Mega Ball on mängutootja Evolution äge mängusaade, mille maksimaalsed auhinnad on suuremad kui üheski teises live kasiino mängus. Maksimaalselt on võimalik võita kuni 1 000 000x panus.

Tegemist on ühelt poolt tavapärase bingo mängu sarnase mänguga, mida aga samas ei saa nimetada päris bingoks.

Kui eestlastele tuntud Bingo Loto on koos kõikide oma lisade ja stuudiomänguga suhteliselt aeglane mäng, siis Mega Ball on selles osas täpselt vastupidine – Mega ball on kiire ja kaasahaarav. Üks mäng võtab aega umbkaudu minut kuni kaks.

Sinu eesmärgiks on siin saada loositud pallide jooksul täidetud võimalikult palju ridasi või veerge – horisontaalseid, vertikaalseid või diagnaalseid viiest numbrist koosnevaid ridu. Mida rohkem võiduridu, seda suurem on sinu võit. Maksimaalselt on võimalik ühe piletiga/kaardiga võita kuni 9 reaga.

Korraga on võimalik mängida kuni 200 erineva Mega Ball piletiga. Iga pilet on 5×5 ruudustik, täpselt nagu Bingo loto. Küll aga on keskmine ruut tühi ja seda võetakse juba eos kui märgistatud ruutu.

Mega Ball

Mega Ball RTP on umbkaudu 95%.

Mängu nimi: Mega Ball
Mängutootja:Evolution
RTP:~95% (95.05%– 95.40%)
Featuurid:Bingo tüüpi mäng

Võidukordaja

Võiduridu:Ühel kaardil kuni 9
Min panus:€0.10
Max panus:€100
Maksimaalne võit:1 000 000x (max €500 000)

Kus Mega Ball mängsaadet mängida saab?

Mega Ball on olemas enamikes Eesti online kasiinodes, kus esiteks on olemas live kasiino rubriik ja teiseks pakutakse Evolution’i mänge. Nendest kasiinodest võiks hetkel ära mainida näiteks Optibeti, Unibeti ja Pafi.

Samuti saab Mega Ball mängusaatest osa võtta näiteks Kiirkasiinos ja Ninja kasiinos.

Mega Ball – kuidas seda mängida?

Mega Ball on suhteliselt lihtne mäng. Sina pead lihtsalt omale mängupileteid või mängukaarte ostma ning seejärel vaatama pallide loosimist ja lootma sellele, et sa võimalikult palju võiduridu täis saad.

Mega Ball mängupilt

Et asjast paremini aru saada, mõtle alguses lihtsale bingo mängule. Mega Ball mängus on sul võitmiseks vaja täis saada võimalikult palju viiest numbrist koosnevaid horisontaalseid, vertikaalseid või diagonaalseid ridu.

Esmalt tuleb sul valida aga oma panuse suurus (pileti/kaardi hind) ning seejärel otsustada, mitme erineva piletiga sa mängida tahad.

Kõik sinu piletid on näha lehekülje alumises servas ning iga palli loosimisel on näha ka kaartide täitumist. Lisaks on mõnele konkreetsele kaardile klikates võimalik näha ka piletit suuremal kujul.

Sel viisil on võimalik oma numbreid mõnel konkreetsel kaardil ka muuta – selleks peab pärast kaardil klikkamist vajutama nupule „Värskenda numbreid” (nupp pileti keskel). Seda saad teha nii palju kordi kui ise soovid. Küll aga on seda võimalik teha vaid selle ajani, mil panused on veel avatud ja mäng ei ole pihta hakanud.

Lotomasinas on kokku 51 palli ning neist loositakse igas mängus välja 20.

Kui põhimängu 20 palli on masinast väljunud, toimub aga äge Mega Ball voor või hea õnne korral isegi kaks.

Mega Ball võit

Mega Ball voorus valib masin välja võidukordaja, mida kasutatakse pariml juhul sinu võitude suurendamiseks.

Võidukordaja suurus on 5x kuni 100x.

