Rulett - klassikaline kasiinomäng

Rulett on prantsusekeelne sõna, mida tähendab tõlkes väikest ratast. Esimest korda mängit ruletti 1796. aastal Pariisis, kui kuulus matemaatik Blaise Pascal selle leiutas. Alates sellest hetkest kogus mäng populaarsust üle kogu Euroopa ning laiendas kombitsaid ka Ameerikasse, kus ruletti ei saatnud teps mitte väiksem menu. 

Tänaseks on mäng leidnud oma tee ka online-kasiinodesse, kus on võimalik mängida niisama ajaviiteks kui ka soovi korral reaalse raha peale panustada. Kuidas ruletti mängida? 

Rulett on oma olemuselt üks lihtsamaid kasiinomänge. Seda õppida pole mingi vaev ja seejuures on ruleti väljamaksed kopsakad. Mõni ime siis, et mäng grandioosselt üle maailma ja pika ajaloo vältel sellist populaarsust on kogunud. 

Sinu valikus on kaks erinevat ruleti versiooni. Üks neist on ühe nulliga Euroopa rulett ning teine kahe nulliga Ameerika rulett. Pikemas perspektiivis on just viimases kasiinol suurem eelis ning mängija kaotab suurema tõenäosusega rohkem raha. Seepärast soovitame sul pigem valida Euroopa rulett.

Mängijal tuleb ruletis teha panused sellele, millisel värvil ja numbril kuul peatub. Kui õnneratas on ära keerlenud ja kuul leidnud tee saatusliku numbri peale, selgub tulemus. Mängu võitjale makstakse võidud vastavalt sellele, kui suured on olnud tema panused.

Proovi online-ruletti

Kui oled valmis oma õnne proovile panema, siis saad online-ruletti mängida näiteks Maria CasinosTriobetis ja Unibetis nii harjutusraha kui ka reaalsete panuste peale. Võimalik on mängida ka live-ruletti.

Nendes online-kasiinodes ootavad ruletimängijaid sissemaksu boonused, erikampaaniad ja pakkumised. 

HARJUTA VÕI MÄNGI RULETTI SIIN

 

 

 

 

 

 

Egle