Dracula

Mängutootja: NetEnt

Dracula on viie rullikuga ja 40-realine NetEnt’i videomänguautomaat, mis viib sind hirmuäratavatesse vampiiriseiklustesse. Videoslotti iseloomustavad nahkhiire funktsioon, tasuta spinnid, asendussümbolite…

Dracula

68
68
Hinne
4 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
40 Võiduliinide arv
5 Rullikud

25%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Dracula
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.6%
Võiduvõimalus
25%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x400
Volatiilsus
Med-Low
Võiduliinide arv
40

Panused

Maksimaalne panus
200
Minimaalne panus
0.2

Dracula ülevaade

Dracula on viie rullikuga ja 40-realine NetEnt’i videomänguautomaat, mis viib sind hirmuäratavatesse vampiiriseiklustesse. Videoslotti iseloomustavad nahkhiire funktsioon, tasuta spinnid, asendussümbolite võidud, stacked-funktsioon ning stacked wilds-funktsioon.

Videoslot on saadaval nii tasuta rahaga proovimiseks kui ka päris raha peale panustamiseks näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis.

Mängust lähemalt

Dracula on viie rulliku ja 40 võidukombinatsiooniga mänguautomaat Rootsi mängutootjalt Net Entertainment, mille temaatika keerleb kõige kuulsama vampiiri, Transilvaania krahv Dracula ümber. Karakteri kirjutas omal ajal kuulsuks kirjanik Bram Stoker ning alates sellest ajast on temast tehtud lugematul hulgal ekraniseeringuid ja adaptsioone.

Selleks, et alustada edukat tegutsemist vampiirina, peaksid esmalt endale selgeks tegema mängu panustamisega seotud küsimused. Kuna tegemist on fikseeritud võiduliinidega mänguautomaadiga, on kõik võiduliinid keerutuste ajal aktiivsed. Valiku panuse suuruse kohta saab teha level-nupu abil, samuti tuleb valida coin value nupu abil mündi suurus, mis saad olla kuni euro.

Boonuslahendused

Mängus on kaks peamist boonuslahendust, mille käivitavad erinevad keskmistel rullidel esinevad asendussümbold. Nendeks on virnastuvad Dracula asendussümbolid, Leedi asendussümbolid ning nahkhiirte asendussümbolid. Kõigest lähemalt allpool.

Tasuta keerutused

Kahe asendussümboli tabamine mänguväljal aktiveerib tasuta spinnide vooru. Kui ühel ajal ilmuvad teisel rullikul nii Dracula virnastatud asendussümbol rulliku ning neljandal rullikul Leedi virnastatud asendussümbol, ulatub Dracula sümbol Leedi poole ning mängijale kingitakse koheselt 10 tasuta keerutust. Tasuta keerutused mängivad välja samade panustega, mis nendeni viinud keerutusel.

Nahkhiire boonus

Nahkhiirte boonus (Bat Feature) on suvaliselt aktiveeruv boonuslahendus, mis käivitub keset tavamängu, kui äkitselt lendavad mitmed nahkhiired üle ekraani ning hakkavad kogunema. Seejärel langevad nad erinevatele positsioonidele rullidel ning muutuvdes Nahkhiire asendussümboliks. Nahkhiired võivad sind viia ootamatult suurte võitudeni.

Kokkuvõte

Selle põneva mängu kirjutas omal ajal tuntuks kirjanik Bram Stoker ning sellest ajast peale on Draculast tehtud lugematul hulgal ekraniseeringuid ja adaptsioone. Käesoleva videoslotiautomaadi kõik elemendid on viimase detailini välja töötatud. Seepärast soovitame – pange mäng täisekraani peale ja lase muusikal end hirmsalt põnevatesse seiklustesse kaasa haarata.

Kuna Dracula videoslotil keerutuste ajal on kõik read aktiivsed, on sul võimalik korjata endalegi üllatuseks suuri võidusummasid. Ka kaasahaarvad erilahendused aitavad võitudele kaasa. Mängides kõrgema mündiväärtusega ning saades juhuslikult aktiveeruva Nahkhiirte boonuse enne tasuta keerutusi, võid võiduraha koore riisuda üsna kiirelt ja efektiivselt.

Nii et soovitame seda mängu kindlasti kõigile huvilistele proovimiseks.

Dracula
68
Hinne

25%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP