Mängi online ruletti – parimad ruletimängud internetis

Kui sa soovid ruletti internetis mängida, siis on sul võimalik valida kahte erinevat tüüpi laudade vahel - live kasiino ruletilauad ja ruleti mänguautomaadid. Räägime ruleti reeglitest ja vaatame ka mängimisvõimalusi lähemalt.

Rulett on prantsuse keelne sõna, mis tähendab tõlkes väikest ratast. Teadaolevalt mängiti ruletti esmakordselt 1796. aastal Pariisis, kui kuulus matemaatik Blaise Pascal selle leiutas. Alates sellest hetkest kogus rulett populaarsust üle kogu Euroopa ning laiendas kombitsaid ka Ameerikasse, kus ruletti ei saatnud teps mitte väiksem menu. 

Tänaseks on nii Ameerika rulett kui ka Euroopa rulett leidnud tee ka online kasiinodesse, kus on ruleti mängimine kas niisama ajaviiteks või siis raha peale ülilihtsaks tehtud.

Online rulett

Millised on Eesti parimad online kasiinod ruleti mängimiseks?

Ruleti mängimine on Eesti online kasiinodes väga lihtsaks tehtud ja erinevate laudade valik on päris hea olenemata sellest kas teemaks on live kasiino rulett või RNG rulett. Kui mõnes kasiinos võib leida vaid mõne ruletilaua, siis nii mõneski teises kasiinos võib ruletilaudade valik olla kümne kuni isegi mitmekümne laua suurune. Ruleti mängimine on võimalik erineva kiiruse ja panusetasemega laudadel, samuti saab valida erinevate ruletimängude vahel (Euroopa rulett, Prantsuse rulett või Ameerika rulett) ja lisaks võib mängust olla ka erinevaid variatsioone. Näiteks võiks siinkohal ära mainida Evolution Gamingu mängu Lightning Roulette, mis on põhimõtteliselt tavapärane live kasiino rulett, mis aga pakub mängijatele veel huvitavamat mängukogemust tänu võidukordjatele ja paljule muule.

Aga millistes Eesti kasiinodes võiks live ruleti mängimine kõige mõnusam olla? Kus on olemas olemas kõige rohkem live ruleti laudu?

Mängi ruletti Olybetis!

Olybetis on live kasiino rulett mängitav 11-s lauas – umbkaudu pooled neist on NetEnt Live’i ruletimängud ja teine pool Evolution Gamingu omad. Kõik lauad on Euroopa ruleti lauad ehk siis ühe 0-iga. Olemas on ka mängutootja Evolution Gaming poolt loodud Lightning Roulette.


€ 1 100 boonus.

Live kasiino rulett Pafis – mängi ruletti ja võta osa kampaaniatest

Pafi ruletilaudade valik on pisut suurem, live kasiino ruletti saab mängida umbkaudu 17-s lauas, ning nende ruletimängude valikusse kuulub ka Double Ball Roulette ning Authentic Gamingu poolt pakutavad päris kasiinodest edastatavad lauad, kus ruleti mängimine võiks olla veel eriti ehe.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängi ruletti Optibeti bränditud lauas

Mängi online ruletti Optibetis nende enda brändiga lauas Optibet Auto Roulette. Lisaks on Optibetis võimalik mängida nii Evolution Gamingu, NetEnt Live’i kui ka Authentic Gaming mängutootjate ruleti laudadel. Kokku on valikus umbkaudu 20 ruletilauda.


€ 1 000 boonus.

Kingswin

Kuigi Kingswin kasiino ei ole just orienteeritud live mängudele ja ka ruleti mängimine ei ole seal tõenäoliselt prioriteediks, siis ka seal on online rulett mängitav vähemalt kümnel erineval laual. Kingswin kasiinos on need kõik mängutootjalt Ezugi.


€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.

Online rulett

Mis on online rulett?

