Football Gladiators
Mängutootja : Novomatic
Ridade arv : 3
Min panus : 0.25
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 1.0 / 5
Proovi videoslotti tasuta Unibetis

Football Gladiators - eksklusiivne slot

Unibeti internetikasiino kutsub sind eksklusiivselt osa saama gladiaatorite põnevatest kolosseumi võistlustest, kus sul tuleb vastu astuda neljale koletisele ja aidata sellistel jalgpallistaaridel nagu Andrea Pirlo, Robin van Persie, Rio Ferdinand ja Toni Kroos võita. Football Gladiators videoslot on Novomatic mängutootja videoslot, mis on heaks lisaks teisele kahele jalgpalli EMi EURO 2016 ajaks loodud mänguautomaadile - Football: Champions Cup'ile ja Bicicleta'le.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Football Gladiators mängust lähemalt

Football Gladiators videoslot on Novomatic mängutootja loodud mäng, millel on viis rullikut, kolm mängurida ja 25 võiduliini. Mängu sümboliteks on jalgpallurid, gladiaatorid, loomad, koletised ja madalama väärtusega klassikalised mängukaardid. Mängu alguses tuleb sul valida üks neljast jalgpallistaarist - kas Andrea Pirlo, Robin van Persie, Rio Ferdinand või Toni Kroos ning sellest sõltub ka asendussümbol. Nimelt on asendussümboliks sinu valitud jalgpallur. Tema asendab kõiki teisi sümboleid peale boonussümbolite.

Vaata siit Football Gladiators tiiserit

Footbal Gladiators™ - Stakelogic
 

Boonuslahendused

Arena boonussümbol

Otsi mänguväljal teiselt ja neljandalt rullikult Arena boonussümbolit, mis annab sulle võimaluse valida kahe boonuslahenduse vahel. Üheks neist on Võitluse boonus ja teiseks Kaarikuajamise boonus.

Võitluse boonus

Selles boonusringis satud jalgpallurina võistlustules vastastikku koletisega. Sinu eesmärgiks on koletist võimalikult kõvasti lüüa. Tegu on küll üsna agressiivse võttega, ent kuna tegu on kõigest mänguga, siis muudab see lahendus videosloti kaasahaaravaks kellelegi liiga tegemata.

Football Gladiators Võitluse boonus
Vali lihtsalt koletis, keda lüüa soovid ning sul on üks võimalus, et oma löögi eest korralikult krediiti ja kordajaid teenida. Mida vägevam löök, seda võimsamad auhinnad sind ootavad. Võitlusring lõppeb, kui kõik jalgpallurid on saanud võimaluse koletisele ära teha.

Kaarikuajamise boonus

Kaarikuajamise boonusringis võtavad jalgpallurid rüütlitega mõõtu. Vali, kas soovid võistelda väikesel, keskmisel või suurel rajal ja saa vastavalt oma sooritusele auhinnaks väiksel rajal võistlemise eest minimaalselt seitse tasuta keerutust ja viiekordne panuse kordaja ning suurel ringil võistlemise eest 15 tasuta spinni ja kahekordsed võidud. Kaarikuajamise boonus annab sulle võimaluse oma võidud kümnekordistada.

Tasuta spinnid

Football Gladiators tasuta spinnid

Nagu mainitud, siis Football Gladiators mängus on sul võimalik valida ja teenida tasuta keerutusi. Näiteks kui mängid Kaarikuajamise boonusmängus. Selles boonusringis tuleb sul teha otsus, kui palju kordi soovid tasuta spinnida - sinu valikus on 7, 10 või 15 tasuta keerutust. Ainus trikk seisneb selles, et mida suurem on tasuta keerutuste arv, seda väiksem on boonusringi kordaja ja vastupidi, et mida suurema kordaja valid, seda vähem saad tasuta keerutada. Meie soovitame valida kuldne kesktee ehk 10 tasuta spinni kolmekordse kordajaga.

Football Gladiators Touch mobiiliversioon

Football Gladiators Touch on mobiilimäng, milles toovad suuri võite just asendussümbolid. Just nagu mängu desktopi verisoonis, on ka Football Gladiators Touch mängus Arena boonussümbol, Kaarikute võiduajamise funktsioon, millega saad teenida tasuta keerutusi ja suurendada kordajaga oma võite. Astu põnevasse gladiaatorite võistlusesse jalgpallurite vastu ja naudi päikeselise Rooma animatsioone.

Football Gladiators Touch

Proovi Football Gladiators mängu tasuta

Kui soovid, on Football Gladiators mängu võimalik mängida ka tasuta ja seda on võimalik teha näiteks Unibetis või Maria Casinos.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Football Gladiators - mida meie mängust arvame?

Esmalt tuleb kohe mainida, et oleme vaimustuses tööst, mille mängutootja Stake Logic ära on teinud. Football Gladiators on mängutootja üks 17-st videoslotist, mis tõestab ettevõtte innovaatilist mõtlemist ja soovi luua kunstilisema lähenemisega mänge. Uut videoslot opn lisaks unikaalsetele boonusfunktsioonidele kaasahaarav ka oma visuaalsetes lahendustes. Mängus on üsna suur tõenäosus võita ja meie mängimise tulemusel saame tõdeda, et ka tasuta keerutused on pigem lihtsad tulema.

 

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...