Gonzo’s Quest Megaways

Mängutootja: NetEnt

Vana mäng uues kuues! NetEnti ühendas jõud mängutootjaga Red Tiger ning tulemus on ülim Võidukordajad, tasuta spinnid, maavärinad ja paigale…

Gonzo’s Quest Megaways

92
92
Hinne
7 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
117649 Võiduliinide arv
6 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Gonzo’s Quest Megaways
Välja antud
2021-07-22
Mängutootja

Detailne info

RTP
96%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x21000
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
117649

Panused

Maksimaalne panus
10
Minimaalne panus
0.1

Gonzo’s Quest Megaways ülevaade

  • Vana mäng uues kuues!
  • NetEnti ühendas jõud mängutootjaga Red Tiger ning tulemus on ülim
  • Võidukordajad, tasuta spinnid, maavärinad ja paigale jäävad asendussümbolid
  • Võida enam kui 20 000x enda panus!

Pentsik habemega Hispaania maadeavastaja on tagasi!

NetEnti populaarne mäng Gonzo’s Quest sai just uue kuue. NetEnt pani seljad kokku mängutootjaga Red Tiger ja tulemuseks on Gonzo’s Quest Megaways!

Mängu loomisel ei ole liiga üle võlli mindud ja originaalsed Gonzo’s Questi helid ja graafiline lahendus on suhteliselt samaks jäetud. Küll aga teeb Big Time Gamingu megaways dünaamika mängu veelgi huvitavamaks ning klassika on omale üliägeda järje saanud.

Kui sa oled Gonzo’s Questi mänginud ja proovid nüüd ette kujutada, milline mängu megaways versioon võiks välja näha, siis meie peame ütlema, et tulemus on täpselt selline nagu me seda ette kujutasime.

Gonzo’s Quest Megaways RTP on 96% ning tegemist on kõrge volatiilsusega mänguga.

Rullikuid on mängus 6 ning igale rullikule võib tulla 2 kuni 7 sümbolit. See aga tähendab seda, et võiduliinide arv varieerub 64 ja 117,649 vahel.

Proovisime mängu Betsafe kasiinos ka ise ning suutsime umbkaudu viiekümne spinniga tasuta spinnide voorus saada. Seal õnnestus meil aga tasuta spinnide voor veel kolm korda taaskäivitada. Kokku tuli meie võidusummaks umbkaudu 550x panus.

Mängu nimi:

Gonzo’s Quest Megaways

Mängutootja:

NetEnt/Red Tiger

Riskifaktor:

Kõrge

RTP:

96%

Featuurid:

Tasuta spinnid
Võidukordajad
Maavärdinad
Lukustuvad asendussümbolid

Võiduliine:

64 kuni 117,649

Rullikuid:

6

Min panus:

€0.10

Max panus:

€20 (varieerub)

Maksimalne võit:

Enam kui 20 000x

Võta Gonzo’s Quest Megaways mängimiseks boonus

Kui sa tahad mängida Gonzo’s Quest Megaways slotil kasiinolt saadud boonusrahaga, siis hetkel on seda võimalik teha Betsafe kasiinos.

Lisaks on hetkel võimalik mängu mängida ka Kiirkasiinos ja slots.io lehel.

Gonzo’s Quest Megaways sümbolid ja väljamaksed

Gonzo’s Quest Megaways sümbolid tulevad oma eellasest – mis on väga lahe. Sümboleid on vaid pisut edasi arendatud ja detailidele enam tähelepanu pööratud. Samuti on lisatud üks maski sümbol juurde.

Sümbolid

Mängus on 5 kõrgeid väljamakseid andvat maski sümbolit. Kõrgeim neist annab kuue sümboli eest 15x võidu. Samuti on olemas neli madalamaid väljamakseid andvat sümbolit.

Lisaks on olemas kaks lisasümbolit – asendussümbol ning scatter-sümbol.

Väljamaksed

Kõrgemaid väljamakseid annavad järgmised sümbolid:

Gonzo's Quest preemium sümbolid

Ja madalamaid väljamakseid annavad järgmised sümbolid:

Gonzo's Quest Megaways muud sümbolid

Minimaalne ja maksimaalne panus

Gonzo’s Quest Megaways minimaalne panus on 10 senti ning maksimaalne panus 20 eurot. Ehk siis võrreldes võrreldes enamike teiste mängudega on maksimaalne panuse suurus üsna väike. Samas see panuse vahemik sõltub ka olenevalt kasiinost. Mõnes kasiinos võib maksimaalseks panuseks olla vaid 4 eurot, teises, 10 eurot. Ehk siis kasiinodel on endal võimalik valida erinevate seadistuste vahel.