Online rulett on eelkõige tuntud kui live kasiino rulett. Seda on aga tavakasiinos mängimise asemel võimalik mängida kodust lahkumata mõne online kasiino live laudade rubriigi kaudu. Online ruletti on samas võimalik mängida ka ilma krupjeeta kasutades selleks ruleti mänguautomaate ehk virtuaalseid online ruleti mänge. Online rulett on oma reeglite poolest täpselt samasugune kui muidu ning mängimiseks ei ole vaja teha muud kui avada mõne internetikasiino ruletilaud ja mängimine võib alata. Olenevalt sellest, kas sa soovid mängida RNG ruletti või siis live ruletti võib esmalt vajalik olla ka kasiinos konto loomine ja sissemakse tegemine.

Mis on live diileriga ruleti ja RNG ruleti (mänguautomaadi) vahe?

Live kasiino rulett, mida sa mängid live krupjee vastu, selles ei sõltu sinu tulemus arvuti poolt genereeritud numbrist, vaid kõik toimub juhuslikult lähtuvalt krupjee tegevusest. Mõlemal puhul on tulemus küll täiesti juhuslik. Küll aga valitakse number RNG ruletis välja arvuti poolt. Samal ajal live ruletti mängides näed sa kuidas krupjee kuuli liikuma paneb ja samuti kuidas ta ühel või teisel numbril pidama jääb. Live kasiino rulett on selles mõttes läbipaistvam, kuna sa näed kuuli liikumist rattale panemisest kuni numbril pidama jäämiseni ja ruleti mängimine sel viisil võiks ka pisut põnevam olla.

Virtuaalsed online ruleti mängud

Mis on virtuaalne rulett või RNG rulett? Virtuaalne rulett on mänguautomaadi kaudu mängitav ruletimäng, mille tulemuse määrab arvuti ehk RNG (Random Numbers Generator) – juhuslike numbrite generaator. Ruleti tulemus määratakse täpselt sama moodi kui seda tehakse kõigis mänguautomaatides ehk slotimängudes. Kõige peamised ruleti reeglid on samad igas mängus.

RNG ruletilaudades ei ole live-krupjeed, sinu ainsaks vastaseks on arvuti. RNG ruleti ehk virtuaalse online ruleti plussiks on selle kiirus. Live krupjeega ruleti mängimine võtab aega. Samal ajal võib RNG ruletis tulemus tulla millisekunditega.

RNG ruletimängud leiad sa tavaliselt online kasiino kategooriast „Mängud laudades” või „Lauamängud”. Mõnes kasiinos võivad nad lihtsalt pesitseda ka kuskil slotikategoorias.

Populaarsed RNG ruletimängud Eesti kasiinodes on näiteks Golden Chip Roulette, La Partage Roulette ja veel nii mõnedki teised ruletimängud.

Live ruleti mängud

Laias laastus on olemas kaks erinevat ruleti tüüpi – üks on ühe nulliga Euroopa rulett või Prantsuse rulett ja teine on kahe nullkohaga Ameerika rulett. Maja eelis Euroopa ruletis on väiksem ja seetõttu on Euroopa rulett ka vähemalt Eesti ja Euroopa kasiinodes tunduvalt populaarsem. Euroopa ja Prantsuse rulett on väga sarnased, samas ei ole nad päris samad mängud ja sellest räägime juba varsti.

Lisaks on ruletil veel mitmeid erinevaid variatsioone.

Klassikaline rulett

Klassikaliseks ruletiks võiks pidada nii Euroopa kui ka Ameerika ruletti, eeldusel et seal konkreetses mängus mingeid muudatusi ei ole tehtud ning ruleti reeglid on samasugused nagu nad põhimõtteliselt aegade algusest olnud on. Klassikalistes laudades ei ole mängule juurde pandud ka mingeid kellasi ja vilesi. Kõige rohkem leiabki online kasiinodest just klassikalisi ruletilaudu.

Double Ball roulette

Double Ball rulett on kahe kuuliga rulett. Double Ball ruletis lükatakse ühe kuuli asemel mängu kaks kuuli ja sellega suureneb ka sinu võimalus oma numbrit või numbreid tabada. Muud ruleti reeglid on selles mängus aga täpselt samad. Ära võiks mainida, et tegelikult on olemas ka ruletimänge, milles on võimalik mängida kuni kolme kuuliga.

