Elk Studios

ElK Studios on Skandinaaviast pärit mängutootja, mis loodi 2013. aastal. Võrreldes teiste mängutootjatega pakuvad ELK Studios mängud ka panustamise strateegiaid.

Kõige populaarsemad slotid mängutootjalt Elk Studios

Populaarsed kasiinod Elk Studios slottidel mängimiseks

Kõik slotid mängutootjalt Elk Studios

Nimi Üldine hinnang RTP Võiduvõimalus Ridade arv Võiduliinid
The Lab 67 96.3% - 3 15
DJ Wild 67 96.3% 30% 3 20

Mängi Elk Studios slottidel järgmistes kasiinodes

Nimi Üldine hinnang Populaarsus Kasutatavus Klienditugi Avatud
Olybet 82 97 85 75 01/01/2010
No Account Bet 82 78 96 75 30/08/2020

Faktid Elk Studios

Tundub, et Skandinaavia õhus on midagi, mis turgutab leidlikkust ja annab jaksu teha palju tööd, mis on vajalik videomänguautomaatide loomiseks. ELK Studios on üks uusimaid sisenejaid sellele konkurentsitihedale turule pistes tänaseks rinda gigantidega, nagu Net Entertainment ja Yggdrasil Gaming. ELK Studios videoslotte saad proovida niisama ajaviiteks kui ka reaalse raha peale panustades näiteks Maria Casinos ja Unibetis. Mängutootja portfooliosse kuuluvad sellised videoslotid nagu The Lab, Champions Goal, DJ Wild, Electric Sam, The Fish ja Taco Brothers.

Mängutootjast lähemalt

Ettevõte asutati 2013. aastal ning alates sellest ajast on ELK Studios’e meeskond investeerinud oma aja, teadmised ja vahendid mobiilsete kasiinomängude arendamisse, et need oleksid paremad kui me seni oleme saanud kogeda. ELK Studios’i loojad ütlevad enda kohta järgmist:

“Me kasutame oma toodete loomisel keerulisi matemaatilisi mudeleid ja kõrgelt arenenud tehnoloogiat, ent ei unusta sellesse panustada ka inimlikkust.”

Mängutootja on kahe aasta jooksul on välja antud mitmeid kõrgetasemelisi mänguautomaate. Peale nende proovimist võime öelda, et Skandinaavia mängutootjatel on mitmeid ühiseid jooni – graafika pool on alati tuntavalt hea tasemega ning erilahendustega ei ole üldjuhul piirdutud ainult tasuta keerutuste pakkumisega.

Proovi Unibetis tasuta The Lab videoslotti

Hea näide ELK Studios heatasemelisest graafikast on nende labaratooriumi-teemaline esikmäng nimega The Lab, kus mängija satub keemiliste elementide, kristallide ja mineraalide maailma. Mängu teevad omanäoliseks lisaks disainile ka võimalus valida erinevate panustamisstrateegiate vahel: The Jumper tõstab panust iga keerutusega automaatselt ühe võrra, Leveller tõstab aga viie järjestikuse kaotuse järel panust kahe taseme võrra ning Booster tõstab panust iga kord, kui keerutus lõpeb kaotusega.