Hinnang: 4.9 / 5
Playtech

Playtech - Eestis tehtud

Playtech on Eestist pärit hasartmängude tootja, mis loodi 1999. aastal Tartus. Playtech pakub online kasiinodele nii mänguautomaate, pokkeritarkvara, spordiennustuste platvorme, kraapekaarte, live kasiino mänge, ning samuti häid lahendusi nutiseadmetes kasiino mängude pakkumiseks.

Esimene Playtechi kasiino toode tuli välja aastal 2001. Tänaseks on aga Playtechi aastakäive kasvanud suuremaks kui 1.2 miljardit eurot.

Playtechi eesmärgiks on arendada oma kasiinotarkvara võimalikult paljudele platvormidele ja seeläbi kindlustada ka oma ettevõtte positsioon maailma suurima mängutootjana. Lisaks kasiino mängude tootmisele tegeleb Playtech ka finantsturgudel, omades platvorme näiteks valuutade ja aktsiatega kauplemiseks.

Playtech Eestis

Arvestades, et Playtech on Eestis loodud firma, ei ole midagi imestada, et suur osa ettevõtte tegevusest on siiani Eestis. Playtechil on kontorid nii Tartus kui ka Tallinnas, kus on firmal kokku 650 töötajat. Neist umbkaudu 500 asuvad Playtechi Tartu kontoris.

Kokku annab Playtech tööd üle kogu maailma aga umbkaudu 5000 inimesele 17 erinevas riigis. Playtech on esindatud lisaks Eestile ka Itaalias, Gibraltaril, Venemaal, Filipiinidel, Iisraelis, Küprosel, Ukrainas, Bulgaarias, Austrias, Saksamaal, Lätis, Rootsis, Taanis, ning ka Inglismaal ja ka Mani saarel.

Nagu juba mainitud, on Playtech eelkõige mängutootja, aga laiemalt vaadates on Playtech ettevõte, mis pakub erinevat tüüpi tarkvaratooteid suurele hulgale maailmas tuntust kogunud online kasiinodele, pokkeritubadele ja spordiennustusportaalidele. Playtechi klientide hulgast võib leida näiteks Bet365, Paddypower, William Hill, Betclic, Betfair, Poker770, ja ka Coral ja Gala.

Kokku on Playtechil erinevate mänguoperaatorite näol erinevates maailma riikides umbkaudu 120 suurklienti.

Mida Playtech pakub?

Playtech pakub oma klientidele hulgaliselt hasartmängudega seonduvaid tooteid. Näiteks kuuluvad Playtechi toodete hulka videoslotid, loteriid, live kasiino tooted, pokkeritarkvara, spordiennustuste platvormid, bingo tooted, ja ka palju muud. Kuna kõik Playtechi poolt pakutavad tooted asuvad ühel ja samal Playtechi platvormil, on neid lihtne ka üksteisega integreerida.

Playtechi mängud

Playtechi videoslottidest võiks kindlasti ära mainida Age of the Gods videoslottide seeria, milla alla käivad Age of the Gods, Age of the Gods: Fate Sisters, Age of the Gods: Furious 4, Age of the Gods: Goddess of Wisdom, Age of the Gods: King of Olympus, Age of the Gods: Prince of Olympus, Age of the Gods: Roulette. Samuti on Playtechi poolt välja antud mängud nagu Top Gun, Ace Ventura: Pet Detective, American Dad, Green Latern, kolm supermaniga seotud videoslotti nimedega Man of Steel, Superman 2 ja Superman: The Movie. Lisaks käivad Playtech toodangu alla The Matrix, Nostradamus ja Big Bad Wolf. Kokku on Playtechi poolt tehtud ligemale 700 erinevat mängu.


€ 500 boonus ja 300 tasuta spinni.

Kui videoslottidel keerutamine ei ole sinu jaoks uus asi, siis kindlasti oled juba nii mõndagi neist mängudest mõnes online kasiinos kohanud ja võib-olla ka mänginud.

Millistes kasiinodes saab mängida Playtechi mänguautomaatidel

Playtechi slotte ja videoslotte pakuvad Eestis litsentseeritud kasiinodest näiteks Olybet ja tegelikult ka pea kõik teised Eesti kasiinod, eriti arvestades, et Playtech omab nüüdseks ka mängutootjat Quickspin, mille mänge pakub näiteks nii Unibet, Maria Casino, kui ka Paf. Ja näiteks erinevad Age of Gods mänguseeria mängud on olemas pea igas Eesti mängijatele avatud online kasiinos.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Paf
Paf
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.