Proovi Quickspini Illuminous videoslotti Maria Casinos


Liitu futuristliku Illuminous seiklusega

Illuminous videosloti näol on tegemist järjekordse Quickspini poolt arendatud mänguga, mis on tõeline meelelahutus kõigile meeltele. Teistest mängudest võiks seda võrrelda näiteks NetEnti ülipopulaarse Starbursti või Thunderkicki Flux videoslotiga. 

Saad oma tulevikuseiklustega alustada kas ajaviiteks mängides või reaalse raha peale panustades Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis.Mängust lähemalt

Illuminous on nagu öeldud Rootsi mängutootja Quickspini looming, millel on viis rullikut, kolm mängurida ja 20 võimalikku võidukombinatsiooni.

Videoslotti iseloomustavad lisakeerutused, taaskeerutused ja boonussümbolid. Illuminous on üsna lihtne mäng, et selle tegevustik vahelduv ja kiire, mistõttu ei muutu see ka igavaks. Makstes keerutuse eest 40-eurosendist kuni 80-euroni välja on Sul võimalik viiete kalliskivide kombinatsioonide eest võite 150 kuni 1500 eurot

Mäng: Illuminous
Tootja: Quickspin
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võidukombinatsioonid: 20
Müntide väärtus: 0.40 - 80€
Maksimaalne müntide arv: 40
Jackpot: 500x
Boonusmäng: Jah
Lisakeerutused: Jah
Kordaja: Jah
Automaatmäng: Jah
Mobiilne mäng:
Mängija tasuvus: 96.50% 

Roosat, oranži, rohelist ja sinist värvi kalliskivid on mängu kõrgemateks sümboliteks. Madalamaid väärtusi esindavad aga tavapärased mängukaardi sümbolid 10, J, Q, K ja A. Illuminous asendussümboliks on kuldne "W", mis asendab kõiki teisi sümboleid peale hajussümbolite. Hajussümboliks on "W Bonus" ikoon, mis on boonusmängu võtmesümboliks. 

Boonuslahedused

Hot Reel Respin boonusmäng

Illuminousis on kahte tüüpi boonussümboleid. Tavaline asendussümbol asendab kõiki teisi sümboleid peale hajussümbolit ning moodustab parimaid võidukombinatsioone. Kuid palju huvitavam on siin mängus hajussümboliks olev 'W Bonus' ikoon. Kui tabad kahte või enamat sellist ükskõik kuskohas rullikutel, avaneb Sulle Hot Reel Respin boonusmäng

Selles boonusmängus ootavad Sind lisakeerutused. Iga leitud boonussümbol lisakeerutuse ajal annab uue spinni. 

Lisakeerutused 

Kui tabad kolme või enamat hajussümbolit ükskõik, kuskohas rullikutel, avab tasuta keerutuste voor. Esialgu ootavad Sind viis lisakeerutust. Samuti on võimalik tasuta keerutusi vooru ajal juurde teenida. 

Kokkuvõte

Illuminuos on nagu öeldud väga sarnane oma eelkäijatele nagu NetEnti Starburst vüi Thunderkicki Flux. Nagu ka nendel mängudel, on niisamuti Illuminousi keskmes üks erilahendus, mis käivitub pidevalt muutes sedasi mängukäigu väga kaasahaaravaks. Et mäng oma keevuses täitsa käest ei läheks, lisab ambientne heliriba sellele veidi rahulikumat tooni. 

PROOVI ILLUMINOUS SLOTIKAT SIIT