Seejärel võetakse loosimasinast Mega Balli määramiseks välja ka üks füüsiline pall, millel on number.

Kui antud pall viib lõpuni mõne sinu võidurea, korrutatakse sinu selle kaardi võidud äsja valitud võidukordajaga. Kui number aga mõne uue rea täitumist ei too, sinu võitudele kordajat ei anta.

Samuti ei oma ei Mega Ball ega ka sellele järgnevalt välja loositav pall sinu jaoks tähtust siis, kui sul ühelgi kaardil vaid ühe numbriga mõnda rida täis ei ole võimalik saada.

Mega Ball panused, väljamaksed ja võidud

Mega Ball väljamaksete suurused olenevad sinu panuse suurusest ja võiduridade arvust kaartidel. Ja lisaks siis ka sellest, kas mõne kaardi võidud mitmekordistatakse või mitte.

Väljamakse tabel

Üldiselt on võidud lähtuvalt võiduridade arvust järgmised:

Suurimad Mega Ball võidud

Evolution andis Mega Ball mängu välja alles 2020. aasta aprilli alguses ja loomulikult ülimegaägedate metsiku suurusega võite pole veel välja antud. Küll aga on näha olnud juba omajagu võite, mis on suuremad kui 10 000x panus. Näiteks järgnevast videost näeb seda, kuidas keegi võitis 25 000x panuse.

Minimaalne ja maksimaalne panus ning automaatne mäng

Mega Ball minimaalne panus on 0.10 ja maksimaalne panus on 100 eurot. Samas on kasiinodel endil võimalik minimaalset ja maksimaalset panust ka muuta ja seetõttu võib see erinevates kasiinode pisut varieeruda.

Näiteks võib mõnes kasiinos olla minimaalseks panuseks 0.20 või 0.50 ning maksimaalseks panuseks näiteks 50 eurot.

Arvestades, et maksimaalseks võidusummaks on 500 000 eurot, siis sellest lähtuvalt ei ole mõtet liiga suure panusega mängida, kuna mängides näiteks maksimaalse panusega, olgu selleks siis 50 või 100 eurot, ei ole sul isegi parima tahtmise juures 100 000x kuni 1 000 000x võitu võimalik võita.

Et sa iga vooru alguses ei peaks uusi kaarte ostma, siis on võimalik kasutada ka automaatrežiimi, mis kordab sinu eelmist tehtud panust näiteks 5, 10, 25, 50 või 100 ringi järjest.

RTP ja volatiilsus

Mega Ball live kasiino mängusaate RTP on pisut enam kui 95%. See jääb 95.05% ja 95.40% vahele. Volatiilsuse kohta on ametlikult raske midagi öelda, aga julgeme omalt poolt öelda, et tegemist on üsna suure volatiilsusega mänguga.

Mängu RTP on kõrgeim ostes ühe kaardi – sellisel juhul on RTP 95.4%. Ostes aga mitu kaarti sama hinnaga on RTP 95.05%. Seega sellest lähtuvalt on mõistlikum pigem osta üks 2 eurone kaart kui 10 kahekümne sendist kaarti.

Samas muidugi on vähemalt mingi võidu saamise võimalus 10 kaardiga suurem. Ehk siis tea nüüd kumb see mõistlikum variant on.

Mega Ball ooteruum

Võrreldes teiste Evolution’i mängusaadetega ei ole Mega Ball RTP just kuigi kõrge. Näiteks Monopoly live keskmine RTP on 96.20%, Crazy Time RTP 96.08% ning Lightning Roulette RTP 97.3%.

Maksimaalne võidusumma

Maksimaalselt on Mega Ball mängus võimalik võita kuni 1 000 000x panus. Samas ei tule selliseid võite või sellele isegi ligilähedasi võite loogiliselt võttes just liiga tihti. Samuti on maksimaalseks võidusummaks  tegelikult 500 000 eurot ehk siis maksimaalse panusega sul nii suure võidukordajaga võimalik võita ei ole.

