Jackpot 6000
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 5
Rullikute arv : 3
Hinnang: 5.0 / 5

Jackpot 6000 - klassikaline videosot

Jackpot 6000 on ülimalt realistlik Las Vegase stiilis slotiautomaat ühelt parimalt mängutootjalt turul. Net Entertainment on suutnud üksteise järel luua suurepärase graafikaga ja mängukäiguga innovaatilisi mänguautomaate. Aeg-ajalt võib aga astuda sammu tagasi boonusmängude ja animatsioonide arvelt, et luua meelepärast ka klassikaliste mängutomaatide fännidele. Inspireeritud Norra slotimasinast Jackpot 2000, pakub käesolev mäng midagi kõigile.

See mäng on sulle, kui hindad slotiautomaadi lihtsat kujundust ning pöörlevaid rullikuid, millele lisavad põnevust jokkerid. Siin mängus on sul alati võimalik seda vürtsitada "kulli ja kirjaga" ning kui ka sellest ei piisa, siis võib selle põnevamaks muuta Supermeetri erilahendus.

Klassikalist videoslotti saad proovida näiteks Unibetis, Pafis ja Maria kasiinos nii mängu- kui ka reaalse raha peale panustades.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Jackpot 6000 Mängust lähemalt

Jackpot 6000 on kolme rulliku ja viie võiduliiniga slotiautomaat, mis on kogunud kultusliku jälgijaskonna. Selle lihtsustatud mängupilt kombineeritud suurte võidusummadega meelitab mängijaid nagu mesi kärbseid, eriti kui arvestada 6,000 mündilist jackpoti ja Supermeetri peaauhinda. Minimaalne panus on üks münt ühe panuserea kohta ning maksimaalne panus on kümme münti kõigi viie panuserea kohta.

Mängu taustaks on suursugune Las Vegase kasiino, mis näib välja reaalne, nagu see oleks foto. Sümboliteks on mängus samuti traditsionaalsed kirsid, sidrunid, viinamarjad ja kellukesed ning lisaks kuldsed tähekesed ja Jokkerid.

Vaata siit, kuidas käib mängu mobiilne versioon

Boonuslahendused

Supermeetri boonusmäng

Olles tabanud võidukombinatsiooni ükskõik, millisel viiel võiduliinil, võid kanda võidu oma arvele, vajutades kogumise-nuppu või kanda selle mänguvälja kõrval asuvasse Supermeetrisse. Kui kuuled sireeni-laadset helieffekti, võid vajutada 'keerutamise-nuppu ning mängida nende võitude eest Supermeetri boonusmängu, kus kahe Jokkeri-sümboli tabamisel, on võidusummaks 10 kuni 6000 münti. Tegu on päris kopsaka jackpotiga võrreldes teiste mänguautomaatidega, mis küsivad jackpoti võitmiseks suuremaid kui kahe-euroseid keerutusi.

Kulli ja kirja valik

Lisaks on võimalik kõiki võite kahekordistada Kulli ja kirja lisafunktsiooni abil. Kui soovid seda proovida, pead lihtsalt valima mündi poolte vahel ning õigesti valides oledki võidusumma duubeldanud. Kaotades kaotad ka võidusumma. Kahekordistatud summa võid kas välja võtta või Supermeetrisse kanda. Samuti on võimalik duubeldada kõiki Supermeetri võite peale boonusmängu lõppemist.

Kokkuvõte

Mängija tasuvus selles mängus potentsiaalselt päris kõrge, ent see sõltub panustatud müntidest. Näiteks 1-8 mündistel panustel on see 74.90% – 79.20% ning tõuseb 10 mündilise panuse või Supermeetri boonusmängu puhul 95.10% – 98.90%- ni. Selgelt on kõige suurem tõenäosus rohkem võita, kui oma kukrut enam kergendad.

Soovitame Jackpot 6000 julgelt kõigile, kuid ennekõike vanakooli mängijatele, kes peavad lugu Las Vegase kangiautomaatide lihtsusest ja traditsionaalsemast mängukäigust. Sellest enam ligilähedasemat kogemust päris kasiinos mängimisele vist küll internetist leida pole võimalik.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...