RTP ja volatiilsus

Gonzo’s Quest Megaways RTP on 96% ning riskifaktor on kõrge.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt on Gonzo’s Quest Megaways mängus võimalik ühe spinniga võita pisut enam kui 20 000x panus.

Mängu funktsioonid

Gonzo’s Quest originaalmäng oli n-ö laviinide või purunevate sümbolitega slot, ehk võidu toonud sümbolid purunevad ja nende asemele kukuvad järgmised. Ja seda nii kaua kuni sümbolid enam võitu ei too. See juba originaalmängust pärinev dünaamika sobib megaways mängude hulka nagu rusikas silmaauku. Selles osas ei olnud mängutootjatel palju vaja ümber teha. Küll aga on lisatud mõned lahedad lisafunktsioonid.

Iga võidu saamisel suureneb järgmise potentsiaalse võidu kordaja. Baasmängus algab võidukordaja ühest ja võib jõuda kuni viieni. Iga uue spinni alguses viiakse see tagasi üheni.

Maavärin

Täiesti juhuslikult võib mängus toimuda maavärin, mis tähendab seda, et laual purustatakse kõik madalamaid väljamakseid andvad sümbolid, jättes rullikutele vaid preemium-sümbolid. Ning eemaldatud sümbolite asemele kukuvad uued preemium-sümbolid.

Purunematud Wild-sümbolid

Igal spinnil võib rullikutele maanduda ka kuni kaks asendussümbolit. Üks esimesele, teisele või kolmadale rullikule ning teine neljandale, viiendale või kuuendale rullikule.

Tegemist ei ole aga päris tavapärase asendussümboliga. Kuigi ta aitab sul võite saada, siis võidu saamisel purunevad küll teised sümbolid, aga asendussümbol jääb lauda alles. Sellest ka nimi – purunematu asendussümbol. Ning see ei ole tegelikult veel kõik – need asendussümbolid aitavad sul lihtsamini ka tasuta spinnide vooru saada, kuna ta võib asendada ka scatter-sümbolit.

Tasuta spinnid

Tasuta spinnide vooru saamiseks on vaja rullikutele saada vähemalt kolm scatter-sümbolit. Kolme scatter-sümboli lauale jäämisel saad 9 tasuta spinni. Iga lisa-scatteri eest saad aga 3 tasuta spinni juurde. Scatterid peavad olema vähemalt igal esimesel kolmel rullikul. Ehk siis võrreldes mitmete teiste megaways mängudega, kus scatterite asukoht ei ole oluline, on Gonzo’s Quest Megaways mängus oluline ka scatterite paigutus.

Samuti on võimalik tasuta spinnide ajal kolme või enama scatteri rullikutele tulemisel spinne juurde saada.

Tasuta spinnide ajal on võidukordaja suurem – see algab 3x ja edasi tuleb 6x, 9x ja 15x.

Gonzo’s Quest Megaways graafika ja heli

Gonzo’s Quest Megaways mängu puhul on üritatud võimalikult palju võrreldes originaalmänguga samaks jätta. Näiteks on helid täpselt samad nagu originaalmängus. Samuti on disain üsna sarnane, detailidele on lihtsalt pisut enam tähelepanu pööratud ning lisaks on loomulikult mängulaud suurem.

Gonzo’s Quest Megaways slotiga sarnased mängud

Kui sulle meeldib Gonzo’s Quest Megaways, siis võiks sulle meeldida ka algne Gonzo’s Quest mäng. Samas, kui sulle meeldivad purunevate sümbolitega megaways mängud, siis võiksid sa pilgu peale heita näiteks Pragmatic Play mängule Great Rhino Megaways, Big Time Gamingu mängule Survivor Megaways või miks mitte Bluepring Gamingu mängule Gorilla Gold Megaways.

Meie hinnang

Gonzo’s Quest on ülipopulaarne mäng ning Gonzo’s Quest Megaways saab tõenäoliselt vähemalt sama populaarseks. Mängu disain on originaaliga võrreldes üsna sarnane, küll aga on asja ilusamaks tehtud.

Väga paljude mängude puhul on mängu järjed halvemad kui originaal. Gonzo’s Quest Megaways puhul seda kindlasti aga öelda ei saa.

Gonzo’s Quest Megaways
92
Hinne

-

Võiduvõimalus

96%

RTP