Dead or Alive

Mängutootja: NetEnt

Ülipopulaarne mäng NetEnti sulest Mängi soovi korral vaid 9-sendise panusega Võida kuni 12 000x panus Kui mõelda vaid ühele etapile…

Dead or Alive

87
87
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
9 Võiduliinide arv
5 Rullikud

24%

Võiduvõimalus

96.8%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Dead or Alive
Välja antud
2013-11-10
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.8%
Võiduvõimalus
24
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x12000
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
9

Panused

Maksimaalne panus
18
Minimaalne panus
0.1

Dead or Alive ülevaade

  • Ülipopulaarne mäng NetEnti sulest
  • Mängi soovi korral vaid 9-sendise panusega
  • Võida kuni 12 000x panus

Kui mõelda vaid ühele etapile Ameerika Ühendriikide kujunemisloost, etapile mis enamike inimeste kujutlusvõime tööle paneks, siis selleks on Metsiku Lääne avastamine ja asustamine. Tegu on perioodiga 19ndast sajandist, mil koloniseerimine vaikselt koos raudteevõrkude arenemisega läände liikus. Sel ajal, kui seadusi tehti ja neid sama kiiresti ka murti, kui lindpriid Winchester ja Colt oma kurikuulsate tegude pärast tuntuks said.

Kes ei teaks Billy the Kid’i või Wyatt Earp’i? Või tulevad hoopis Jesse James või Calamity Jane tuttavad ette? Tegelased, kes olid ennekõike kuulsad oma näo pärast tagaotsimiskuulutustel, mille all oli kirjas nüüdseks juba tuntud rida “Tagaotsitav: Surnult või Elusalt“.

See sündmusterohke periood on jõudnud ka NetEnt’i poolt loodud mänguautomaati, kus minnakse tagasi Metsikusse Läände ning kehtestatakse uued reeglid mängus Dead or Alive.

Dead or Alive on viie rulliku, kolme mängurea ja üheksa võidureaga videoslot, mida iseloomustavad selle asendus-ja hajussümbolid, tasuta keerutused ning boonusmängu kleepuvad asendussümbolid.

Mängus aitavadki neid kõige suuremaid võidukombinatsioone luua just asendusümbolid, mis rullikutele ilmudes võivad asendadakõiki teisi sümboleid, v.a. mängu scatter- ehk tasuta spinnide sümbolit. Kahe scatter-sümboli rullikutele ilmudes saad kahekordse panuse suuruse võidu, kolme või enama ilmudes aga 12 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste ajal on võiduvõimalused poole suuremad, sest kõik võidud on kahekordsed, aga nendest lähemalt boonuslahenduste all.

Dead or Alive scatterid

Dead or Alive sloti RTP on 96.82%, aga kahes Eesti kasiinos on see tegelikult veel kõrgem.

Vali Dead or Alive mängimiseks parim kasiino

Dead or Alive slotil soovitame eelkõige mängida Unibetis ja Maria kasiinos ja sellel on väga konkreetne põhjus. Kui enamikes kasiinodes on mängu RTP 96.82%, siis neis kahes kasiinos pakutakse sellele mängule 98%-st tagasimakset.

Aga loomulikult on mäng olemas ka absoluutselt kõikides teistes NetEnti mänge pakkuvas kasiinos. Ka pea kõik Eesti kontovabad kasiinod pakuvad sulle võimalust Dead or Alive mängu mängimiseks. Näiteks võid uurida Kiirkasiinot ja Ninjat.

Ja kuigi enamikes kasiinodes ei ole mängu tagasimakse protsent 98%, siis tegelikult on ka 96.82% väga korralik RTP ehk keskmine tagasimakse protsent.

Dead or Alive sümbolid ja nende väärtused

Nagu sloti nimigi ütleb, võib Dead or Alive sloti rullikutel näha sümboleid, mis viitavad otseselt Metsiku Lääne olustikule.

Sümbolid

Sümboliteks on näiteks möödapääsmatu kauboi müts, kabuuriga püstol, viskiklaasid, kauboisaapad ja seadusesilmade sümboliks olev šerifi tähekene. Väiksema väärtusega sümboliteks on mängukaardid kümnest ässani. Scatter-sümboliks on kaks püstolit.

