Faktid: BetSoft

LitsentsBetsoftil on olemas litsentsid nii Maltalt (MGA), Curacao eGaming ja Rumeeniast (ONJN)
Mängude tüübid1Slotimängud
Slotid200+Hearts Desire, Bounding Luck, Woodlanders, Golden Dragon Inferno, Trinity Reels, Rags to Witches, After Night Falls, Back to Venus, Wild Drops, A Night in Paris, The Hive, Greedy Goblins jt.
Mängud mobiilisKõiki Betsoft poolt valmistatud mänge on võimalik mängida ka mobiilis.
Mängusisesed (lisa)funktsioonidTasuta spinnid, võidukordajad, kordusspinnid, muud erinevad boonusfunktsioonid, mitu erinevat jackpoti võimalust
Loodud2006Betsoft on loodud 2006. aastal Maltal.
Mängude aususBetsoft mänge kontrollitakse kolmandate osapoolte poolt. Lisaks on neile väljastatud erinevad litsentsid garandiks.

Betsoft parimad mängud

Millised on Betsoft parimad mängud? Sõltuvalt inimeste eelistustest võivad need olla erinevad, kuid meie silmis võiksid need olla järgnevad:

1. Woodlanders – haldjad muinasjutumetsas

Woodlanders on üks kõige tuntumaid mänge, ning paistab silma oma ilusa graafika poolest. Kõik sümbolid näevad kenad välja ning maksimaalne võit on 3714x.

2. Expansion! – kosmilised sündmused

Expansion! kujutab endast slotimängu, millesse on segatud ka tulnukad. Mängu RTP on 96.08% ning maksimaalseks võiduks on määratud 2171x.

3. Bounding Luck – tasuta spinnide võimalus

Bounding Luck on oma olemuselt lihtne mäng, kuid äärmiselt palju on rõhku pandud graafikale. Ühtlasi on tegemist ka mänguga, mille RTP on 96.28% ja maksimaalne võit 5439x.

Kas Betsoft mängud on legaalsed ja turvalised?

Jah, Betsoft poolt toodetud mängud on turvalised ja legaalsed. Neile on väljastatud MGA ja ONJN litsentsid. Samuti on neil olemas Curacao eGaming litsents.

Betsoft mängude ausus

Betsoft mänge kontrollitakse näiteks Quinel poolt, kes teeb kindlaks, et mängude ausus oleks kindlasti tagatud.

RTP poolest Betsoft mängud silma ei paista ning keskmiselt jääb see vahemikku 95-97%. Mis tähendab seda, et iga panustad summa maksab keskmiselt tagasi antud protsendi sellest summast.

Betsoft mängusisesed funktsioonid

Praktiliselt kõikides Betsoft poolt loodud mängudes on võimalik pääseda tasuta spinnide vooru. Selleks peate mänguväljal tabama vastavad sümbolid. Lisaks on osades mängudes võimalik ennast koheselt boonusmängu osta.

  • Tasuta spinnid – praktiliselt kõikides mängudes on võimalik saada tasuta spinne.
  • Boonuse ostmine – enamikes mängudes on võimalik säästa aega ning osta ennast kohe boonusvooru.
  • Muutuvad sümbolid – näiteks Woodlanders mängus on muutuvad sümbolid, mis peale keerutust võivad muutuda teile äärmiselt vajalikuks.
  • Jackpot funktsioon – mängus Rags to Witches on võimalik osaleda ka jackpotis. Sarnaseid mänge on nende valikus veel.

Mille poolest Betsoft mängud silma paistavad?

Selgelt on näha, et kõige rohkem pannakse rõhku graafilistele lahendustele. Samuti on näha, et rõhku pannakse kvaliteedile, mitte kvantiteedile. Kõik mängud on sujuvad ning liiguvad ilma takerdumisteta.

Betsoft disain

Võib julgelt väita, et kõik Betsoft mängud näevad head välja ning nende mängimine on väga meelelahutuslik.

Betsoft mängude helilahendused

Kõikides mängudes on helid ilusti paigas ning ükski heli ei häiri. Kohati võib olla helide osakaal liiga suur ja varieeruv.

Kas Betsoft mängud on optimeeritud mobiilile?

Betsoft poolt loodud mängud on optimeeritud mobiilidele ja teistele nutiseadmetele. Parima mängukogemuse saab muidugi arvutiga mängides, sest kohati võivad osad sümbolid olla liiga väikeste mõõtmetega.

Kõik mängud toimivad sõltumata sellest, kas mängite Android või iOS tarkvaraga.

Kokkuvõte

Betsoft puhul on tegemist mängutootjaga, kelle mängud paistavad alati silma kena välimuse poolest. Paljudes mängudes on võimalik ennast ka kiirelt boonusmängu osta, mis annab võimaluse kiiremaks meelelahutuseks.

Kindlasti ei saa mainimata jätta ka seda, et tegemist on pikkade kogemustega mängutootjaga, kes näeb igapäevaselt vaeva uute mängude loomisega.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõige populaarsemad mängud on tõenäoliselt Woodlanders ja Golden Dragon Inferno.
Betsoft loodi aastal 2006 ning seal töötab rohkem, kui 200 töötajat.
Betsoft on enda tegutsemise ajal loonud rohkem kui 200 erinevat mängu.

Your casinos will be cleared

Are you sure?