Novomatic

Novomatic on üks suuremaid hasartmängutarkvara loojaid maailmas. Nende slotid ei ole küll online kasiinode kõige populaarsemate seas.

Kõige populaarsemad slotid mängutootjalt Novomatic

Populaarsed kasiinod Novomatic slottidel mängimiseks

Kõik slotid mängutootjalt Novomatic

Nimi Üldine hinnang RTP Võiduvõimalus Ridade arv Võiduliinid
Football Gladiators 67 96.1% - 3 25
Book of Ra 63 94.3% - 3 9

Mängi Novomatic slottidel järgmistes kasiinodes

Nimi Üldine hinnang Populaarsus Kasutatavus Klienditugi Avatud
Unibet 85 89 81 75 01/01/2001

Faktid Novomatic

Novomatic on juba 1980. aastal loodud hasartmänguettevõte, mis tegutseb tänase päevani. Ettevõte tegutseb enam kui 50-s riigis ning ettevõttel on olemas enda tellise ja mördikasiinod ja samuti on Novomatic tänapäeval tuntud mänguautomaatide ja videoslottide tootja.

Alles 2020. aasta alguses sai Novomatic ka kolmandat korda järjest “Casino Supplier of the Year” auhinna, mida siis eesti keeles võiks tõlkida kui Aasta Kasiinomängude Pakkuja.

Novomaticul on hetkel üle maailma enam kui 30 000 töötajat ja tegemist on ühe suurima hasartmängutarkvara tootjaga maailmas. Novomaticu fookus on eelkõige tavakasiinod, aga just viimastel aastatel on Novomatic järjest enam tuntust koguma hakanud ka online slottide loomisega. Tegelikult anti esimesed slotimängud välja juba 2008. aasta paiku, kui Novomaticu tütarettevõte Astra Games võttis üle ettevõtte Greentube, mis hetkel vastutabki Novomaticu mängude levitamise eest.

Novomatic on välja andnud umbkaudu 400 mängu, millest online kasiinodes on võimalik mängida umbes sadat.

Novomaticu tuntumate mängude hulka kuuluvad näiteks Book of Ra ja selle erinevad versioonid (näiteks Book of Ra Deluxe, Book Of Ra Magic, Book Of Ra Mystic Fortunes), Lucky Lady’s Charm, Sizzling Hot, Lord of the Ocean, Cops ‘n Robbers, Rumpel Wildspins, Apollo: God of the Sun, Wild West. Neid kõik on võimalik mängida ka mitmetes Eesti online kasiinodes nagu näiteks Betsafe või Olybet.

Uuematest Novomaticu mängudest võiks ära nimetada nimed nagu Rising Treasures, Great American Wilds ning näiteks Romeo & Juliet. Ka need mängud on kõik olemas ka mitmetes Eesti kasiinodes, millest võiks ära mainida näiteks Optibeti.

Pea kõik Novomaticu mängud on suhteliselt suure riskitaseme ehk volatiilsusega, mis aga tähendab seda, et reeglina nende mängud toovad sulle kas suhteliselt kiiresti suure võidu või siis satud ootamatult otsa pikale kuivale perioodile.