Sümbolite väärtused

Kõrgema väärtusega sümbolite väärtused on järgmised:

Dead or Alive kõrgema väärtusega sümbolid

Madalamid väljamakseid annavad aga kaardipaki sümbolid:

Dead or Alive madalamad sümbolid

Minimaalne ja maksimaalne panus, automaamäng

Minimaalseks panuseks on Dead or Alive mängus vaid 9 senti ning maksimaalselt saad sa ühele spinnile panustada soovi korral 18 eurot.

Kui tahad, on mängimiseks võimalik kasutada ka automaatmängu režiimi.

RTP, volatiilsus, võidusagedus ja tõenäosused

Dead or Alive sloti RTP on 96.82%, aga nagu mainitud, võib kahes Eesti kasiinos mängu mängida ka kõrgendatud keskmise tagasimakse protsendiga.

Dead or Alive on üsna volatiilne mäng, aga sellest hoolimata annab ta vähemalt mingeidki võite keskmiselt 30% ajast.

Tasuta spinnide vooru pääsemise tõenäosus on 0.65%. Tasuta spinnide voorus lisaspinnide saamise tõenäosus (5 spinni lisaks) on 2.2%.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt on Dead or Alive mängus võimalik võita kuni 12 000x panus.

Mängu funktsioondi

Dead or Alive mängus on olemas asendussümbol ning tasuta spinnide funktsioon lukustuvate asendussümbolitega.

Vaata mängu tutvustavat videot siit:

Tasuta keerutused

Dead or Alive tasuta keerutused

Nagu mainitud, on mängu hajussümboliteks kaks püstolit. Kolm või enam sellist sümbolit käivitavad boonusraudi ehk tasuta keerutused.

Hajussümbolitega käivad kaasas ka lisavõidud:

  • Kaks sümbolit annavad 2x võidu
  • Kolm sümbolit annavad 4x võidu
  • Neli sümbolit annavad 25x võidu
  • Viis sümbolit annavad 2500x võidu

Meie oma kogemusest peame küll ütlema, et üle nelja hajussümboli me rullikutele saada pole suutnud. Vähemalt seni mitte.

Kõik tasuta spinnide voorus saadud võidusummad on on kaks korda suuremad kui põhimängus. Muidu mängitakse tasuta keerutuste vooru samadel panuseridadel, panusetasemetel ja mündiväärtustel, mis antud vooru käivitas.

Vooru lõpus lisatakse kõik võidud ringile, mis aktiveeris tasuta keerutused.

Kleepuvad asendussümbolid

Kleepuv asendussümbol

Tavalised asendussümbolid muutuvad tasuta keerutuste ajal kleepuvateks hoides oma positsiooni rullikutel kogu sessiooni lõpuni. Kõikidele rullikutele ilmuvad üks või enam hajussümbolit aktiveerivad viis lisakeerutust.

Dead or Alive sloti väljanägemine ja helilahendus

Dead or Alive näeb välja üsna ehe – nagu korralik Metsiku Lääne trahter. Helid on üsna tagasihoidlikud, aeg-ajalt võib kuulda piitsahoope.

Kui sulle meeldib Dead or Alive, siis proovi ka teisi mänge

Dead and Alive slotist on välja tulnud ka teine osa, mis kannab nime Dead or Alive 2. Ning kui sulle meeldib Dead or Alive, siis selle järg on Dead or Alive steroididel. Funktsioone on rohkem – valida on mitme erineva tasuta spinnide variandi hulgast ning ka maksimaalset võitu on kergitatud korralikult.

Kokkuvõte

Dead or Alive sloti näol on tegemist üsna tavapärase mänguautomaadiga, mille graafilised elemedid mõjuvad aga meeldivalt. Sloti ambient-taustamuusika või mänguhelid on nii-öelda madala profiiliga ega tekita vastakaid ega ka poolehoidvaid emotsioone.

Mängu lisafuntsioonid nagu näiteks tasuta spinnid ja kleepuvad asendussümbolid muudavad selle sloti aga tõeliseks masside meelelahutajaks. Samuti on sloti maksimaalne võit väga korralik – 12 000x. Ka Dead or Alive RTP on 96.82% juures väga korralik, mis aga Unibetis ja Maria kasiinos mängimisel muutub veel palju kõrgemaks.

Meie anname Dead or Alive slotile 4.8/5 punkti. Maksimaalsed punktid jäävad andmata vaid tänu üsna igavale helilahendusele.

Dead or Alive
87
Hinne

24%

Võiduvõimalus

96.8%

RTP