Jack Hammer
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.25
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Jack Hammer versus kuri doktor Wüten

Jack Hammer on kolme rea ja 25 võiduliiniga videoslot Net Entertainment'i sulest, milles kasutatakse 15 sõltumatut rullikut. Tegu on multika-ja koomiksitemaatilise mänguga, mille tegevustik toimub öise tähistaeva taustal. Jack Hammer pakub sulle head mitte-progressiivse jackpoti võimalust ning seda iseloomustavad hajus- ja asendussümbolid, kordaja, kleepuvate võitude mäng ja tasuta keerutused. Jack Hammerit mängitakse paika pandud panuseridadel, ühest kuni 10 panusetaseme ja erinevate mündiväärtustega.

Jack Hammer on esimene kahest samanimelisest slotimängust. Esimene versiooni puhul, mida teatakse ka kui Jack Hammer versus kuri Dr. Wüten, on veidi tagasihoidlikuma mänguga selle funktsioonide poolest, kuigi see on mängijate seas täpselt niisama populaarne, kui selle järg - Jack Hammer 2.

Mängust rohkem

Eradektektiiv Jack Hammer on võtmetegelaskuju selles 5 rulliku ja 25-võiduliiniga NetEnti videoslotis, kus mees püüab peatada kurja doktor Wütenit, kes üritab üle võtta või selle maatasa teha. Tegevustik toimub varaste 1920ndate alguses ning koomiksi kujul.

Veider on see, et slot paistab esmalt olevat viie rullikuga, nagu tavaks on, ent kui hakkad rullikuid keerutama, mõistad alles, et iga ikoon on tegelikult omaette rullik. See on hädavajalik kleepuvate asendussümbolite funktsiooniks.

Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Mänguread: 15
Võiduliinid: 25
Jackpot müntides: 10 000
Panusevahemik: 0.25- 250
Boonusmäng: Ei
Tasuta keerutused: Jah
Hajussümbol: Jah
Asendussümbol: Jah
Kordaja: Ei

Nende 15 ikooni seas on näiteks Jack Hammer ise, kuri doktor Wüten, kuri Zeppelin, helisev telefon, kemikaalidega täidetud katseklaas, pabernukk jms. Kui sul õnnestub ekraanil tabada võidukombinatsiooni, ärkavad need ikoonid ellu.

Jack Hammeri videoslot on kas ajaveetmiseks ja niisama proovimiseks või raha peale mängimiseks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Disainerid on valinud mängukäiku saatma head heliefektid, mis sobivad tegevustikuga kui valatult. Samuti pole slotti nii-öelda lämmatatud heliga, vaid seda on täpselt parasjagu. Teinekord on vähem parem.

Erilahendused

Kleepivate võitude funktsioon

Kas võitev panuserida või kolm ja enam tasuta keerutuste sümbolit käivitavad nimetatud funktsiooni, kus võidusümbolitega kettaid hoitakse paigal ning kõik teised kettad pannakse suuremate võitude lootuses uuesti pöörlema. Pane tähele, et rullikud jätkavad keerlemist seni, kuni tekib uusi võite. Kui uusi võite enam ei teki ja mänguvoor lõppeb, makstakse sulle kõik aktiivsed võidud välja.

Tasuta keerutused

Põhimängus ja tasuta keerutuste voorus aktiveerivad viis või enam mistahes kohas rullikutel ilmuvat tasuta keerutuste sümbolit selle raundi. Seda mängitakse sama panusetaseme ja mündiväärtusega nagu põhimängu, mis selle sulle avas. Selles voorus saanud võidud kolmekordistatakse.

Kokkuvõte

Graafiliselt on selle mängu puhul kindlasti tegu ühe kenama koomiksi-temaatilise videoslotiga. Soovitame sul just esimesest Jack Hammerist alustada enne, kui järjemängu juurde asud. Esimene mäng on oma olemuselt väga lihtne ja kergesti arusaadav, samas kui teine on keerukam.

Jack Hammer on hea mäng oma õiglase jackpoti, okeide panuselimiitide ja väga kena graafikaga.

€ 1 000 boonus.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...