Lightning Roulette

Lightning Roulette on mängutootja Evolution Gaming poolt välja töötatud uudne lahendus. Oma olemuselt on see tavaline Euroopa rulett ja ka ruleti reeglid on täpselt samad kui muidu. Küll aga on Evolution Gaming andnud mängule omapoolse lisa. Nimelt pärast numbrite valikut, aga enne kuuli lauda panemist, antakse ühele kuni viiele numbrile 50x kuni 500x kordaja (võimalikud kordajate variandid on 50x, 100x, 200x, 300x, 400x, 500x). Ehk siis kui kordaja antakse näiteks mõnele sinu poolt välja valitud numbrile ning kui kuul peaks just sellel numbril ka pidama jääma, siis tavapärase võidu asemel võidad sa hoopis 50x kuni 500x võidu võrdluses oma panusega.

Siinkohal peaks ära mainima ka selle, et kui tavalises ruletimängus maksab panus ühele numbrile välja 35x sinu panuse, siis Lightning Roulette puhul on see 30x. Seda siis juhul kui su number võidukordjat ei saanud.

Live rulett – millised on erinevad laudade tüübid?

Live ruleti puhul võiks eristada kahte erinevat tüüpi laudu.

Stuudio Live Rulett

Enamikes krupjeega ruletimängudes toimub ruleti mängimine stuudio live ruleti laudadel. See tähendab seda, et live ruleti laua loomiseks on ehitatud spetsiaalne stuudio, kus on kõik disainitud nii, et asi võimalikult päris välja näeks. Mängi stuudio live ruletti näiteks Tonybetis.


€ 300 boonus.

Rulett maismaa kasiinodes

Mängi ruletti autentsetes laudades! Maismaa kasiinodes asuvad ruletilauad ei paikne eraldi mõne mängutootja stuudios, vaid pigem mõne reaalselt eksisteeriva telliskivi ja mördikasiino seinte vahel. Kõige tuntum päris kasiinodes asuvate ruletilaudade pakkuja on Authentic Gaming. Proovi maismaa kasiinodest edastatavaid ruletimänge Pafis.

Ruleti mängimine

Kuidas online rulett töötab?

Online rulett on oma olemuselt üks lihtsamaid live kasiinodes mängitavaid mänge. Seda mängima õppida ei ole keeruline, kuna ruleti reeglid on suhteliselt lihtsad, ja seejuures on ruleti väljamaksed kopsakad. See on ka põhjuseks, miks see mäng on grandioosselt üle maailma ja pika ajaloo vältel sellist populaarsust kogunud. 

Üldised ruleti reeglid

Millised on ruleti reeglid? Tavaliselt on sul võimalik valida kahe erineva ruleti versiooni vahel. Üks neist on ühe nulliga Euroopa rulett ning teine kahe nulliga Ameerika rulett. Kuigi maitse üle ei vaielda, siis tõenäoliselt on pikemas perspektiivis just viimases kasiinol suurem eelis ning mängija kaotab Ameerika ruletis suurema tõenäosusega kui Euroopa ruletis. Seetõttu on ruleti mängimine kasulikum pigem Euroopa ruleti laudades.

Olenemata sellest, kas tegemist on Euroopa/Prantsuse ruleti või Ameerika ruletiga, on laual erinevad värvid, erinevad numbrid kuni 36ni, ja panustada on võimalik mitmetele erinevatele tulemitele. Kõige lihtsam neist - mängija peab ruletis tegema panuse sellele, millisel värvil või numbril kuul peatub. Kui õnneratas on ära keerelnud ja kuul leidnud tee saatusliku numbri peale, selgub tulemus. Mängu võitjale makstakse võidud välja vastavalt sellele, kui suured on olnud tema panused ja millele mängija täpselt panustas.

