Pafi meeskond on koos kasiinokülastajatega enam kui kolmekümnesse sihtkohta üle kogu maailma seigelnud.

Paf teeb kasumiga head

Paf usub sotsiaalsesse ja keskkonnasõbralikku vastutustundesse, mistõttu suunab kasiino kogu oma kasumi heategevusse aidates kaasa spordi, haridus ja keskkonnakaitse arengusse. Niisiis, kui valid Pafi kasiino, toetad eluterve keskkonna hoidmist ja kaitsmist.

Paf panustab kasumiga heategevusse

Samuti kannab kasiino hoolt selle eest, et mängijate hulgas poleks hasartmängust sõltuvaid inimesi. Pafi vastutustundliku mängimise tööriistad aitavad kasiinol külastajate mängimisharjumustel silma peal hoida. Kasiino toetab ka mitmeid hasartmängusõltuvuse vastu võitlevaid projekte.

Saa liitudes 200 tasuta spinni

Ava Pafis kasutajakonto ja saa kasiinolt kingituseks 200 tasuta spinni. Selleks, et keerutada Microgaming’u Sun Tide mänguautomaadil, tee esimene vähemalt 10-eurone sissemakse. Peale oma esimese sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Saa Pafiga liitudes 200 tasuta spinni ja 20 eurot tasuta raha

Teeni lisaks 20 eurot pärisraha

Tee esimese sissemakse järel ka ükskõik millises summas panus Paf kasiino keskkonnas ja saa pärast ennustustulemuste selgumise paari päeva jooksul kasiinolt teade lingiga. Selle avades saad automaatselt 20 eurot reaalset raha.

SunTide videoslotist lähemalt

SunTide Game Promo Video

Microgaming’u uusim Sun Tide videoslot on mõnusalt suvine rullikutekeerutaja. Mängus on viis rullikut, kolm mängurida ja 9 võiduliini ning värvilised sümbolid, mis toovad ka pilvise ilmaga päikeselised võidud koju kätte. Videoslotti iseloomustavad laienevad juhusümbolid ja medaljoni vabasümbolid, mis toovad sulle hulgaliselt tasuta keerutusi. Saad mängu proovida nii tasuta, kui ka panustada nii vähesega kui seda on 9-senti, ent võita võid suisa 75 000€.

Kõik slotid Paf Game Studio kaupa

Nimi Üldine hinnang RTP Maksimaalne võit (x Sinu panus) Ridade arv Võiduliinide arv
Kreisiraadio 87 96.67% - 3 15
Cash & Carry Shopping Spree 83 94.6% - 3 15
Little Big Heroes - - - 3 15

Mängida Paf Game Studio slotid aadressil

Nimi Üldine hinnang Populaarsus Kasutatavus Klienditugi Nägi ilmavalgust
Paf 93 97 92 75 31/12/1999

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?