Starburst

Mängutootja: NetEnt

Kas oled valmis? Lase Starburst slotikal end magnetina hinnaliste vääriskivide ja ebamaisete supernoovade juurde tõmmata. Starburst ei ole tänaseks päevaks…

Starburst

93
93
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
10 Võiduliinide arv
5 Rullikud

23%

Võiduvõimalus

96.1%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Starburst
Välja antud
2013-11-12
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.1%
Võiduvõimalus
23
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x500
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
10

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.1

Starburst ülevaade

Kas oled valmis? Lase Starburst slotikal end magnetina hinnaliste vääriskivide ja ebamaisete supernoovade juurde tõmmata. Starburst ei ole tänaseks päevaks küll enam uus mäng, aga sellegi poolest on siiani tegemist NetEnti ülipopulaarse väljalaskega.

See 2013. aastal välja antud mäng on üks lihtsamaid võimalikke mänge, arvestades et isegi boonusfunktsioone on siin tegelikult vaid üks. Aga nagu öeldakse, lihtsuses peitub võlu ja mitte alati ei ole liiga lihtne negatiivne.

Mida sa sellest Starburst arvustusest leiad

Arvustuste koostamisel lähtume alati sarnasest käekirjast. Võrdleme erinevaid slotimänge sarnaste tingimuste alusel, et neid hiljem omavahel kergem võrrelda oleks.

Enda ülevaadetes järgime järgnevaid punkte:

 • Sloti sümbolid: Milliste sümbolitega saate suurimad võidud?
 • Minimaalne ja maksimaalne panus: Kui suure panuse ühe keerutusega saad teha?
 • Väljamakse protsent: Milline on slotimängu RTP?
 • Volatiilsus: Kui volatiilse mänguga on tegemist?
 • Võidusagedus: Kui tihti esinevad võidud?
 • Jackpot ja/või maksimaalne võit: Milline on suurim võimalik võit ning kas saadaval on ka jackpot.
 • Asendussümbolid, kordusspinnid ja teised funktsioonid: Kas mängus on asendussümbolid või muud funktsioonid.
 • Boonusmäng: Kas ja milline on boonusmäng?
 • Graafika ja heli: Slotimängu välimus ning helid.

Mängi Starburst slotimängu parimate boonustega

Erinevate slotimängude mängimisel on boonused äärmiselt olulised. Mõned kasiinod pakuvad tasuta spinne erinevates mängudes ning samuti võib leida boonusraha pakkumisi, mida saab näiteks Starbursti mängimiseks kasutada.

Starbursti sümbolid ja muud detailid

Starbursti sümbolid on suhteliselt arkaadmängulikud – kalliskivid, seitsmed ja BAR sümbolid.

Sümbolid

Kõrgeima väärtusega sümbolid on BAR ja 7. Need annavad kõige suuremaid võite. Neile järgnevad kollane kalliskivi, roheline kalliskivi, oranz kalliskivi, sinine kalliskivi ning lilla kalliskivi.

Sümbolite väärtused

Võiduliinid

Võiduliine on mängus kokku 10. Võiduliinide kohta on täpsem informatsioon olemas ka ülemisel pildil. Lisaks on võimalik võiduliine saada nii vasakult-paremale kui ka paremalt-vasakule.

Minimaalne ja maksimaalne panus

Starbursti minimaalseks panuseks on 10-senti ja maksimaalseks panuseks on kuni 100 eurot spinni kohta.

RTP ja volatiilsus

Starbursti RTP on 96.09% ning tegemist on suhteliselt madala volatiilsusega mänguga.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt on mängus võimalik võita kuni 50 000 münti. Aga seda ei tohiks kindlasti mitte segamini ajada maksimaalse võidu suurusega võrreldes sinu panusega. Võrreldes sinu panusega on võimalik saada kuni 500x võit.

Starburst pakub elamusi ja on väga lihtne slotimäng
Kuna võiduliine on vaid 10, siis on neid äärmiselt lihtne jälgida. Mängu maksimaalne võit on samuti suhteliselt madal, mis tähendab, et selle esinemine on oluliselt tihedam.

Mängu funktsioonid

Starburst on ülilihtne mäng. Ja kui me räägime slotimängudest, siis nende idee juba eos on olla lihtne. Aga Starburst on selles osas veel lihtsam – tal on vaid üks lihtne boonusfunktsioon.

Laieneva asendussümboli kordusspinn

Värviline tähekujutis on selles slotis wild-sümboliks, mis aitab luua võidukombinatsioone. See võib ilmuda teisel, kolmandal või neljandal rullikul ning asendab mängus kõiki teisi sümboleid. Niipea, kui asendussuümbol aktiveerub, täidetakse terve rullik asendussümboliga ning toimub taaskeerutus. Maksimaalselt ilmuvad need tasuta keerutused ühe spinni jooksul kolm korda. Ehk siis näiteks kui saad ühele rullikule asendussümboli, toimub taaskeerutus, mis toob järgmisele rullikule uue asendussümboli ja annab ka uue taaskeerutuse ning nii ka kolmandat korda. Samas kõige tihedamini saad ühe spinni jooksul vaid ühe taaskeerutuse.

Starbursti disain ja heli

Graafika2D
Optimeeritud mobiili jaoks👍
HelidHelid on lihtsad ja meeldivad
ErifunktsioonidKordusspinnid
Asendussümbol käitub scatterina
Võiduliinid on kahepoolsed
Starburst on klassikaline slotimäng
Starbursti puhul on ära jäetud kõik keerulised funktsioonid ja võiduliinid. Peate saama võimalikult palju preemium sümboleid mängulauale ning võit on teie!

Lahendused võimalikele mängimisel esinevatele probleemidele

Kuna tegemist on online kasiinoga, siis vahel harva võib esineda olukorda, kus slotimasin läheb nii öelda katki. Õnneks on olemas igale probleemile ka lahendus.

 • Tasuta spinnide ajal kaob teil ühendus – Starbursti puhul on tegemist kordusspinnidega, ning need mängitakse lõpuni, sõltumata sellest, kas ühendus katkeb või mitte.
 • Mänguring ei jätku või edasi pole võimalik mängida – mõistlik on kontakteeruda klienditoega, kes saab teid mure korral aidata.
 • Kasiino probleem – sellisel juhul mänguring tühistatakse ning teile kantakse raha tagasi antud mänguringi eest.

Kokkuvõte

Starburstis on vähe lisalahendusi, mis võivad asjaarmastajate näod mossi tõmmata. Nimelt on mängus vaid wild-sümbol, mis küll mitte pelgalt ei asenda kõiki teisi sümboleid, vaid annab tasuta lisakeerutuse jättes samal ajal asendussümbolid samadele kohtadele ja lastes võita veel suuremaid summasid.

Teisalt, olles mitte kõige innovaatilisem mäng, on tegu põneva meelelahutusega, mis toob kaasa potentsiaalselt väga suured võidud.

Kui sulle meeldib Starburst, siis proovi ka neid mänge

Starburst
93
Hinne

23%

Võiduvõimalus

96.1%

RTP