Mängi Book of Ra slotil siin

Nutz

Nutz

Go to Nutz Arvustus
Kehtivad tingimused T&C Apply Info Icon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Min sissemakse 10€, läbimängimise nõue 25x (boonus pluss sissemakse), aega 14 päeva.
Firespin

Firespin

Go to Firespin Arvustus
Kehtivad tingimused T&C Apply Info Icon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Ainult uutele mängijatele. Boonuse summa on võrdne sissemakse summaga (maksimaalselt 100 €). Boonuse vabastamiseks tuleb 25x läbi mängida boonus + sissemakstud summa / Minimaalne sissemakse summa on 25 €. Läbimängimisnõue tuleb täita 7 päeva jooksul.
Olybet

Olybet

Go to Olybet Arvustus
Kehtivad tingimused T&C Apply Info Icon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Pakkumine kehtib vaid uutele mängijatele. Selle tervitusboonuse vastu võtmiseks tuleb kasutada boonuskoodi CAS25. Min. sissemakse €25. Läbimängimise nõue puudub.
Unibet

Unibet

Go to Unibet Arvustus
Kehtivad tingimused T&C Apply Info Icon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee

Üldine info

Nimi
Book of Ra
Välja antud
2004-03-07
Mängutootja

Detailne info

RTP
96%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x5000
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
9

Panused

Maksimaalne panus
90
Minimaalne panus
0.05

Book of Ra ülevaade

 • Antiikne slotimäng Novomaticult
 • Naudi vanakooli kasiino helisi
 • Panusta vaid ühele või kõigile üheksale reale

Book of Ra on mängutootja Novomatic poolt 2005. aastal loodud mänguautomaat. Tegemist on väga populaarse slotiga, ja seda hoolimata sellest, et see mäng ei paista esmapilgul silma ei oma ülilaheda graafika ega ka kaasahaaravate mängu helidega. Mõlemad eelmainitud on tõtt-öelda tegelikult üsna ajast ja arust. Avades mängu ja tehes esimese keerutuse, lippavad mõtted automaatselt üheksakümnendatele, võib-olla kaheksakümnendatele – suhteliselt algne graafika, kõrvu kriipivad helid. Tegemist on tõsise retroga.

Küll aga on tegemist sellest hoolimata väga populaarse slotiga, mis kutsub sind müstilisse Egiptusesse, kus sa hakkad otsima mütoloogilist raamatut, mis toob selle omanikule enneolematuid rikkusi.

Mäng oli algselt leitav vaid tavakasiinodes, kuhu tuli füüsiliselt kohale minna, aga nüüdseks on see mäng saanud päris tuntuks ka internetikasiinodes.

Book of Ra videoslotil on viis rullikut ja üheksa võiduliini. Mäng on aastatega saanud üheks populaarseimaks videoslotiks terves Euroopas ja tuntust kogub slott siiani ka mängijate seas mujal maailmas.

Sellest videoslotist on tehtud ka mitmeid erinevaid versioone. Laias laastus on olemas klassikaline Book of Ra videoslott, millel nagu mainitud on 5 rullikut ja 9 võiduliini, ja lisaks on olemas ka Book of Ra Deluxe versioon, kus on samuti tavapäraselt 5 rullikut, aga 10 võiduliini ning lisaks on Deluxe versiooni puhul pisut graafikat edasi arendatud. Olemas on ka Book of Ra Jackpoti versioon, aga seda vähemalt Eesti kasiinodes kuskil hetkel näha ei ole. Aga lisaks mainitud versioonidele on mängust olemas veel nii mõnigi väikeste erinevustega koopia nagu näiteks Book of Ra Magic, Book of Ra Mystic Fortunes. Neid mõlemat saab mängida ka mitmes Eesti kasiinos.

