The Lab
Mängutootja : Elk Studios
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 15
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

The Lab arvustus: strateegiliste panustega videoslot

  • The Lab on keemialabori-teemaline mänguautomaat
  • Spinni nii nagu muidu või kasuta Elk Studios panustamisstrateegiaid
  • Võida kuni 276 000 münti (enam kui 3000x panus)!
The Lab 
Uute või pisut vähem tuntud mängutootjate mängud on alati põnevad ja selles osa ei erine ka selle Stockholmi päritolu tarkvaraarendaja omad. Elk Studios on välja andnud vaid käputäie videoslotte, millest üks ongi The Lab. Tegu on keemialabori-temaatilise mänguautomaadiga, millel on tasuta keerutused ja funktsioon panustamisstrateegiatega mängimiseks.

The Lab on viie rulliku ja 15 kindlaks määratud võiduliiniga videoslot, mille tegevustik toimub suure kosmosekeerise taustal. Väljamakseid tehakse lähtuvalt vasakult algavatest võiduliinidest.

The Lab sloti RTP on 96.3% ning tegemist on keskmise kuni kõrge riskifaktori ehk volatiilsusega slotiga.

Mängu nimi:

The Lab

Mängutootja:

Elk Studios

Riskifaktor:

Keskmine kuni kõrge

RTP:

96.3%

Featuurid:

Tasuta keerutused
Asendussümbol
Võidukordajad
Panustamisstrateegiad

Võiduliine:

15

Rullikuid:

5

Min panus:

€0.15

Max panus:

€90

Maksimalne võit:

276 000 münti (3076x)

Võta The Lab slotil mängimiseks boonus

The Lab on meile teadaolevalt hetkel mängitav vähemalt kahes Eesti kasiinos. Olybet annab kasiinoga esmakordsetele liitujatele 200% sissemakseboonuse.

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Optibet annab uutele liitujatele koguni kuni 1000 eurot boonusraha.

€ 1 000 boonus.

Soovi korral on sul võimalik liitumisel esimese sissemaksega saadud boonusraha kasutada just The Lab slotil spinnimiseks.

The Lab sloti sümbolid ja väljamaksed

The Lab sloti sümbolid on seotud keemiaga ja idee on siin väga hea. Samas oleks kohati olnud võimalik neid tunduvalt huvitavamaks teha.

Sümbolid

Mängus on kaheksa peamist sümbolit, millest neli on sätendavad mineraalid - roosa, lilla, sinine ja roheline. Teised sümbolid on keemilised elemendid Au (kuld), Pt (plaatina), O2 (hapnik) ja H2O (vesi). Samuti on olemas labori sümbol, mis käitub nii asendussümboli kui boonussümbolina; suur 'X' on kordaja, mis kahekordistab kõik võidud.

Sümbolite väljamaksed

Sümbol Kolm sümbolit Neli sümbolit Viis sümbolit

Roheline mineraal

100

200

1000

Sinine mineraal

50

150

500

Lilla mineraal

30

100

200

Roosa mineraal

10

20

100

Kuld

6

12

60

Plaatina

5

10

50

Hapnik

4

8

40

Vesi

3

6

30

Minimaalne ja maksimaalne panus

Minimaalne panus, panustades kõigile võimalikele ridadele, on 15 senti. Maksimaalne panus aga 90 eurot.

RTP ja volatiilsus

The Lab sloti RTP on 96.3% ja tegemist on keskmise kuni kõrge volatiilsusega slotiga.

Maksimaalne võit

Maksimaalne võit, mida keemialabor sulle pakkuda võib, on 276 000 münti ehk umbes 3076x panus.

Mängu funktsioonid

The Lab slot pakub mängijatele unikaalset tasuta spinnide vooru, mille käivitamiseks on vaja tabada vaid ühte labori sümbolit. Küll aga peab see kindlasti jääma teisele rullikule.

Tasuta spinnid

Pärast tasuta spinnide vooru algust avanevad vasakul pool mänguvälja kaks lisarullikut. Labori-sümbol asetseb nüüd keset neljandat mängurulli ning lukustub oma asukohale. Boonusvooru alguses on sul 10 tasuta keerutust. Keerutused algavad automaatselt ning sul on võimalus esimesel ja teisel rullikul tabada +1 või +2 sümboleid, mis annavad lisakeerutusi või suurendavad võidukordajat.

Panustamisstrateegiad

See on koht, kus läheb huvitavaks. Elk Studios mängud tulevad sisseehitatud panustamisstrateegiatega. Elk Studios on tuvastanud kolm põhilist panustamisstrateegiat, mis on mängijate seas levinud ning neid on nüüd võimalik kasutada ka automaatselt.

Hüplik ehk The Jumper

Tõsta panust automaatselt ühe taseme võrra pärast iga keerutust. Pärast kaotust taastatakse algne panuse suurus.

Tasandav ehk Leveller

Tõsta iga viie järjestikuse kaotuse järel panust kahe taseme võrra. Võitmine taastab algse panuse suuruse.

Tõukav ehk Booster

Tõsta panust iga kord, kui keerutus lõpeb kaotusega. Võitmine taastab algse panuse suuruse. Neid strateegiaid saab rakendada vajutades 'BET' nupule, peale mida muutub panus automaatselt vastavalt strateegiale iga keerutuse järel. Kõikide strateegiate maksimumpanuseks on kümnekordne algpanus.

The Lab sloti disain ja heli

The Lab sloti disain on suhteliselt lihtne ning sama võib öelda ka mängu helilise lahenduse kohta. Kohati tuletab viimane meelde 90ndate arvutimänge.

Kui sulle meeldib The Lab, siis proovi ka neid mänge

Kui sulle keemiaga seotud slotid peale lähevad, siis võiksid üle vaadata ka näiteks Relax Gamingu poolt välja antud mängu Wildchemy. Samuti võiks sind huvitada Betsofti poolt loodud mäng Mad Scientist.

Kokkuvõte

The Lab videosloti teevad omanäoliseks selle panustamise strateegiad ja võimalus nende vahel valida. Muidugi on võimalus neid ka üldse mitte kasutada, ent meie meelest annavad nad mängule teatud võlu. Seda hoolimata sellest, et sinu tegelikku võitmise tõenäosust ükski strateegia ei muuda. Panustamise strateegiad on tegelikult olemas pea kõikides Elk Studios slottides ja tänaseks päevaks ei ole The Lab kaugeltki mitte ainuke mäng, kus neid kasutada saab.

Aga mäng näeb kena välja ja seda tasub proovida kasvõi juba sellepärast, et mängutootja Elk Studios on suhteliselt väike ja huvitav tegija mängumaastikul.

Samas tuleb tõdeda, et The Lab võinuks olla palju huvitavam kui ta reaalsuses on. Elk Studios on välja andnud nii mõnegi ägeda, veidrate karakteritega mängu, aga kahjuks selle mängu puhul jääb pisut mulje, et tehtud on samm vastupidises suunas. Kokkuvõttes aga ei ole sellest hoolimata tegemist halva mänguga – lihtsalt potentsiaali on mängus näha enam kui seda realiseerida on suudetud.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...