MONOPOLY Live
Mängutootja : Evolution Gaming
Ridade arv : n/a
Min panus : n/a
Võiduliine : n/a
Rullikute arv : n/a
Hinnang: 4.9 / 5

Monopoly Live – tõsiselt hea meelelahutus

Tõenäoliselt on meist kõik kunagi Monopoli lauamängu mänginud. Kas siis selle originaalversioonis, või siis lapsepõlves ise midagi valmis vorpinud. Nüüdseks on Monopolist juba mõnda aega olemas ka Evolution Gamingu poolt toodetud Monopol Live – ehk siis Monopoli lauamängu live kasiino versioon. Selle kasiino mängu keskmine väljamakse protsent on 96.20%.

Mängi Monopoli Olybetis

Tegemist on eriliselt laheda ja kaasa tõmbava mänguga, mis sisaldab endas erinevaid aspekte nagu näiteks telemäng ja raharatas, lisaks monopoli boonusmäng koos lahedate animatsioonidega.

Kuidas mängida Monopoly Live mängu?

Esmalt mängu avades on sul ekraani allservas võimalik valida millisele või millistele võimalikele tulemustele sa panustada soovid. Nende panustamise võimaluste all on sul võimalik valida ka panuse suurus. Võimalikud tulemused, ehk siis väljad raharattal (õnnerattal), on 1, 2, 5, 10, ning boonusmäng kahe veeretusega, ning boonusmäng nelja veeretusega. Numbrid 1, 2, 5,10 tähistavad ühtlasi ka sinu võitude kordajaid. Ehk siis panustades sellele, et raharatas jääb seisma number ühe peal, mis on ühtlasi ka kõige suurema tõenäosusega tulemus, võid sa tagasi võita 1x panustatud summa, 5 peal 5x summa jne. Samuti saad sa tagasi sellele sektorile pandud panuse. Selleks, et sul oleks võimalik võita ka pääs eriti lahedasse Monopoli boonusmängu, pead kindlasti panuse panema ka boonusmängu variantidele.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

See, kas sa panustad ainult boonusmängule, või paned panused ka mõnele numbrile, või kasvõi kõikidele võimalikele tulemustele, selle otsuse pead sa ise tegema. Samuti saad sa valida kui suure summa sa soovid ühele või teisel võimalikule tulemusele panustada. Miinimumpanuseks on 10 senti, maksimumpanuseks on aga 2500 eurot.

Lisaks numbritele ja boonusmängu sektoritele on raharattal ka CHANCE ehk juhuslikkuse sektor, mis võib anda erinevaid lisavõimalusi. Kui ratas lõpetab pöörlemise selle peal, tõuseb püsi animeeritud monopoli-mees ehk rikasonu Pennybags, kes näitab ühte juhuslikku kaarti, mille peal on üks kahest – kas mingi kindel võitude kordaja, millega tehakse korduskeerutus, või siis hoopis kohene rahaline boonus. Juhul kui kaardiks oli mingi kindel kordaja, ja ka taaskeerutuse ajal peaks raharatas seisme jääma CHANCE sektoril ja taaskord tõmbab monopolimees välja kordaja kaardi, siis eelmine kordaja ja uus kordaja korrutatakse omavahel ja toimub uus taaskeerutus.

Monopoly Live animeeritud 3d boonusraund

Juhul, kui oled panuse pannud boonusraundi sektoritele, siis olenevalt sellest, kas ratas jäi seisma kahe või nelja keerutusega boonusmängu sektoril, algab boonusraund, kus visatakse täringut siis vastavalt kaks või neli korda.

Boonusraundi alguses avaneb 3d animeeritud Monopol. Igale mänguruudule antakse mingi võidu kordaja ja sinna sattudes sinu boonusmängule tehtud panus korrutatakse sellega. Reeglina on raja alguses väiksemad kordajad ja lõpu poole juba suuremad. Kordajad võivad olla nii kahekordsed kui ka näiteks 600x.

Korraga visatakse kahte täringut, ning juhul kui mõlemal täringul peaks olema sama tulemus, saavad mängijad ühe täringuviske juurde. Juhul kui mäng täringuvisete tulemusena peaks algusse tagasi jõudma, siis kõik võimalikud laual olevad võitude kordajad edasi kahekordistatakse. Nii et mingil hetkel võib väga hea õnne korral juhtuda, et satud ruudu peale millel peatudes võid võita rohkem kui 1000x enda panuse.

Loomulikult, nagu ka Monopoli lauamängus, võid sattuda ka negatiivsematele mänguruutudele nagu näiteks vangla, või maksuamet. Nii nagu ei ole meist keegi nende suured fännid päriselus, nii ei ole nad midagi positiivset ka monopolis.

Naudi Monopoly Live mängu

Selleks, et saada parim võimalik mängukogemus, on selle mängu puhul kindlasti oluline kasutada võimakult suurt arvutiekraani ning kindlasti peaks sul olema ka piisavalt kiire internetiühendus.

Ning kuna tegemist on live kasiino mänguga, siis neile, kes tahavad näha kiireid keerutusi ja kiireid võite, see mäng tõenäoliselt liiga hästi ei sobi. Iga keerutus võtab keskeltläbi aega ühe minuti, ja boonusmängu jõudmine, olenemata siis sellest, kas tegemist on kahe täringuviskega boonusmänguga või nelja täringuviskega boonusmänguga, võib mõnikord aega võtta tunde. Kahe viskega boonusmängu sektoris peatub raharatas ilmselgelt küll pisut tihedamini kui nelja täringuviskega boonusmängu sektoris.

Hoolimata sellest, et boonusmängu jõudmine võib võtta aega, on sinna jõudes võimalik võita väga palju.

Monopoly Live strateegiad

Strateegiaid Monopoly Live mängu mängimiseks on erinevaid, aga alati tuleb meelde jätta, et tegemist on siiski kasiino mänguga ja kasiino mängude puhul on majal mängija ees alati väike eelis. Monopoly Live strateegiad, mida võiks välja tuua, on kaks. Üks neist on lihtsalt panustada kahele boonusmängu sektorile, aga selle strateegia negatiivne moment on see, et liiga tihti ratas siiski nendel sektoritel peatuma ei jää. Seega suurem osa ajast sa ei võida midagi, ja kaotad oma panused. Teine võimalus on panustada erinevaid summasi kõigile võimalikele sektoritele. Ja soovitavalt erinevaid panuseid sõltuvalt sektori kordajast. Selle eesmärgiks on alati vähemalt midagi võita, olenemata sellest, mis sektoris ratas peatub. Selle Monopoly Live strateegia miinus on see, et sinu miinimumpanus ei ole enam vaid 10 senti, vaid panustades mitmetele erinevatele tulemustele ja erinevaid summasi, võib sinu panus vaid ühe keerutuse kohta kerkida mitmete või mitmekümnete eurodeni. Loomulikult võiks lisaks veel välja tuua ka panustamise võimaluse vaid näiteks kahele boonusmängu sektorile ja võib-olla siis ühele või kahele numbrile.

Millistes kasiinodes on võimalik Monopoly Live mängu mängida?

Monopoly Live mängu on võimalik mängida Olybetis, Optibetis, Pafis, Betsafe kasiinos, ning samuti Maria Casinos.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

€ 1 000 boonus.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...