Lightning Roulette pilt

Lightning Roulette

Lightning Roulette mängu näol on tegemist Evolution Gamingu poolt loodud värske versiooniga tuntud mängust nimega rulett. Kuigi rulett kui selline on tuntud pea kõigile inimestele, siis Lightning Roulette on midagi enamat, ja see ei ole vaid sõnakõlks.

Võrreldes tavapärase ruletiga on selles mängus võimalik võita väga suuri summasi ka vaid väikeste panustega. Seda loomulikult väga hea õnne korral, kuna tegemist on siiski ruletiga, populaarse kasiino mänguga, kus mõnele konkreetsele numbrile panustades on sinu võiduvõimalus 2.70%, ehk siis kui üks sinu 37st panusest võidab, on võimalik sul raha umbkaudu tagasi teenida.

Aga Lightning Roulette on võrreldes tavalise Euroopa ruletiga veel erilisem loom. Just seetõttu sai mäng eelmisel, 2018. aastal, ka Global Gaming Awards Las Vegas auhinnagalal Aasta Toote Innovatsiooni auhinna.

Kuigi mängus on olemas live diiler, siis selles mängus pannakse kuul veerlema automaatselt. Mängijatel on võimalik panustada kas individuaalsetele numbritele, mitme numbri grupile, või siis värvile. Panustamise aja lõppedes tabab 1 kuni 5 numbrit „pikselöök”, mille käigus saavad need numbrid endale 50-500 kordse võidu kordaja. Ehk siis olles panustanud näiteks numbrile 3, saanud sellele kordaja 500x, ja kuul lõpetabki number 3 peal, võidad sa tavapärase 35x võidu asemel 500x korda sinu panus. Ehk siis panustades vaid miinimumsumma, milleks on 20 senti, võid sa sellisel juhul võita 100 eurot. Loomulikult on tõenäosus selleks kõigeks väike, kuid siiski mitte võimatu.

Tänu sellistele suurtele kordajatele on tavapärased väljamaksed siin mängus pisut väiksemad kui tavalises ruletis. Täpne ühe numbri tabamus maksab siin 29:1 võreldes tavalise ruletiga, kus see on 35:1. Samal ajal on splittide, nurkade, ja muude panuste võidusuhe sama nagu tavalises Euroopa ruletis.

Selleks, et kordjaga võita, peab sinu panus olema tehtud individuaalsele numbrile.

Lightning Roulette mängu mängimine

Lightning Roulette live kasiino mängu viib läbi live-krupjee, kes on väga sõbralik ja mängu läbiviimisel ka live kasiino mängu kohta suhteliselt kiire. Soovi korral on sul võimalik krupjeega vestlusakna kaudu ka suhelda, sama kehtib ka teiste mängijate kohta.

Millistes kasiinodes saab Lightning Roulette'i mängida?

Eesti kasiinodest on võimalik Lightning Roulette’i mängida kõikides allpool välja toodud kasiinodes. Vaja on üles leida vaid viide Live Kasiino või Live Diiler, ja sealt alt Lightning Roulette mäng üles otsida.


€ 1 000 boonus.

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kuidas Lightning Roulette välja näeb?

Võrreldes tavapärase ruletiga on tegemist väga teistsuguse mängukogemusega, kuna see toimub stuudios, mis näeb välja tunduvalt lahedam kui mõni teine ruleti-tuba, kasiino diiler on rohkem nagu saatejuht televisioonis, ja muu disain on ka tunduvalt ägedam. Loomulikult on olemas ka „pikselöögi” animatsioonid jms.

Tegemist on järjekordse väga hea mängulahendusega Evolution Gamingu poolt.

Lightning Roulette’i muud detailid

Lightning Rouleti miinimumpanuseks on kõigest 20 senti ja maksimumpanuseks täpsele tabamusele 250 eurot.

Selle Evolution Gamingu live kasiino mängu RTP on 97.3%, aga üksiknumbrile panustamise võidud on ilma kordajata väiksemad kui tavalises ruletis.

Kuigi maksimaalselt võivad kordaja saada korraga viis erinevat numbrit, siis reeglina antakse kordaja kahele või kolmele, harvemini neljale erinevale numbrile.

Innovatsioon oma parimas vormis

Kokkuvõtvalt võiks öelda, et Evolution Gamingu Lightning Roulette mängu puhul on tegemist innovatiivse lahendusega, mida teiste mängutootjate poolt vähemalt ruletist rääkides näha ei ole olnud.

Arvestades seda, et üksiknumbrile panustamise normaalvõidud on selles ruletimängus väiksemad kui tavapäraselt, siis hoolimata suurtest võimalikest kordajatest on laias laastus sinu võiduvõimalused siiski umbkaudu sama suured kui tavalise ruleti puhul. Aga mängurõõmu ja meelelahutust pakub Evolution Gamingu poolt toodetu kindlasti tunduval enam.

Lightning Ruletti saad mängida järgnevates kasiinodes:


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

€ 1 000 boonus.

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...