Book of Ra keskmine tagasimakse protsent, ehk RTP (Return to Player) on 96%, mis ei pane seda slotti küll kõige kõrgema RTPga mängude hulka, arvestades et paljud slotid maksavad välja 96.5 – 98%, aga samas ei ole ta kohe kindlasti ka kõige madalama RTPga mängude hulgas. Mõnes kasiinos (näiteks Optibet) väidetakse, et Book of Ra RTP on 96.99%, seega tasub uurida mängu väljamakse protsente erinevates kasiinodes, kuna see võib varieeruda.

Võimalike panuste vahemik, olenevalt sloti versioonist, jääb 1 kuni 5 sendi ja 5 euro vahele ühe võiduliini kohta. Võita on ühe keerutusega võimalik kuni 5000x sinu ühe rea panuse summa, ehk siis mängides miinimumpanusega, milleks on võiduliini kohta 2 senti, on sul võimalik võita kuni 100 eurot.

Kuigi võiduliine on slotil ühksa (või siis Deluxe versioonil 10), siis tegemist on sellist tüüpi slotiga, mille võiduridade arv, millele panustada saad, ei ole fikseeritud. Iga keerutuse alguses on sul endal võimalik valida mitmele võiduliinile panustada soovid.

Mängides Book of Ra mängu on sinu sooviks saada olenevalt sümbolist võidureale vähemalt 2 kuni 5 samasugust sümbolit, ja kuna tegemist on ühepoolse videoslotiga, siis võite toovad read algavad kõik vasakult ja selleks et võita, peavad sümbolid asetsema üksteise kõrval olevatel rullikutel. See on nii kõigi sümbolite puhul, v.a scatter-sümbolid, mis võivad asetseda kuidasiganes.

Book of Ra sümbol ehk kuldne raamat on antud mängus Wild ehk asendussümboliks, ja see võib asendada ükspuha millist teist sümbolit, seda ikka selleks et sulle võimalikult suur võit sülle kukuks. Book of Ra sümbol on samaaegselt ka mängu scatter-sümboliks.

Negatiivse poolt pealt, võrreldes paljude teiste tänapäevaste slottidega (Book of Ra puhul on tegemist siiski üsna vana mänguga) on need tasuta keerutused ka ainuke selle sloti boonusmäng. Ning lisaks ei ole sul boonusraundi ajal võimalik boonusraundi pikendada nagu mitmetes teistes uuemates videoslottides. Samas jällegi – kui sa saad hea õnne korral boonusraundi ajal uuesti kolm scatterit, saad sa uuesti 10 uut tasuta keerutust.

Positiivse poole pealt võivad aga tasuta keerutused mõnikord ilmuda sinu rullikutele üsna tihti.

Book of Ra sloti RTP on üldiselt 96%, aga see võib varieeruda olenevalt kasiinost.

Võta Book of Ra mängimiseks parim boonus

Paf kasiino pakub mängimiseks vaid Book of Ra Deluxe slotti.

Nii Book of Ra klassikaline versioon kui ka Deluxe versioon on olemas näiteks Optibet kasiinos.

Betsafe kasiinos on võimalik mängida nii selle sloti klassikalist versiooni, Deluxe versiooni kui ka Book of Ra Magic ja Book of Ra Mystic Fortunes versiooni.

Olybetis on olemas samad versioonid, puudub vaid klassikaline versioon.

Book of Ra sümbolid ja nende väärtused

Book of Ra sümbolid on väga klassikalised vanakooli sloti sümbolid.

Sümbolid

Book of Ra sümboliteks on esiteks tavapärased sümbolid 10, J, Q, K, A. Lisaks on sümboliteks juveelid, tootemid, skarabeused, maadeavastajad. Need viimased maksavad n-ö tavasümbolitest kõige rohkem.

Ja loomulikult on olemas Wild ehk asendussümbolid, milleks on kuldne raamat. Seesama kuldne raamat on ka Book of Raka Scatter-sümbol.

Sümbolite väärtused

Book of Ra sümbolite väärtused

Minimaalne ja maksimaalne panus ning automaatmäng

Minimaalne panuse suurus oleneb mängu versioonist ja samuti kasiinost, ja see võib olla vaid 1 sent võiduliini kohta või koguni minimaalset 50-senti võiduliini kohta ehk siis 9 senti kuni EUR 4.50. Maksimaalne panus on 18 kuni 90 eurot.