Kõige lihtsama variandi puhul – panustades ühele numbrile, saad sa võidu korral tagasi 35 korda sinu panustatud summa. Ehk siis näiteks ühe euro suuruse panuse puhul saad tagasi 35 eurot.

Samas ühele numbrile panustamine on ruletis vaid üks võimalik variant – tegelikult on ruletis panustamine tunduvalt mitmekülgsem. Esiteks on ruletis sisemised panused ja teiseks välimised panused. Sisemise panuse puhul on sul võimalik panustada kas ühele kindlale numbrile, kahe erineva numbri vahele, või siis numbri nurka nelja erineva numbri vahele. Ühe nulliga Euroopa ruletis on võimalik panus panna ka 0,1,2 või 0,2,3 vahele. Välimise panuse puhul on võimalik panustada sektorisse 1-18 või 19-36, värvile (punane või must), paaris/paaritule arvule, või siis ühte kolmest 12-numbrilisest tulbast. Või siis sisemise panusena teha väline panus näiteks kuuele numbrile.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Panustades värvile, paaris-paaritule arvule, madalale või kõrgele sektorile, saad võites tagasi kahekordse summa. Panustades veerule, saad tagasi kolmekordse summa. Panustades näiteks kahe erineva numbri vahele makstakse sulle aga 17x sinu panustatud raha. Panustades kolmele erinevale numbrile (panus kolme numbri kõrval) maksab kasiino võidu korral välja 11x sinu panustatud summa.

Nagu näha, on ruleti reeglid väga lihtsad. Esmalt võib vaid lauapilt silme eest pisut kirjuks võtta. Kui sa aga loogiliselt asja lähemalt vaatad, siis peaks kõik juba üsna kiiresti lihtne ja arusaadav olema. Meie soovitus oleks see, et mängi ruletti kõigepealt mänguautomaadil, kuna tasuta rulett on võimalik vaid seal ja nii on sul hea võimalus mängust enne live kasiinosse suundumist korralikult aru saada.

Kui suur on ruletis maja eelis?

Maja eelis ruletis sõltub sellest, kas sa mängid Ameerika, Euroopa või hoopis Prantsuse ruletti. Ameerika rulett annab majale 5.26% eelise. Euroopa ruleti puhul on maja eelis vaid 2.7%. Prantsuse rulett annab mängijale võimaluse viia maja eelis vaid 1.35%-ni. Nagu varem mainitud sai, Ameerika ruletiga on kaotada lihtsam, ja maja eelis ongi selle põhjuseks.

Panustamine ruletis - panuste tüübid ja tõenäosused

Ruletis on võimalik panuseid panna erinevatele tulemustele. Ruleti panused on jagatud kahte rühma - sisepanused ning välispanused. Sisepanuse puhul paned sa oma panuse numbrilaua sisse või vähemalt selle ümber oleva joone peale. Välispanuse puhul asetad sa oma panuse numbrilauast välja poole.

Järgnevalt toome välja ka Euroopa ruleti panustamise võimalused ja nende väljamakse tabeli.

Panuse nimi

Tüüp Tõenäosus

Väljamakse koefitsient

Maja eelis
Paaris

Välispanus

48.6%

1:1

2.7%

Paaritu

Välispanus

48.6%

1:1

2.7%

Punane

Välispanus

48.6%

1:1

2.7%

Must

Välispanus

48.6%

1:1

2.7%

Panus ühele numbrile

Sisepanus

2.7%

35:1

2.7%

Panus kahele numbrile

Sisepanus

5.4%

17:1

2.7%

Panus kolmele numbrile ühel real

Sisepanus

8.1%

11:1

2.7%

Nurga panus neljale numbrile

Sisepanus

10.8%

8:1

2.7%

Panus kuuele numbrile kahes järjestikuses veerus

Sisepanus

16.2%

5:1

2.7%

Ruleti strateegiad

Ruleti süsteemid ja strateegiad

Kuidas ruletis võita? Kuigi rulett on tegelikult täielikult õnnemäng, üritatakse ka selle tarbeks välja mõelda uusi või rakendada juba olemasolevaid võidustrateegiaid. Üldiselt ei maksaks erinevatele ruleti strateegiatele tähelepanu pöörata, aga nende teadmine võib mõnikord siiski kasuks tulla. Mis aga peamine, mängi ruletti mõistusega ja ära looda liiga palju erinevatele strateegiatele.

Martingale’i süsteem

Martingale’i süsteem on väga lihtne ja loogiline panustamise süsteem, mida saab kasutada nii live ruleti mängimiseks kui miks ka mitte blackjacki või muude kasiino mängude mängimiseks. Ning teoreetiliselt toimib see täpselt sama moodi ka mänguautomaatidel.

Kuigi Martingale’i süsteem teoorias isegi töötab, vähemalt siis oma kaotatud raha tagasi saamiseks, siis Martingale’i süsteemi suurimaks miinuseks on see, et halva õnne korral sa ei saa seda üsna pea enam kasutada lähtuvalt vajaminevast summast. Ja seda isegi siis kui sa alustasid panuste tegemist vaid kümnest sendist. Miks?


Uued pakkumised iga päev

Martingale’i süsteem on lihtne. Tee panus. Kui sa võidad, mängi ruletti edasi täpselt sama suure panusega. Kui sa aga kaotad, siis kahekordista oma eelmine panus ning mängi uuesti. Kui sa uuesti võidad, siis mine tagasi oma esialgse panuse suuruse juurde.

Selle süsteemi miinuseks on see, et kui sul õnnestub kaotada kümme korda järjest, näiteks, siis isegi vaid 10 sendise esialgse panuse puhul peaks pärast kümnendat järjestikust kaotust sinu panuse suurus olema 51,2 eurot ehk siis 512x sinu esialgne panus.

Ring 1 2 3 4 5 6
Panuse suurus €1 €2 €4 €8 €16 €1
Tulemus kaotus kaotus kaotus kaotus võit ...

Tagurpidi Martingale strateegia

Tegemist on nagu nimestki näha vastupidise Martingale’i strateegiaga. Kui sa kaotad, siis sa mitte ei kahekordista oma panust vaid alandad oma panust 50% võrra. Antud ruleti strateegia mõte on selles, et sul oleks võimalus võites võimalikult suur osa oma võitudest alles jätta ning halvasti minemisel võimalikult vähe kaotada. Antud süsteemi miinuseks on see, et mängides näiteks väga väikeste panustega on nende vähendamine põhimõtteliselt võimatu.

Ring 1 2 3 4 5
Panuse suurus €2 €1 €0.5 €0.25 €2
Tulemus kaotus kaotus kaotus võit ...

Fibonacci ruleti strateegia

Fibonacci ruleti strateegia kasutamisel pead sa järgima tuntud Itaalia matemaatika Fibonacci numbristikku ning valima oma panused selle alusel. Fibonacci peaks tuntud olema kõigile keskkooli läbinuile tänu Fibonacci jadale. Fibonacci jada koosneb numbritest, kus iga järgmine number on eelmise kahe numbri summa. Fibonacci jada näide - 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21 jne.

Ruleti mängimine kasutades Fibonacci strateegiat toimib nii, et sa võtad kaotuse puhul järgmise Fibonacci numbri ning korrutad selle oma panuse suurusega (järgnevas näites eeldame, et sinu algne panuse suurus on üks euro). Ja siis teed vastava summaga uue panuse. Võidu puhul lähed jadas kahe arvu võrra tagasi.

Ring 1 2 3 4 5 6
Panuse suurus €1 €1 €2 €3 €5 €1
Tulemus kaotus kaotus kaotus kaotus võit ...

Ehk siis kui sa oled näiteks juba paar korda kaotanud, sinu esialgse panuse suurus on 1 euro ja eelmiseks jada numbriks oli 2, siis järgmise panuse peaksid sa korrutama kolmega (1+2). Uue kaotuse puhul aga juba viiega (2+3) jne.

Mis on Fibonacci ruleti strateegia miinus? Ka see süsteem ei aita sul tegelikult mõjutada oma võiduvõimalusi. Küll aga võib see teoreetiliselt aidata sul paremini oma raha hallata.

Bondi, James Bondi strateegia

Mängi ruletti nagu Bond, James Bond. Kuidas ruletis võita on küsimus millele ilmselgelt ka Fleming on vähemalt hetke kulutanud. Arvestades erinevate strateegiate edukust, võikski siinkohal vabalt välja tuua lisaks eelnevatele ruleti strateegiatele ka Ian Flemingu poolt välja töötatud James Bondi ruleti strateegia. Fleming ise väitis, et tegemist on lollikindla strateegiaga. Omalt poolt tahaksime kohe lisada, et mitte ükski ruleti strateegia ei ole tegelikult lollikindel. Kaugel sellest.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

James Bondi ruleti strateegia eeldab igas mängus kolme panuse tegemist. Oletades, et sa ei taha ühegi mänguringi peale rohkem kui 2 eurot kulutada, siis oleksid sinu panused järgmised: Pane 1.40 numbrivahemikule 19-36. Pane 0.5 numbrivahemikule 13-18. Ning seejärel pane 10 senti nulli peale. Idee on selles, et juhul kui kuul peatub numbritel 1-12, siis sa kaotad oma panuse. Kui see aga maandub mistahes teisel numbril, siis sa võidad vastavalt 0.80, 1 euro või 1.60 lisaks.

Kui hästi James Bondi ruleti strateegia töötab või ei tööta, seda saab igaüks juba ise järele proovida.

D’Alemberti strateegia

D’Alemberti ruleti strateegia on mingi määral sarnane Martingale’i süsteemiga, samas mitte päris. Selle strateegia idee on lihtne – pärast kaotust või kaotusi hakkad sa ühel hetkel taas pigem võitma. Siinkohal tuleks küll tähele panna seda, et jah, mingil hetkel võit peaks lõpuks tulema, aga iga järgmise tulemuse tõenäosus jääb siiski samaks, ruleti mängimine ja ruletiga võitmine on siiski lähtuv eelkõige õnnest.

Võrreldes Martingale’i süsteemiga sa kaotuse korral ei kahekordista oma järgmist panust, vaid sa tõstad seda oma esialgse panuse võrra. Ehk siis kui sa alustad panustamist ühest eurost, siis esimese kaotuse puhul oleks sinu järgmine panus kahe eurone. Teise kaotuse puhul järgmine panus kolme eurone ja nii edasi. Kui sa aga uuesti võidad, siis sa taas iga järjestikuse võidu puhul alandad oma panust ühe euro võrra.

Ring 1 2 3 4 5 6 7
Panuse suurus €1 €2 €3 €4 €5 €4 €3
Tulemus kaotus kaotus kaotus kaotus võit võit ...

D’Alemberti poolt loodud ruleti strateegia on kõige paremini kasutatav panustades kas värvile või siis paaris/paaritule arvule.

Miks mängida ruletti internetis

Miks mängida ruletti internetis?

Kui maapealses kasiinos ruleti mängimine eeldab esmalt riietumist ja seejärel sammude kasiino poole seadmist ning kasiinosse jõudes soovitud ruletilaua järjekorras vaba koha ootamist, siis internetis saad sa mängima hakata kohe. Ilma riietumata ning ilma vaba kohta ootamata.

Mängi tuntud kasiinodes kodust lahkumata

Mängi ruletti kodust lahkumata. Eesti kasiinodes on võimalik ruletti mängida mugavalt ning internetis on ka ruletilaudade valik tunduvalt suurem kui tavakasiinodes. Kui sinu esimene mõte oli seada sammud Olympicu poole, siis see ei ole vajalik. Soovi korral ava konto näiteks Olympic Casino internetikehas Olybet ning mängi ruletti seal.

