Crime Scene
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.15
Võiduliine : 15
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Crime Scene - asu kuritegusid lahendama

Kuritegevusel, politseil ja pättidel põhinevaid videoslotte on tehtud omajagu, ent tundub, et ruumi on veel. See NetEnti slot erineb teistest omasugustest, kuna keskendub sündmuse tagajärgedele ja selle kohtumõistmise aspektidele. Crime Scene peaks tõeliselt meeltmööda olema telesarja "CSI: Kriminalistid" jälgijatele.

Vaata siit tutvustust

Mängust lähemalt

Crime Scene on viie rulliku ja 15-ne fikseeritud panusereaga videoslot Net Entertainmenti sulest, mille eesmärgiks on lahendada kordapandud kuritegusid kolmekordse kleepuva asendussümboli ja vägeva boonusmängu abil.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Võiduliinid: 15
Panusevahemik: €0.15 - €150.00
Jackpot: 750x
Boousmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 96.7%
Välja antud: 2014

Slotti saab mängida erinevatel panusetasemetel ja mündiväärtustel. Leiad videosloti kas niisama ajaviiteks või soovi korral raha peale mängimiseks näiteks Unibetist, Pafist ja Maria kasiinost.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mängu tegevustik toimub räpasel alleel, millele on politselint ümber tõmmatud. Madalamaid väärtusi esindavad slotis mängukaardid, kõrgemad on seotud aga revolvri, uurimiskohvri, uv-prillide ja kahtlase jalajäljega. Kuriteopaiga boonussümboliks on näpujäljed ja asendussümboliks on politseimärk.

Boonuslahendused

Kuriteopaiga boonus

Tabades põhimängus kolme või enamat sõrmejälje sümbolit, saad sa pääsu boonusmängu. Ekraanile ilmuvad 30 kaustikut, mida sa saad oma auhindade kogumiseks järjest ühekaupa avada. Saad neid avada seni, kuni oled sattunud kokku kolmele punase ristiga märgile. Aeg-ajalt ilmuvad mängu ka teised sümbolid nagu:


Ümbriku märk - esimene punane rist annab sulle võimaluse klõpsata ühele neljast ümbrikust, et võita kas täiendavaid täiendavaid mündiauhindu, kahekordistada boonusmängu võidusummat või pöörduda tagasi boonusmängu.


Asitõendi sümbol - kaustade all on neli näpujälge, millest igaüks on väärt teatud rahalist auhinda. Valitud auhind lisatakse sinu järgmisele valitud kaustikule. Mida rohkem sõrmejälgi sa leiad, seda suuremad on sinu rahalised võidud.


“V"- politseimärk - tegu on teise võimaluse sümboliga, mis tühistab järgmise punase risti sümboli.


“X"-märk - tühistab punase risti.

Boonusmängu suurim võimalik mündivõit on 6180. Mängu lõpus lisatakse kõik sinu võidud ringile, mis mängu aktiveeris.

Kleepuvad asendussümbolid

Kleepuv asendussümboli ilmudes põhimängus jääb see oma kohale üheks kuni viieks keerutuseks andes sulle võimaluse järgnevate spinnide jooksul lisa wild'e tabada ning saada suuremaid võite. Kui sul õnnestub saada võidukombinatsiooni ka kleepuv asendussümbol, suurendab see sinu võidusummat kolm korda.

Kokkuvõte

Crime Scene videoslotil on olemas kõik vajalikud elemendid, et muuta mängimine sinu jaoks nauditavaks ja põnevaks. Sloti boonusmäng paistab silma on innovaatilisuse poolest.

Lahenda kuritegusi ja võta võite!

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...