Liitu Kiirkasiinoga

Õnnelik mängija võitis Kiirkasiinos 42,321 eurot

Eesti ühes uuemas kontovabas kasiinos võideti NetEnti mängus Dead or Alive 2 mängu peavõit, milleks oli 42 000 eurot.

Kiirkasiino õnnelik mängija tegi keerutusi 90-sendise panusega, seega suutis ta oma panuse 47 000-kordistada. Mis teeb selle võidu veel eriti õnnelikuks on see, et võit tuli eestlanna 47nda spinniga mängides oma nutitelefoni kaudu. Oma 42,321.40€ võidu otsustas mängija kohe välja võtta ja panka panna.

Kui soovid kontovabas ja boonusevabas Kiirkasiinos ka oma õnne proovile panna, võid seda teha siin:


Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Kuidas Kiirkasiinos mängimist alustada?

Kiirkasiinos mängimise alustamine on ülilihtne – lihtsalt tee esimene sissemakse kasutades näiteks Smart-ID teenust ja mängimine võib koheselt alata. Eraldi konto registreerimine Kiirkasiinos vajalik ei ole ning sinu sissemakse tegemiseks kasutatav Trustly teenus lahendab ka TOK probleemi (Tunne Oma Klienti), mis tähendab seda et enda isikut sa eraldi tõendama ei pea.

Peavõit Chanz kasiinos

Kiirkasiino suurvõit ei ole eestlaste viimaste päevade viimane saavutus kasiinos. Nimelt võitis teine eestlane 1. mail 2020 jackpoti Chanz kasiinos. Sedakord oli mänguks NetEnti Divine Fortune ja võidusummaks 61 000 eurot. Kui suure panusega see mängija mängis, ei oska me hetkel öelda.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Chanz kasiinos mängimise alustamine on sama lihtne kui Kiirkasiinos. Küll aga on siin sissemakse võimalustena olemas ka näiteks krediitkaart ja Skrill.

Loe eestlaste suurimatest online kasiino võitudest siin.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...