Revolut

Maksa kasiinos kasutades oma Revolut kontot

Mis on Revolut? Kuidas seda kasutada ja millised Eesti kasiinot Revolut makseid aktsepteerivad?

Optibet

1
86
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
1 000€ Boonus
60x Läbimängimise nõue
- Tasuta spinnid
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Boonust saavad uued mängijad esimese kolme sissemaksega. Läbimängimise nõude täitmiseks on 7 päeva. Min. sissemakse €10. Läbimängimise nõue 30x, kehtib nii sissemaksele kui boonusele. Maksimaalne panus €5. | Kehtivad reeglid ja tingimused
Nutz

2
79
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
100€ Boonus
37.5x Läbimängimise nõue
50 Tasuta spinnid
0x Läbimängimise nõue
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Min sissemakse 10€, läbimängimise nõue 25x (boonus pluss sissemakse), aega 14 päeva. | Kehtivad reeglid ja tingimused

Mis on Revolut?

Revolut on uut tüüpi makselahendus, mis tuli turule 2015. aastal. Kui pangad võtavad rahvusvahelistelt maksetelt tihtipeale suuri vahendustasusi, siis Revolut pakub sulle tasuta maksete tegemise võimalust. Lisaks on kõigil võimalik omale Revolut konto avada vaid minutite jooksul. Revolut annab sulle ka võimaluse tasuta makseid teha rohkem kui 150 erineva valuutaga ilma, et sa peaksid kartma suuri vahendusitasusi või kõrgustesse kergitatud valuutavahetuskursse.

Revolut on hetkel üks kõige kiiremini kasvav maksemeetod, mille kasuks on otsustanud juba miljonid inimesed üle kogu maailma. Ainuüksi Inglismaal on neil kasutajaid juba paar miljonit. Tegemist on ühe parima alternatiiviga tavapankadele, mis annab sulle võimaluse säästa valuutavahetuse pealt üsna palju. Isegi võrreldes Eestis loodud Transferwise’iga võib Revolut olenevalt kuus kasutatavast summast soodsam olla.

Revolut võimaldab sul küsida raha sõpradelt vaid ühe nupuvajutusega ja lisaks raha küsimisele on sul võimalik Revolut platvormi kaudu ka sõpradega suhelda ja isegi pilte neile saata. 

Revolut on ideaalne lahendus restoranis mitme inimese arve jagamiseks. Maksa arve ära, vali telefonist inimesed, kellega sa arvet jagada tahad, ning Revolut saadab neile koheselt arve, mille nad saavad ära maksta momentaanselt kasutades omaenda Revolut kontot, või siis konto puudumisel saavad nad lingi, mille kaudu oma pangaarve kaudu makse ära teha.

Kuigi Revolut pakub kasutajale väga paljusi lisafunktsioone, toimib sinu Revoluti konto ja kaart samal ajal täpselt samamoodi nagu sinu tavaline pangakonto või kaart.

Revoluti konto avamine ja kasutamine on sulle soovi korral tasuta. Samuti on sul võimalik kuni 200 eurot kuus Revolut kaardiga välja võtta ilma lisakuludeta. Soovides aga tasuta väljavõetavat rahasummat suurendada 400 euroni, ja lisaks saada ka tervisekindlustus reisideks ning veel mitmeid erinevaid boonuseid, võid sa omale valida hoopis paketi, mis maksab sulle iga kuu 7.99, või oma maksetelt cashbacki saamiseks võid sa valida ka 13.99 maksva paketi. Soovides kuus raha kaardiga automaadist välja võtta rohkem kui 200 (või 400, 600, olenevalt paketist) kuus, siis rakendub sellele 2% väljavõtmise tasu, mis on põhimõtteliselt sama või isegi pisut väiksem kui SEB või Swedbanki väljavõtmise tasu väljaspool Eestit.

Revolut kaart

Revolut kaardi peamine eesmärk on reisivatele inimestele odava ligipääsu võimaldamine ühe kaardiga erinevates valuutades maksmiseks. Nagu mainitud, toetab Revolut 150 erinevat valuutat ja valuutavahetuse hind, või siis valuuta ostu ja müügi hinna vahe on minimaalne, kuna nad kasutavad vahetuse hetkel saada olevat turuhinda sinna midagi juurde lisamata. Vaid nädalavahetustel ja juhul, kui sinu kulud on suuremad kui 5000 eurot kuus, lisab Revolut 0.5% vahendustasu lisaks.

Revolut kaardi kasutamine Eesti kasiinodes

Revoluti kasutustingimused muutuvad pidevalt, ja nende lehel on ka mõned viited selle kohta, et kasiinode sissemaksed ei pruugi olla alati võimalikud, aga lähtuvalt kõigest muust, mida me Revoluti kaardi kasutustingimuste lehelt lugenud oleme, on see info tõenäoliselt vananenud, ja viimase info kohaselt on Revolut kaardi kasutamine online kasiinodes võimalik.

Näiteks Eesti kasiinodest on Revolut kaardi kasutamise võimalus eraldi välja toodud näiteks Unibet kasiinos ja ka tema väikses ões Maria Casinos.

Revolut kaardi näol on tegemist tavalise krediitkaardi funktsiooniga deebetkaardiga, millega on võimalik nii sisse- kui ka väljamakseid teha ka mitmetesse kasiinodesse. Selleks pead sa kasiinos lihtsalt valima sissemakse meetodiks krediitkaardiga sissemakse tegemise, sisestama oma kaardi numbrid, kehtivuse kuu ja aasta, ja ka turvakoodi. Kasiinodesse saad sa Revolut kaardiga enne enda isiku tuvastamist reeglina teha vaid mingi kindla summani sissemakseid, aga pärast isikutuvastust need limiidid kaovad.

Sissemaksed kasiinosse Revolut kaardiga on momentaansed, samal ajal kui väljamaksete kiirused olenevad palju konkreetsest kasiinost. Kui mõni kasiino võib väljamakse sinu Revolut kaardile teostada koheselt, võib mõnel teisel kasiinol see paar tundi kuni paar päeva aega võtta. Ja väljamaksete tegemise võimalus sinu Revolut kaardile oleneb ka kasiinost, kuna nagu tavaliselt Mastercardi või VISAga, see ei pruugi iga kasiino puhul võimalik olla.

Revoluti turvalisus

Maksed Revolut kaardiga on turvalised ja sertifitseeritud UK Financial Conduct Authority poolt. Ning lisaks Revoluti enda turvalisusele tulevad mängu ka Mastercard kasutamisega kaasa tulev andmete ja maksete kaitse.

Revoluti konto loomine

Revoluti konto loomiseks pole sul vaja teha muud kui alla laadida Revoluti app ning seejärel registreerida omale konto. Konto loomine käib mobiili kaudu ja võtab vaid paar minutit. Ning hiljem tuleks siis soovitavalt ka oma isik tuvastada, selleks et kaotada kaardilt kõikvõimalikud häirida võivad limiidid. Revolutilt on sul seejärel võimalik tellida ka Revoluti Mastercard (või VISA), mille sulle koju saatmine võib olenevalt valitud saatmise kviisist ja kiirusest maksta 6-20 eurot. Enne füüsilise Revolut kaardi kätte saamist on sul koheselt olemas ka üks tasuta virtuaalne kaart, mis on kohe kasutamiseks valmis.