Divine Fortune

Mängutootja: NetEnt

Divine Fortune sloti puhul on tegemist ühe ägeda NetEnti progresseeruva jackpotiga videoslotiga, mis on inspireeritud Kreeka mütoloogiast ja sisaldab sümboleid…

Divine Fortune

87
87
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

44%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Divine Fortune
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.6%
Võiduvõimalus
44
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x600
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Divine Fortune ülevaade

Divine Fortune sloti puhul on tegemist ühe ägeda NetEnti progresseeruva jackpotiga videoslotiga, mis on inspireeritud Kreeka mütoloogiast ja sisaldab sümboleid nagu Minotauros, Fööniks, Medusa. Kuigi tegemist ei ole ehk Net Entertainmenti kõige innovaatilisema mänguga, pakub Divine Fortune siiski väga head ajaviidet, ja on tegelikult vägagi kaasahaarav.

Divine Fortune Pegasus

Divine Fortune anti NetEnti poolt välja 2017. aasta jaanuaris, ja selle keskmine väljamakse protsent on 96.59%. Ning loomulikult, nii nagu suurem osa NetEnti mängude puhul, on mobiilis mängimiseks olemas ka NetEnt Touch versioon.

Divine Fortune slotil on viis rullikut, kolm rida, ja 20 võiduliini. Mängus on võimalik saada tasuta spinne, scattereid, taaskeerutusi, ja loomulikult on olemas ka boonusmäng, kus on võimalik võita jackpot. Wild ehk asendussümboliteks on hobused, ja kuna nad aegajalt oma tiibu sirutavad, siis võiks neid nimetada ka lendhobusteks ehk Pegasusteks. Hobuse sümbolid käivitavadki taaskeerutused ja taaskeerutusi saad seni kuni laual enam Wild sümboleid ei ole.

Divine Fortune asendussümbolid

Divine Fortune jackpoti boonusmängu pääsemiseks tuleb sul saada rullikutele kolm münti. Ühe variandina on võimalik saada kolm münti korraga kõigest ühe keerutusega. Aga kõige tavapärasem variant on kolm münti kokku saada taaskeerutuste ajal.

Divine Fortune boonusmäng jackpoti võitmiseks

Kuigi tegemist on progresseeruva jackpotiga videoslotiga, pakub Divine Fortune sellele lisaks veel kahte mitteprogresseeruvat jackpotti, mille suurused sõltuvad sinu panuste suurusest. Näiteks panustades vaid miinimusummasi, milleks selle videosloti puhul on 20 senti, on Minor jackpotiks 4 eurot ja Major jackpotiks 20 eurot.

Jackpoti mängu jõudes on sul kolm keerutust. Mängulaual on kolm rida. Iga keerutuse käigus visatakse ühele või mitmele neist ridadest mõni münt – või vähemalt see on sinu lootus. Iga keerutuse käigus mil münt lauale visatakse, on sul kokku taas kolm keerutust võimalik teha. Saades täis ühe rea, oled lisaks rullikutele visatud müntide väärtusele võitnud ka minor jackpoti, mis siis miinimumpanuse puhul on 4 eurot, maksimumpanuse korral aga 2000 eurot. Saades aga boonusmängu lõpuks kaks rida münte täis, võidad juba Major jackpoti, mille väärtus on 5x suurem. Ning saades münte täis kõik kolm rida, võidad Mega jackpoti, mille suurus on tavaliselt mitmekümne ja mitmesaja tuhande euro vahel.

Tasuta keerutused Divine Fortune slotis

Divine Fortune tasuta keerutuste sümbolid

Tasuta keerutusi on siin mängus võimalik saada kas 5, 8, või 12, olenevalt mitu tasuta keerutuste sümbolit sa lauale korraga suudad saada. Selleks, et tasuta keerutusi saada, peab lauale jääma vähemalt kolm Tasuta keerutuste sümbolit. Reeglina enam kui kolme tasuta keerutuste sümbolit laual näha on üsna keeruline.

Divine Fortune alusta tasuta keerutusi

Muud võidud

Nagu juba mainitud on Divine Fortune videosloti sümboliteks antiikkreekast pärit olendid nagu Medusa, Minotauros, lõvi, jms. Samuti tavapärased sümbolid J, Q, K, A. Võidud algavad kõik vasakult poolt, ehk siis tegemist ei ole mõlemapoolse võiduvõimalusega videoslotiga. Saades üksteisega külgnema kolm samasugust sümbolit katab sinu võidusumma tavaliselt maksimaalselt sinu panuse, kuid tihtipeale mitte sedagi, ehk siis sinu soov selles mängus on kindlasti saada Wild-sümboleid, milleks siin siis on hobused (Pegasused), ja kes käivitavad taaskeerutused. Samuti on sinu eesmärk taga ajada kolme münti, seda ikka selleks, et saada boonusmängu. Lisaks soovid sa kindlasti leida rullikutelt vähemalt kolm erinevat tasuta spinnide sümbolit.

Kui palju ma panustada saan?

Divine Fortune miinimumpanus on 20 senti, kuid soovi korral on sul võimalik ühe keerutuse eest maksta kuni 100 eurot.

Suurimad Divine Fortune videosloti peavõidud

Divine Fortune annab peavõite välja keskmiselt iga nelja päeva tagant ja keskmiseks jackpoti suuruseks on umbkaudu 120 000 eurot. Siiani on välja on välja makstud 257 peavõitu, millest väikseim on olnud 14 000 eurot ja suurim koguni 640 000 eurot.

Kus seda mängu mängida võimalik on?

Divine Fortune on tõenäoliselt olemas pea kõigis Eesti kasiinodes – kindlasti on see saadav Chanz kasiinos, Olybetis, Betsafe kasiinos.

Divine Fortune
87
Hinne

44%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP