Playtechi poolt loodud live kasiino lauad ei ole Eesti kasiinodesse küll tänaseks päevaks veel jõudnud. Aga oodates nende mänge siiski ka Eestisse – tegemist on siiski suures osas Eestis tegutseva ettevõttega – vaatame üle nende poolt äsja välja antud uue live kasiino mängusaate nimega Adventures Beyond Wonderland.

Tegemist on nende samanimelisel slotil põhineva live kasiino mänguga, mis anti välja alles 27. novembril 2020. Võrrelda võiks seda kohati mängutootja Evolution poolt välja antud Crazy Time live kasiino mängusaatega.

Adventures Beyond Wonderland live kasiino mängu RTP on 91.50% kuni 96.06%. And tundub, et see RTP võib olenevalt kasiinost ka pisut varieeruda. Maksimaalselt võib võita kuni €500 000.

Mängu nimi:Adventures Beyond Wonderland
Mängutootja:Playtech
Välja antud27.11.2020
Mängu tüüpÕnneratta mäng
RTP:91.5% kuni 96.06%
Min panus:€0.10
Max panus:€5000
Maksimalne võit:1000x ja enam (maksimaalselt kuni €500 000)

Kus Adventures Beyond Wonderland mängu mängida saab?

Hetkel on Adventures Beyond Wonderland olemas kahes Eesti kasiinos – Paf ning X3000.

Adventures Beyond Wonderland – kuidas seda mängida?

Iga vooru alguses on sul vaja otsustada, millisele või millistele õnneratta sektoritele sa panuse soovid panna. Samuti tuleb sul teha otsus nende panuste suuruse osas. Sektorid, millele panustada saab, on järgmised – 1, 2, 5, 10, Magic Dice, 2 Wonderspins, 5 Wonderspins.

Numbrisektorid annavad sulle vastavalt 1x, 2x, 5x või 10x tagasimakse. Ülejäänud kolm boonusvooru on aga ettearvamatud, andes sulle vaid mõnekordseid kuni mitmesaja või isegi mitmetuhande kordseid võite. Adventures Beyond Wonderland boonusmängudest räägime juba hetke pärast.

Enne võiks aga kiiresti ära mainida ka selle, et õnnerattal on olemas samuti kaks Mystery Bonus segmenti, millele panustada ei saa.

Sellel sektoril peatumine annab mingi võidukordaja su kogupanusele või siis ühele konkreetsele sektorile. Viimasel juhul toimub pärast Mystery Bonus sektoril peatumist uus keerutus.

Kui igal teise sektoril peatumine oleneb sinu võidu suurus alati sellest, kui suure panuse sa just sellele konkreetsele sektorile panid, siis Mystery boonuse esimene mainitud variant maksab välja mingi võidukordaja sinu kogupanusele (kõigile segmentidele panustatud raha kokku).

Küll aga ei tea sa kunagi seda, kumb Mystery Bonus sulle antakse.

Adventures Beyond Wonderland väljamaksed ja võidud

Maksimaalselt on mänguga võimalik võita kuni 500 000 eurot. Kui sa soovid teada aga maksimaalse võidu suurust või siis pigem maksimaalset võidukordajat lähtudes sinu panuse suurusest, siis sellel ülemine limiit puudub.

Minimaalne ja maksimaalne panus ning automaatne mäng

Adventures Beyond Wonderland panusevahemik on €0.10 kuni €5000. Aga nii miinimum kui ka maksimum võib oleneda konkreetsest kasiinost.

Soovi korral on võimalik kasutada ka automaatmängu.

Automaatmängu kasutamine annab sulle lihtsa võimaluse teha täpselt sama panus kuni näiteks sajal keerutusel ilma, et sa ise peaksid iga keerutuse alguses samad panused uuesti tegema.

RTP ja volatiilsus

Adventures Beyond Wonderland RTP on maksimaalselt 96.06%. Aga olenevalt sellest, millele sa panustad, jääb RTP 91.50% ja 96.06% vahele.

Volatiilsuse poolest on tegemist üsna volatiilse mänguga – tegemist on siiski live krupjee poolt käima lükatud õnnerattaga ja kunagi ei tea, millisel sektoril ratas peatub. Vaatame nüüd aga kiiresti ka iga erineva segmendi RTP ja tõenäosused üle.

SektorSektorite arvRTPVäljamakseTõenäosus
12291.50%1:140.74%
21591.80%2:127.77%
5592.10%5:19.25%
10496.06%10:17.40%
2 Wonderspins395.51%kuni €500 0005.55%
5 Wonderspins195.52%kuni €500 0001.85%
Magic Dice294.70%kuni €500 0003.70%
Mystery Spins23.70%

Maksimaalne võidusumma

Maksimaalselt võib võita kuni €500 000 ja seda olenemata sinu panuse suurusest.

Adventures Beyond Wonderland boonusmängud

Adventures Beyond Wonderland mängus on kolm erinevat boonusmängu. Wonderspins boonusmäng on aga jagatud kaheks erinevaks sektoriks – 2 keerutusega Wonderspins boonusmäng ja 5 keerutusega Wonderspins.

Vaatame kõiki boonusmänge nüüd lähemalt.

WonderSpins

Wonderspins on selle Adventures Beyond Wonderland mängu peamine atraktsioon. Selles boonusmängus on lisaks peamisele boonusrattale selle sisse ehitatud veel teinegi väiksem boonusratas.

See pisem sisemine boonusratas suurendab tasuta keerutuste vältel iga keerutuse alguses sektori võidukordajat ning neid võidukordajaid ei nullita kuni tasuta keerutuste lõpuni.

Peamine õnneratas ehk võidukordaja ratas hoiab endas üheksat erinevat sektorit. Kuna neid Eesti keelde tõlgitud ei ole, siis ei hakka me ka siin neid tõlkima:

Üldiselt on kõik lihtne ja loogiline – igal sümbolil peatumine annab sulle mingi konkreetse võidu, mida väljendatakse siis võidukordajana.

Lisaks siis on Eat Me ja Drink Me.

Algselt toimisid need kaks sektorit pisut teisiti – ühel peatumine suurendas sinu võite 30% võrra ja teisel peatumine võttis sult hoopis 30% ära.

Aga nüüdseks on nende kahe sektori/sümboli funktsiooni pisut muudetud. Nimelt tõstab üks neist absoluutselt kõigi sümbolite võidukordajat ühe võrra ja lisaks annab see sulle ka ühe lisaspinni. Teine aga teeb täpselt vastupidist.

Mis puutub aga mainitud konkreetsetesse võidukordajatesse, siis need võivad tasuta keerutuste jooksul suuremaks minna.

Seda boonusratta sees oleva sisemise ratta abiga.

Sisemisel boonusrattal on segmendid +2, +5, +8 ja +10. Iga keerutuse alguses valitakse neist välja üks juhuslik võidukordaja ning samuti valib ekraanil olev animeeritud jänes välja sümboli, mille võidukordajat suurendatakse.

Ning nagu juba mainitud, need võidukordajad jäävad alles kuni tasuta keerutuste lõpuni.

Wonderspini boonusmänge on kaks – kahe keerutusega boonusmäng ja viie keerutusega boonusmäng. Arusaadavalt parem neist on viie keerutusega boonusmäng.

Magic Dice ehk maagiline täring

Selles boonusmängus avaneb 6×4 ruudustikuga mäng, milles on kolm erinevat sümbolit – ülespoole suunatud nool, võidukordaja ja individuaalne võidukordaja.

Enne vooru algust tuleb sul valida kahe täringu seast – punane või valge.

Seejärel visatakse n-ö täringuraputaja poolt õhku kaks täringut. Sinu jaoks on oluline seda värvi täringu tulemus, mille sa äsja valisid.

Iga number on seotud kindla sümboliga, mida näed ekraani alumises servas.

Roheline ülespoole suunatud nool viib sind ruudustikus ühe rea võrra üles poole, lillakas kordajaga annab sulle X võidukorda ning viib sind rea võrra üles poole ning kollane kordajaga sümbol annab sulle võidukordaja ja boonusmäng lõpeb.

Selles boonusmängus on hea õnne korral võimalik võita 100x kuni ka mõnesaja kordne võit.

Mystery Bonus ehk müstiline boonus

Nagu juba eelnevalt mainitud, siis sellele boonusringile panustada ei saa. Küll aga lähevad siia boonusringi saamisel mõnikord võitude jagamisel arvesse sinu kõigile segmentidele pandud panused.

Mystery Bonus ringis on võimalik saada üks kahest erinevast auhinnast. Üks on Card Soldiers Mystery Multipliers ning teine Caterpillar Mystery Multipliers.

Esimene neist annab mingi võidukordaja järgmise keerutuse tulemusele. Kui sul järgmisel keerutusel tulnud sektorile on pandud ka panus, siis korrutatakse sinu tavapärane võit äsja antud võidukordajaga.

Teise müstilise boonuse variandi puhul antakse võidukordaja aga sinu kogupanusele.

Mystery Bonus segmendil seisma jäädes sa ei tea, milline neist kahest võimalikust boonusest käivitatakse.

Maksimaalselt võib siin voorus võita kuni 10x võidu.

See boonusmäng toimub tavalisel õnnerattal.

Adventures Beyond Wonderland strateegiad

Adventures Beyond Wonderland mängimiseks võib kasutada mitmeid erinevaid strateegiaid. Näiteks võid sa otsustada panustada vaid erinevatele numbrisektoritele, jättes boonusmängud kõrvale.

Sellisel juhul loodad sa sellele, et õnneratas peatub võimalikult tihti sektoritel 5 või 10 ja eelkõige tegelikult sellele, et õnneratas peatub enne seda Mystery Bonus sektoril.

Teine võimalik strateegia on aga panustada näiteks ainult boonusmängudele. Samas tuleb meelde jätta et boonusmängude sektoreid ei ole just kuigi palju ja samuti ei garanteeri boonusmängud sulle mingit kindlat võidusuurust.

Lähtuvalt kogemusest võib sealt saadav võidu suurus olla vaid 4x, aga samuti võib see olla 1000x.

Loomulikult on võimalik kasutada ka mõnda n-ö hübriidstrateegiat, mille puhul sa panustad näiteks kõigile boonusmängudele ja näiteks numbritele 5 ja 10 või siis hoopis kõigile boonusmängudele ja numbritele 1 ja 2.

Kuigi numbrid üks ja kaks annavad sulle kõige väiksema võidukordajaga võidu, siis õnneratta peatumine just neile numbritel on kõige tõenäolisem – kahepeale kokku umbes 68%.

Adventures Beyond Wonderland stuudio kujundus

Nagu juba nimest võib järeldada, on mäng ideid saanud tuttavast raamatust Alice Imedemaal ning sellest lähtuvalt on ka mängu stuudio just kujundatud. Ekraani keskel asub õnneratas ja sellest paremal istub posti peal sinine röövik.

Kui algab Wonderspins boonusmäng, ilmub ekraanile ka animeeritud jänes. Samuti pööratakse stuudios reaalajas ümber õnneratas, mille teisel poolel on boonusmängu ratas.

Ehk siis stuudio tehnilisele üleehitusele on mängus võib-olla enam tähelepanu pööratud kui mitmete teiste mängutootjate mängude puhul.

Kui Adventures Beyond Wonderland sulle muljet avaldab, proovi ka teisi mänge

Adventures Beyond Wonderland mängul on sarnasusi nii Evolution’i Monopoly Live mänguga kui ka Crazy Time mänguga. Seega soovitame huvi korral neid kindlasti uurida.

Kokkuvõte

Adventures Beyond Wonderland on mõnus uus live kasiino mängusaade, mis pärast pikka ootamist on lõpuks jõudnud ka Eesti kasiinodesse. Tegemist ei ole ülikiire mänguga – iga ring võtab keskmiselt aega umbkaudu poolteist minutit, seda siis koos võimalike boonusmängudega.

Korduma Kippuvad Küsimused

Hetkel on Adventures Beyond Wonderland olemas kindlasti Pafis ning No Account Bet kasiinos.
Adventures Beyond Wonderland RTP on 91.5% kuni 96.06%.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?