Automaat-mängimise võimalus on selle mängu puhul pisut teistsugune kui mitmete uuemate slottide puhul, kus sa saad otsustada mitu raundi sa automaatselt mängida soovid. Selles mängus pead sa lihtsalt aktiiveerima automaat-mängu versiooni, ja see kestab nii kaua, kuni sa lõpuks selle ise ära lõpetad.

RTP ja volatiilsus

Book of Ra on kõrge volatiilsusega videoslot, mille tavapärane RTP on 96%. Küll aga võib see erinevates kasiinodes erinev olla. Millised täpselt kõik erinevad RTP konfiguratsioonid on, seda ei oska me öelda. Küll aga oleme näinud sama mängu RTP-d nii 94% lähedal kui ka 97% lähedal.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt võib Book of Ra originaalmängus võita kuni 500x panuse.

Mängu funktsioonid

Book of Ra mängus ei ole palju lisafunktsioone. Küll aga on olemas tasuta spinnide voor.

Tasuta spinnid

Saades rullikutele 3-5 Scatter sümbolit, jõuad sa boonusraundi, kus sulle antakse 10 tasuta keerutust. Kuigi scatterite arvust tasuta spinnide arv ei sõltu, annab enam kui kolme scatteri rullikutele saamine sulle koheselt suurema rahalise boonuse.

Et võitmist boonusraundis lihtsamaks teha, ilmub mängu ülemisse ossa üks juhuslik sümbol, mis boonusraundi ajal on samuti asendussümboliks.

”Gamble” funktsioon

Kui spinn sulle võidu toob, on sul võimalik otsustada võidusumma mitte enda arvele panna, vaid õnn uuesti proovile panna „Gamble” nupu kaudu, kuid see ei anna kokkuvõttes featuuride osas just palju juurde. Otsustades seda võimalust aga kasutada, on sul võimalus oma võit duubeldada või siis sellest täiesti ilma jääda.

Book of Ra disain ja heli

Book of Ra mäng näeb välja nagu üks kõige tavalisem tavakasiino slotimäng 90ndatest. Näiteks. Samuti on mängu helid ajastule vastavad.

Kui sulle meeldib Book of Ra, proovi ka teisi mänge

Book of Ra on väga vana mäng ja tõenäoliselt oli tavakasiinodes mäng olemas juba üsna ammu. Online kasiinodesse jõudes ta aga 2005 aastal. Mängust on tulnud välja ka mitmeid teisi mänge ja kui sulle Book of Ra meeldib, siis soovitame ka neid uurida.

 • Book of Ra classic – 7.märts 2005
 • Egyptian Experience – 11. aprill 2006
 • Pharaoh’s Gold II – 23. jaanuar 2007
 • Book of Ra Deluxe – 11. aprill 2008
 • Secret of Egypt – 15. juuli 2009
 • Dynasty of Ra – 29. jaanuar 2014
 • Kingdom Of Ra – 4. veebruar 2014
 • Age of Pharaohs – 5. märts 2014
 • Book of Ra Deluxe 6 – 31. august 2015

Kokkuvõte

Book of Ra on üks väga klassikaline slotimäng, milles küll sümbolid näevad pisut paremad välja kui tavapäraste puuvilja slottide puhul. Kuna mäng anti välja juba 15 aastat tagasi, siis arusaadavatel põhjustel ei ole tegemist just hea graafika, ägedate helide ega ka innovatiivsete boonusmängudega slotiga. Ja tänapäeval on vähemalt meie jaoks tegemist väga ajast ja arust mänguga. Kuna aga ideaalis võiks mängu hinnata siiski ajastust lähtuvalt, siis anname mängule 4.3 punkti viiest.

Book of Ra
66
Hinne

x5000

Maksimaalne võit (x Sinu panus)

96%

RTP

Your casinos will be cleared

Are you sure?