Starburst

Pakkujad: NetEnt

Starburst on üks NetEnti populaarsemaid mänge Laienev korduspinni käivitav asendussümbol, mis muutub terve rulliku kõrguseks Pane tähed särama ja võida…

Starburst

93
93
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
10 Võiduliinide arv
5 Rullikud

23%

Võiduvõimalus

96.1%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Starburst
Välja antud
2013-11-12
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.1%
Võiduvõimalus
23
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x60000
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
10

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.1

Starburst ülevaade

  • Starburst on üks NetEnti populaarsemaid mänge
  • Laienev korduspinni käivitav asendussümbol, mis muutub terve rulliku kõrguseks
  • Pane tähed särama ja võida kuni 500x panus

Kas oled valmis? Lase Starburst slotikal end magnetina hinnaliste vääriskivide ja ebamaisete supernoovade juurde tõmmata. Starburst ei ole tänaseks päevaks küll enam uus mäng, aga sellegi poolest on siiani tegemist NetEnti ülipopulaarse väljalaskega.

See 2013. aastal välja antud mäng on üks lihtsamaid võimalikke mänge, arvestades et isegi boonusfunktsioone on siin tegelikult vaid üks. Aga nagu öeldakse, lihtsuses peitub võlu ja mitte alati ei ole liiga lihtne negatiivne.

Tagasi 80-ndatesse viiv Starburst on viie rulliku ja kümne mängureaga videoslot Rootsi päritolu mängutootjalt NetEnt. Saad seda proovida tasuta või soovi korral panustada reaalse raha eest alates 10-sendist kuni 100 euroste panusteni välja.

Nime poolest võiks Starburst olla täis kosmilisi, tähtedest kubisevaid elemente, ent ekraanile ilmuvad lihtsad värvilised vääriskivid, Bar ja 7-sümbolid. Mängu temaatikaga sobituvad kenasti aga kosmoseteemalised taustad ja muusika, mis slotimängu saadavad.

Tegu on kiire mänguga, mis hoiab põnevust igal spinni hetkel laes.

Starburst pakub võidukombinatsioone kahelt poolt – võiduread algavad nii vasakult paremale kui ka paremalt vasakule. Kuigi kahepoolseid slotte on tehtud mitmeid teisigi, ei ole see siiski väga tavaline.

Kas Starbursti suure populaarsuse taga on mängu iseloom või peitub siin midagi muud? Kuigi Starburst on üsna nauditav mäng, peitub meie arvates tema populaarsuse taga aga mängutootja ise. Nimelt on NetEnt kasiinodele väga palju erinevaid Starbursti kampaaniaid korraldanud, mistõttu kasiinodel on olnud piisavalt motivatsiooni ka ise oma mängijatele Starbursti promomiseks. Samas, nagu öeldud, ei muuda see fakt siiski mängu kuidagi halvemaks. Aga see võiks olla lihtsalt huvitavaks faktiks, mida välja tuua.

Starburst

Starbursti RTP on 96.09%.

Võta Starbursti mängimiseks parim boonus

Starburst on tegelikult koguni nii populaarseks mänguks saanud, et kasiinot, kus Starburst puuduks, on praegu väga keeruline leida. Soovi korral mängi Starburst slotil näiteks Kiirkasiinos, Betsafe’is või Optibetis.

Samuti on mäng olemas Unibetis, Boost Casinos ja paljudes teistes.

Starbursti sümbolid ja nende väärtused

Starbursti sümbolid on suhteliselt arkaadmängulikud – kalliskivid, seitsmed ja BAR sümbolid.

Sümbolid

Kõrgeima väärtusega sümbolid on BAR ja 7. Need annavad kõige suuremaid võite. Neile järgnevad kollane kalliskivi, roheline kalliskivi, oranz kalliskivi, sinine kalliskivi ning lilla kalliskivi.

Sümbolite väärtused

Starbursti sümbolite väärtused

Minimaalne ja maksimaalne panus, automaatmäng

Starbursti minimaalseks panuseks on 10-senti ja maksimaalseks panuseks on kuni 100 eurot spinni kohta.

