The Lab
Mängutootja : Elk Studios
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 15
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5The Lab - strateegiliste panustega videoslot

Uute mängutootjate mängud on alati põnevad, nagu ka selle Stockholmi päritolu tarkvaraarendaja omad. Elk Studios on välja andnud vaid käputäie videoslotte, millest üks ongi The Lab. Tegu on keemialabori-temaatilise mänguautomaadiga, millel on tasuta keerutused ja automaatne funktsioon panustamisstrateegiatega mängimiseks.

Mängust rohkem

The Lab on viie rulliku ja 15 kindlaks määratud võiduliiniga videoslot, mille tegevustik toimub suure kosmosekeerise taustal, mille kese asub keset mängu. Soovi korral saad mängu proovida niisama ajaviiteks või kui tahad, ka pärisraha peale mängida. Slot on saadaval Unibetis ja Maria kasiinos.Tootja: Elk Studios
Rullikud: 5
Võiduliine:15
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Asendussümbol: Jah
Hajussümbol: Jah
Kordaja: Jah
Müntide väärtused: 0.01-6
Jackpot: 1000 münti

Mängus on kaheksa peamist sümbolit, millest neli on sätendavad mineraalid - roosa, lilla, sinine ja roheline. Teised sümbolid on keemilised elemendid Au (kuld), Pt (plaatina), O2 (hapnik) ja H2O (vesi).

Labori sümbol käitub nii asendussümboli kui boonussümbolina; suur 'X' on kordaja, mis kahekordistab kõik võidud. Mida rohkem 'X'e mängulaual, seda rohkem korrutajaid.

Erilahendused

Tasuta keerutused

Et käivitada tasuta keerutuste voor, pead tabama labori-sümbolit keset keerist teisel rullil. Kaks lisarulli avanevad vasakulpool mänguvälja, mis tähendab, et ülejäänud libisevad pisut paremale. Labori-sümbol asetseb nüüd keset neljandat mängurulli ning on kleepunud oma asukohale.

Keerutused algavad automaatselt ning sul on võimalus esimesel ja teisel rullikul tabada +1 või +2 sümboleid, mis annavad lisakeerutusi.

Panustamisstrateegiad

See on koht, kus läheb huvitavaks. Elk Studios on tuvastanud kolm põhilist panustamisstrateegiat, mis on mängijate seas levinud. Lühidalt on need järgmised:

Hüplik ehk The Jumper

Tähendab, et panus tõuseb automaatselt ühe taseme võrra iga keerutusega. Kaotamine taastab algse panuse suuruse.

Tasandav ehk Leveller

Tõstab iga viie järjestikuse kaotuse järel panust kahe taseme võrra. Võitmine taastab algse panuse suuruse.

Tõukav ehk Booster

Tõstab panust iga kord, kui keerutus lõpeb kaotusega. Võitmine taastab algse panuse suuruse.

Neid strateegiaid saab rakendada, vajutades 'BET' nupule, peale mida muutub panus automaatselt vastavalt strateegiale iga keerutuse järel. Pane tähele, et kõikide strateegiate maksimumpanuseks on kümnekordne algne panus.

Kokkuvõte

Antud videoslot teevadki omanäoliseks selle panustamise strateegiad ja võimalus nende vahel valida. Muidugi on võimalus neid ka üldse mitte kasutada, ent meie meelest annavad nad mängule teatud võlu. Teistest videoslottidest sa seesugust lahendust ei leia. Ilmselt nad küll sinu tegelikku võitmise tõenäosust ei tõsta.

Mäng näeb aga kena välja ja seda tasub proovida kasvõi juba sellepärast, et mängutootja Elk Studios on sedavõrd värske ja uus tulija mängumaastikul.

MÄNGI SIIT


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.