Eesti tuntud online kasiinodes ruleti mängimiseks on kaks erinevat varianti. Üheks variandiks on RNG rulett, mis toimib sarnaselt nagu tavalised mänguautomaadid. See tähendab seda, et ruleti tulemus määratakse RNG poolt ehk siis võidunumbri valib välja arvuti. Teiseks variandiks aga live kasiino rulett.


€ 1 100 boonus.

Live kasiino rulett on olemas igas online kasiinos, kus vähemalt mõni live casino laud olemas on. Ja praegu ringi vaadates on näha, et see rubriik on olemas põhimõtteliselt igas Eesti netikasiinos. Ja neis, milles ei ole eraldi live diileri mängude rubriiki, on tavaliselt mängude seast võimalik üles leida näiteks mängude alamjaotus "Roulette Lobby" või "Live Lobby".

Viimast tüüpi kasiinod, kus eraldi live krupjeega mängude alamjaotus puudub, aga ka live rulett ometigi olemas on, on näiteks Kiirkasiino.


Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Chanz kasiinos tuleb live ruleti leidmiseks nimi kas otsingusse panna või siis nende mängude lehel pisut allapoole kerida ja sealt live kasiino mängude nimekiri leida.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Live ruleti mängimine on võimalik ka mitmetes teistes kasiinodes ning nii mõnigi neist annab sulle ruleti mängimiseks ka boonusraha või siis korraldab erinevaid ruleti kampaaniaid.

Võta kasiinodelt vastu online ruleti boonused

Ruleti boonused annavad sulle võimaluse mängida ilma enda raha panustamata. Kui sa soovida ruletti mängida boonusraha eest, siis selleks on väga hea pakkumine olemas Betsafe kasiinol, mis lisaks muudele boonustele annab sulle liitumisel 20 eurot ka just live krupjeega mängude mängimiseks. Selle raha eest on mängitav ka live rulett.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kasuta ära live kasiino kampaaniad

Lisaks ruleti boonustele, mis tihtipeale on mõeldud eelkõige just uutele mängijatele, on mitmes kasiinos olemas erinevad ruleti kampaaniad või siis live kasiino kampaaniad üldisemalt. Ruleti kampaaniad on kõige tihedamini näha olnud kahes kasiinos – Pafis ning Optibetis.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

€ 1 000 boonus.

Mängi live ruletti just nendes kasiinodes ja võta kindlasti osa ka nende ruleti kampaaniatest, kuna seda saad sa teha tasuta.

Online rulett ja selle versioonid

Ruleti variatsioonid

Ruleti mängimiseks on võimalik valida kolme peamise ruleti versiooni või tüübi vahel, millest igaühest on mänguloojad loonud veel mitmeid erinevate nüanssidega mänge. Peamised ruleti versioonid on aga Ameerika rulett (maja eelis 5.26%), Euroopa rulett (maja ja eelis 2.7%) ning Prantsuse rulett (maja eelis on 1.35%). Kuigi Euroopa ja Prantsuse ruleti vahele tõmmatakse tihtipeale võrdusmärk, siis tegelikult ei ole need täpselt samad mängud. Nad on küll väga sarnased, aga neis on ka üks väike erinevus.

Prantsuse rulett

Prantsuse rulett on kõige üldisemas plaanis Euroopa ruleti sünonüüm. Küll aga on tegelikult õiges Prantsuse ruletis võrreldes Euroopa ruletiga üks lisa. Nimelt on seal võimalik teha En Prison ja/või La Partage kindlustuspanus. Tehes even/odd panuse (panus kas siis paarisarvule või hoopis paaritule), aga kui kuul jääb peatuma nullil, saad sa La Partage kindlustuspanuse puhul pool oma panusest tagasi. En Prison panuse puhul sõltub viimane aga järgmisest ringist. Kuigi võrreldes Euroopa ruletiga võib kõlada see vahe väga mõttetuna, kahandab see tegelikult maja eelise kõigest 1.35%-ni.

