Faktid: Novomatic

Novomatic on juba 1980. aastal loodud hasartmänguettevõte, mis tegutseb tänase päevani. Ettevõte tegutseb enam kui 50-s riigis ning ettevõttel on olemas enda tellise ja mördikasiinod ja samuti on Novomatic tänapäeval tuntud mänguautomaatide ja videoslottide tootja.

Alles 2020. aasta alguses sai Novomatic ka kolmandat korda järjest “Casino Supplier of the Year” auhinna, mida siis eesti keeles võiks tõlkida kui Aasta Kasiinomängude Pakkuja.

Novomaticul on hetkel üle maailma enam kümneid tuhandeid töötajaid ja tegemist on ühe suurima hasartmängutarkvara tootjaga maailmas.

Novomaticu fookus on eelkõige tavakasiinod, aga just viimastel aastatel on Novomatic järjest enam tuntust koguma hakanud ka online slottide loomisega.

Tegelikult anti esimesed slotimängud välja juba 2008. aasta paiku, kui Novomaticu tütarettevõte Astra Games võttis üle ettevõtte Greentube, mis hetkel vastutabki Novomaticu mängude levitamise eest.

Novomatic on välja andnud umbkaudu 400 mängu, millest online kasiinodes on võimalik mängida umbes sadat.

Novomaticu tuntumate mängude hulka kuuluvad näiteks Book of Ra ja selle erinevad versioonid (näiteks Book of Ra Deluxe, Book Of Ra Magic, Book Of Ra Mystic Fortunes), Lucky Lady’s Charm, Sizzling Hot, Lord of the Ocean, Cops ‘n Robbers, Rumpel Wildspins, Apollo: God of the Sun, Wild West.

Neid kõik on võimalik mängida ka mitmetes Eesti online kasiinodes nagu näiteks Betsafe või Olybet.

Uuematest Novomaticu mängudest võiks ära nimetada nimed nagu Rising Treasures, Great American Wilds ning näiteks Romeo & Juliet.

Ka need mängud on kõik olemas ka mitmetes Eesti kasiinodes, millest võiks ära mainida näiteks Optibeti.

Pea kõik Novomaticu mängud on suhteliselt suure riskitaseme ehk volatiilsusega, mis aga tähendab seda, et reeglina nende mängud toovad sulle kas suhteliselt kiiresti suure võidu või siis satud ootamatult otsa pikale kuivale perioodile.

Ettevõtte nimi: Novomatic
Asutatud: 1980Töötajate arv: 21,200
Peakorteri asukoht: Gumpoldskirchen, AustriaVeebileht: https://www.novomatic.com

Kas tegemist on turvalise mängutootjaga

Novomatic on pika ajalooga hasartmänguettevõte, mille mängud on kindlasti ausad ning mille välja töötamisel on kindlasti piisavalt mõeldud ka turvalisusele.

Mängude ausus

Novomaticu mänge kontrollitakse ka kolmandate osapoolte poolt, kindlustades sellega ka mängu RTP-le vastavad väljamaksed.

Novomaticu plussid ja miinused

Iga mängupakkuja keskendub oma mängude puhul teatud kindlatele aspektidele. Novomaticu puhul võiks välja tuua järgmised plussid ja miinused:

PlussidMiinused
✓ Ulatuslik kataloog, milles on üle 400 mängu.
✓ Aus ja turvaline mängutootja.
✓ Ettevõte, millel on enam kui 40 aasta pikkune kogemus. ✓ Kõik Novomaticu 2D- ja ka 3D-mängud on täielikult optimeeritud Android- ja IOS-mobiilseadmete jaoks.
– Enamik nende mänge on väga sarnase disainiga.
– Mõnedes mängudes on samad või väga sarnased heliefektid.

Aastate jooksul on Novomatic mängude hulk hüppeliselt kasvanud ning tänasel päeval pakub Novomatic suurt slotivalikut, uuenduslikke lauamänge ning tasemel mängude turvalisust.

Novomaticu mängud

Novomatic on loonud enam kui 400 mängu, millest nii mõnedki on mängijate seas suurt populaarsust kogunud.

