Gonzo's Quest
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.20
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Gonzo's Quest mängu tutvustus

Gonzo's Quest - liitu Hispaania kullaotsijatega

Gonzo's Quest on Net Entertainment'i poolt loodud videoslot, mille Hispaania konkistadooridest inspireeritud temaatika on löönud kõvasti laineid. Sellest mängust on saanud veebikasiinonduse üks lipulaev, võiks öelda, et isegi sensatsioon. Kuigi mäng lasti välja juba 2010. aastal ning oli NetEnt'i esimene plaatinastaatusega videomänguautomaat, on see üks enim mängitud ja armastatud mänge tänase päevani.

Mängu RTP on 96% ning volatiilsuse näitaja on kõrge, või siis minimaalselt keskmine kuni kõrge.

Mängust rohkem

See üliedukaks osutunud Net Entertainment'i 3D mänguautomaat baseerub Hispaania vallutajate teekonnal läbi Lõuna-Ameerika džunglite otsimaks legendaarset kullalinna El Doradot. Peategelaseks on ajaloost tuntud hispaanlasest konkistadoor Gonzalo Pizzaro, mis teeb mängu mängimise veel huvitavamaks ning viib sind sellesse põnevasse aega, kus maailmas oli veel kohti, kuhu valge inimese jalg polnud astunud.

Ajalooga rohkem kursis olevale mängijale on selge, et El Dorado on väljamõeldis, mis sellegipoolest ei takistanud sellel olemast paljude 16. sajandi maadeavastajate ihalusobjektiks. Sinu missiooniks ongi leida tee läbi läbipääsmatute Peruu džunglite pannes keerlema mängurullid ning võtta vastu kõik võidud, mida tee peal jagatakse. Leides üles kullalinna enda, saab su vaev tuhandekordselt tasutud!

Videoslotil on viis rullikut, kolm mängurida ja 20 võiduliini. Sa saad mängida ühest kuni viie panusetasemega ning erinevate mündiväärtustega. Lisaks tavapärastele sümbolitele on mängus ka asendussümbol, tasuta keerutused, vaba langemise võidud ja laviini funktsioon.

Saad oma kullaotsinguid alustada kas ajaviiteks mängides või päris raha peale panustades Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis. Samuti on mängu võimalik leida Betsafe kasiinos, Kiirkasiinos, Ninja's, ja mitmetes teistes online kasiinodes.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Tootja: Net Entertainment

Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliinid: 20
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Panusevahemik: 0.20 – 50.00
Progressiivne: Ei
Autoplay: Jah
Jackpot: 62500x
Välja antud: 2010

Gonzo's Quest sümbolid

Sümboliteks on Ladina-Ameerika põliskultuure meenutavad keerulised raidkivid, mida on kõige lihtsam eristada värvide järgi – helesinine, punane, oranž, lilla, pruun, roheline ja sinine. Kõikide raidkujude välimus on erinev, kuid neid on keeruline kirjeldada. Kaks erisümbolit on kuldne vabalangemise blokk ja küsimärgiga graveeritud asendussümbol.

Vaata siit tutvustust

Gonzo's Quest Intro - Net Entertainment 2010
 

Boonusmängud Gonzo slotis

Laviin-funktsioon ehk Avalanche

Innovatiivse laviini-funktsiooni ajal rullikud ei keerle, vaid kukuvad paika, just nagu Tetrises. See funktsioon käivitub iga kord, kui tabad võidukombinatsiooni, misjärel kombinatsioonis olnud blokid kaovad ning nende asemele kukuvad uued suurendades järgmiste kordajat omakorda kuni viiekordseks. Boonusmäng jätkub, kuni asemele kukkunud sümbolid enam võidukombinatsiooni ei moodusta.

Vaba langemise boonusmäng

Saades pihta kolmele kuldsele 'Free Fall'-sümbolile esimesel, teisel ja kolmandal rullil, ja seda õigetes kohtades, avaneb sul võimalus proovida vaba langemise boonusmängu. Kolm sellist sümbolit annavad kümme tasuta keerutust, panusest sõltumata.

Asendussümbolite või veel kolme 'Free Fall' sümboli abiga saad võita tasuta keerutusi juurde ka enne nende otsa lõppemist. Rullide all on rida, kus on kirjas alles jäänud tasuta keerutuste arv. Boonusmängu ajal on kõik nupud, kaasa arvatud panuse muutmine, välja lülitatud.

Sind ootab tõeline seiklus, kuna iga võidu korral käivitub laviini-funtsioon ka tasuta keerutuste ajal, seekord suurendades iga võidu korral kordajat kuni 15-kordseks.

Gonzo's Quest Touch ehk mängu mobiilversioon

Videoautomaadi mobiiliversioonil on niisama head heliefektid kui seda on veebimängul, tekitades autentset džungli-tunnet. Sama kehtib ka mängu graafika kohta - ei ole vahet kas mängid seda oma arvutist, mobiililt või tahvlilt. Ainus vahes seisneb ehk selles, et mobiilis ei tantsi ega hüppa Gonzo iga natukese aja tagant su rõõmuks üles-alla. Nii, et saad keskenduda rullikutele ja keerutustele.

Kokkuvõte

Kasutades laviini-funktsiooni, mis laseb uutel sümbolitel paika kukkuda ja moodustada uusi võite, samal ajal kordajat suurendades, on Net Entertainment teinud selle 3D mänguautomaadi haaravamaks kui ealses lootsid. Pole ime, et sarnaseid funktsiooni lisatakse mängudele üha enam, kuna see sai mängijate seas tõeliselt populaarseks. Selline süsteem võimaldab võita väga suuri võite, eriti arvestades, et mängida pole seda väga kallis.

Lisaks on mängu graafika ja üleüldine mängukäik suurepärased. Idee teha Gonzo Pizzaro'st väike jändrik tegelane, lisab mängule teatud huumorikraadi. Eriti siis muidugi, kui ta võidutantsu teeb.

Kuigi sümbolitel on alguses pisut raske vahet teha, lisab see ometi autentsust – edu nende müstika lahti mõtestamisel ning kullalinna otsimisel!

PROOVI MÄNGU


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...