Ameerika rulett

Ameerika ruleti reeglid on põhimõtteliselt täpselt samasugused nagu Euroopa ruleti omad. Küll aga on mängus lisaks nullile ka kahe nulli väli. See aga omakorda kasvatab kasiino maja eelise 2.7-lt protsendilt 5.26%-ni.

Euroopa rulett

Euroopa rulett on kõige populaarsem ruletimäng tänu oma suhteliselt väiksele maja eelisele. Panuseid on võimalik panna nii numbritele 1-36, värvile, paaris või paaritule arvule, mitme numbri vahele või siis mingile numbrite vahemikule. Euroopa ruletis maja eelis on 2.7%

Kas online rulett on Eestis legaalne?

Hasartmängud, sh online rulett on Eestis legaalsed. Seda muidugi vaid eeldusel, et sinu vanus on vähemalt 21. eluaastat. Ruleti mängimine sellest nooremate mängijate poolt ei ole kasiinos lubatud.

Kas online rulett on aus või on tegemist pettusega?

Nii nagu kõigi kasiino mängude puhul võib ka online rulett tekitada küsimuse, kas tegemist on siiski ausa mänguga või kasutavad kasiinod ebaausaid võtteid ja üritavad mängijaid petta? Sellele vastamiseks tuleks kõigepealt ära mainida, et kõikidesse kasiino mängudesse, online RNG rulett ja live kasiino rulett k.a, on juba eos sisse kirjutatud maja eelis. See tähendab seda, et pikas perspektiivis võidab kasiino alati. Seega puudub neil vajadus inimesi petta. Mängude kirjeldusse või mänguakna alumisse serva (olenevalt mängutootjast ja/või kasiinost) on kirja pandud ka ruleti keskmine tagasimakse protsent ehk RTP.

Lisaks kontrollitakse vastavate ametkondade poolt nii ruleti mängutootjaid endeid kui ka kasiinosi, kus ruletti mängida saab. Selle kaudu kindlustatakse ausa mängu põhimõtetest kinni pidamine ka kolmandate osapoolte poolt. Kui mõni edukas mängutootja või kasiino petmisega vahele jääks, siis see tõmbaks neile täielikult kriipsu peale ja nulliks kogu nende aastate jooksul tehtud töö. Kasiinondus on väga suure konkurentsiga ala ning iga petmise ilmsikstulekul oleks ettevõttel jama majas ja suure tõenäosusega tuleks juba üsna pea uksed sulgeda.

Eestis tegutsemiseks on kõigil kasiinodel vaja ka Maksu- ja Tolliameti poolt välja antud litsentsi, ja probleemide puhul kaotaks kasiino ka selle.

Mängi tasuta ruletti

Kas online ruletti on võimalik mängida tasuta?

Tasuta rulett on täiesti olemas ja kõigil on ruleti tasuta mängimiseks soovi korral see võimalus. Küll aga on tasuta rulett olemas ainult kasiino RNG ruleti kategoorias (ehk siis mänguautomaadi mänguna). Mängi tasuta ruletti otsides üles kasiino slottide või lauamängude kategooriast mõni ruletimäng ja seejärel ongi sul võimalik kohe seda ka tasuta proovida.

Küll aga ei ole tasuta rulett võimalik live diileriga mängudes. Live kasiino ruleti mängimiseks pead sa endale kindlasti ka kasiino konto looma ning sul peab ruleti mängimiseks kasiino kontol vähemalt ka mingi raha olema.

Miks tasuta rulett live kasiinos võimalik ei ole?

Põhjus selleks on üsna lihtne – live ruleti lauade loomiseks on vaja stuudiot, krupjeed, kogu seda keerulist set-uppi ja see ei ole odav lõbu. Seetõttu on live kasiinos võimalik ruletti mängida ainult pärisraha eest. Aga nagu mainitud, tasuta rulett on mängitav mänguautomaatidel.

Mängi tasuta ruletti või panusta live ruleti laudades järgmistes kasiinodes:


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 1 000 boonus ja 100 tasuta spinni.

€ 1 100 boonus.

€ 300 boonus.

 


https://www.eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...