Novomaticu tuntuimatest mängudest võiks ära mainida näiteks Gunslinger, Dolphin’s Pearl Deluxe, Lucky Lady’s Charm, Lord of the Ocean, Book of Ra ja näiteks Sizzling Hot.

Lisaks slottidele on Novomatic loonud ka mitmeid teisi mänge, olgu tegemist siis ruleti või millegi muuga.

Mille poolest Novomatic silma paistab?

Novomaticu mängud ei paista silma liiga palju oma eriti ägeda disaini poolest. Küll aga on just Novomatic üks neist mängutootjatest, mis pakub pigem klassikalisi slotimänge.

Seega on väga tihti tegemist temaatiliselt puuvilja- või Egiptuse teemaliste slottidega. Väga tihti annab Novomatic oma vanematest mängudest välja ka uuemad, Deluxe versioonid.

Innovatsioon

Novomaticu mängud ei paista silma erilise innovatsiooni poolest, kuna reeglina on tegemist ühe kuni kümne võiduliini ja kolme rullikuga mängudega.

Disain

Novomaticu mängud on disaini poolest suhteliselt sarnased erinevatele vanakooli ühekäeliste bandiitide mängudele.

Helid

Novomaticu mängude helid on samuti suhtelisel retrohõngulised ning liiga palju taustahelisi ei kasutata. Pigem on mingid helid lisatud vaid spinnide tegemise ajaks ja erifunktsioonide aktiveerimiseks.

Mängukogemus

Novomaticu mängud on oma mängukogemuse poolest kõik väga sarnased. Sarnane on nii kasutajaliides kui ka üldine mängupilt. Kuigi mitmed Novomaticu uuemad mängud pakuvad ka lisafunktsioone, on mängude kasutajaliides suhteliselt sarnane.

Novomaticu mänge pakkuvad kasiinod

Eestis pakuvad Novomaticu mänge üsna mitmed kasiinod. Näiteks võiks siinkohal ära nimetada nii Olybeti kui ka Betsafe’i.

Samuti pakuvad Novomaticu mänge Firespin ja Nutz kasiino.

Kas Novomaticu mängud on optimiseeritud mobiilis mängimiseks?

Kõik Novomaticu mängud on täielikult kohandatud Androidi ja iOSi mobiilseadmete jaoks, kuna need on loodud kasutades HTML5 koodi, mis võimaldab pakkuda mänge tavapärastes internetilehitsejates mängimiseks.

Kokkuvõte

Novomatic on ettevõte, mis on kogu oma pika ajaloo vältel paistnud silma lõbusate, turvaliste ja suurepäraste mängude loomisega.

Tegemist on hasartmänguettevõttega, millel on pikem ajalugu, kui enamikel teistel mängude loojatelt.

Novomatic on oma tegutsemisaastate jooksul loonud enam kui 400 mängu ning selle aja jooksul on suudetud säilitada oma slottide kvaliteet ja tase, kombineerides samas uuenduslikke funktsioone klassikalise mängupildiga ja andes kõigile oma mängudele enda pitseri.

Novomaticu slotid on kõik turvalised ning hea kvaliteediga ning seetõttu julgeme seda mängutootjat kindlasti soovitada.

Küll aga tuleb ära mainida ka see, et võrreldes paljude teiste mängutootjatega on Novomaticu slotid pigem teistsugused. Reeglina on tegemist vanakooli disaini ja mängulahendusega mängudega, milles ka helid on pigem sellised retrohõngulised.

Olenemata sellest, kas sulle taolised vanakooli slotid meeldivad või mitte, on Novomatic kindlasti oma erilist nišši leidnud mängutootja.

Kõik slotid Novomatic kaupa

Nimi Üldine hinnang RTP Maksimaalne võit (x Sinu panus) Ridade arv Võiduliinide arv
Sizzling Hot Deluxe 94 95.66% x1000 3 5
Football Gladiators 67 96.1% x1000 3 25
Book of Ra 66 96% x5000 3 9

Mängida Novomatic slotid aadressil

Nimi Üldine hinnang Populaarsus Kasutatavus Klienditugi Nägi ilmavalgust
Nutz 94 77 94 100 03/04/2021
Firespin 94 80 95 90 13/07/2023
Olybet 92 97 85 75 01/01/2010
Unibet 85 89 81 75 01/01/2001

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?