Meil õnnestus testimise käigus võita üks umbkaudu 50x võit ja hulgaliselt ühe rea võite.

Mega Ball seaded

Mega Ball mängus on soovi korral võimalik nii teiste mängijate kui ka live krupjeega vestlusakna kaudu suhelda. Selleks vajuta nupule „Klõpsa vestluseks” või paremas ääres nuppu „Näita vestlust”. Vestlusakna suurust on võimalik muuta ja samuti saad sa seda ekraanil ühest kohast teise liigutada.

Kui sul teiste mängijatega soovi suhelda ei ole ja sa ei soovi nende kirjutisi ka näha, siis selleks on üleval paremas nurgas nupp seadete muutmiseks. Vajuta sellele nupule ja kohe näedki võimalust mängijate vestluste peitmiseks. Lihtsalt tee „Peida teiste mängijate vestlused” reale vajutades reale linnuke.

Samuti on sul seadete alt võimalik valida lähtuvalt oma ühenduse kiirusest video kvaliteeti. Või siis valida video kvaliteedi valimisel “automaatne reguleerimine” (see on ka vaikeseadeks). Heliseadete alt on võimalik muuta nii üldist helitugevust kui ka reguleerida eraldi diileri hääle ja mänguheli tugevust.

Seadete nupu lähedal on olemas ka videokaamera pisike ikoon, millele vajutades on võimalik vahetada vaadet. Valida on võimalik kahe erineva vaate vahel, millest ühe puhul on stuudiopilt suurem ja teise puhul on stuudio pilt väike, aga sinu kaartidele on rohkem ruumi jäetud. Väiksem pilt on lisaks mõistlikum aga juhul, kui su ühendus mingil põhjusel hakib.

Mega Ball stuudio kujundus

Mega Ball stuudio on taaskord hästi disainitud Evolution’i stuudio, mis ühendab endas sujuvalt kuldseid ja ka sinakaid toone. Mega Balli loosimisel muutub stuudio pisut veelgi ja suurendab ootusärevust. Stuudios kasutatakse loominguliselt valgust ja muid eriefekte.

Stuudio n-ö keskel paikneb krupjee, paremal on bingo pallide loosimasin ning vasakul Mega Ball võidukordaja valimise sein.

Kui sulle meeldib Mega Ball mängusaade, proovi ka teisi mänge

Mega Ball on mängutootja Evolution mängusaade, aga see ei ole kaugeltki mitte ainus. Kui sulle taolised live kasiino mängusaated meeldivad, siis soovitame sul kindlasti järele proovida ka mängusaated Monopoly Live, Crazy Time ning ka Võta või Jäta mängusaade.

Kokkuvõte

Mega Ball on lihtne, aga samas adrenaliini tekitav live kasiino mängusaade.

Mäng võiks erilist huvi pakkuda eelkõige kahte tüüpi inimestele – esiteks neile, kellele live kasiino mängusaated või gameshowd üldiselt meeldivad, olenemata millest me täpsemalt räägime.

Teiseks aga neile, kellele meeldivad kõiksugu bingomängud. Mega Ball ei ole küll otseses mõttes bingo, küll aga leiab sealt bingoga väga palju sarnasusi.

Mega Balli RTP ei ole kindlasti nende kõige kõrgemate seas – eriti rääkides live kasiinost, kus mõndade mängude RTP võib olla isegi kahe kuni nelja protsendi võrra kõrgem. Samas ei ole ka 95% RTP üldsegi mitte liiga halb. 

Meie hindame Mega Balli üsna kõrgelt ja anname sellele 4.7 punkti.

Korduma Kippuvad Küsimused

Maksimaalselt on Mega Ball mängus võimalik võita kuni 1 000 000x panuse summa või siis kuni €500 000.
Mega Ball RTP on ~95% (95.05%– 95.40%).
Mega Ball on kindlasti olemas Unibetis, Marias, Pafis ning samuti Kiirkasiinos ja Ninjas.

Your casinos will be cleared

Are you sure?