Soovi korral saad käivitada ka automaatmängu režiimi, mis võimaldab sul valida, kui mitu järjestikust spinni mäng ise peaks tegema. Seda siis ilma, et sa spinnimise nupule pidevalt vajutama peaks. Valida on võimalik 10, 25, 50, 100, 250, 500, 750 ja 1,000 automaatse spinni vahel.

RTP ja volatiilsus

Starbursti RTP on 96.09% ning tegemist on suhteliselt madala volatiilsusega mänguga.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt on mängus võimalik võita kuni 50 000 münti. Aga seda ei tohiks kindlasti mitte segamini ajada maksimaalse võidu suurusega võrreldes sinu panusega. Võrreldes sinu panusega on võimalik saada kuni 500x võit.

Mängu funktsioonid

Starbursti boonusfunktsioon

Starburst on ülilihtne mäng. Ja kui me räägime slotimängudest, siis nende idee juba eos on olla lihtne. Aga Starburst on selles osas veel lihtsam – tal on vaid üks lihtne boonusfunktsioon.

Laieneva asendussümboli kordusspinn

Värviline tähekujutis on selles slotis wild-sümboliks, mis aitab luua võidukombinatsioone. See võib ilmuda teisel, kolmandal või neljandal rullikul ning asendab mängus kõiki teisi sümboleid. Niipea, kui asendussuümbol aktiveerub, täidetakse terve rullik asendussümboliga ning toimub taaskeerutus. Maksimaalselt ilmuvad need tasuta keerutused ühe spinni jooksul kolm korda. Ehk siis näiteks kui saad ühele rullikule asendussümboli, toimub taaskeerutus, mis toob järgmisele rullikule uue asendussümboli ja annab ka uue taaskeerutuse ning nii ka kolmandat korda. Samas kõige tihedamini saad ühe spinni jooksul vaid ühe taaskeerutuse.

Starbursti disain ja heli

Starburst on oma olemuselt väga lihtne mäng ja ka graafiline lahendus on üsna lihtne. Samas aga on ometigi tegemist oma lihtsuses paraja pärliga.

Starbursti valjanagemine

Samuti on Starburstis sellisele mängule väga sobilikud helid. Kui tavaliselt on taustaks rahustavad kosmilised helid, siis võitude saamisel või kordusspinni mängu tulemisel see kõik muutub.

Millised on teised Starburstiga sarnased mängud

Starburstiga väga sarnane mäng on Play’n Go Crystal Sun. Ja kui ma ütlen et sarnane, siis ikka väga sarnane igas osas. Küll aga on see kindlasti volatiilsem ning ka maksimaalne võit on selles kordades kõrgem.

Samuti on üsna sarnane mängutootja Wazdan poolt loodud Space Gem slotimäng.

Tegelikult on Starbursti kloone loonud veel väga paljud mängutootjad. Kõiki neid mänge ei ole võimalik küll Eesti kasiinodest leida, aga sarnaseid mänge leiab tegelikult veel kümneid ja kümneid.

Kokkuvõte

Starburstis on vähe lisalahendusi, mis võivad asjaarmastajate näod mossi tõmmata. Nimelt on mängus vaid wild-sümbol, mis küll mitte pelgalt ei asenda kõiki teisi sümboleid, vaid annab tasuta lisakeerutuse jättes samal ajal asendussümbolid samadele kohtadele ja lastes võita veel suuremaid summasid.

Starbursti võit kordusspinniga

Teisalt, olles mitte kõige innovaatilisem mäng, on tegu põneva meelelahutusega, mis toob kaasa potentsiaalselt väga suured võidud.

Starbursti mängukäik on loogiline ja selgesti arusaadav. Eriti soovitame mängu neile, kes on alles slottide maailmaga tutvust tegemas, sest see annab hea võimaluse harjutamiseks enne, kui asud väljakutsuvamate mängude pärusmaale.

Oma lihtsuse ja loogilisuse eest, aga samas hea mängulahenduse eest anname Starburstile 4.8 punkti viiest.

Starburst
93
Hinne

23%

Võiduvõimalus

96.1%

RTP