EggoMatic

Mängutootja: NetEnt

EggOMatic on Rootsi netimängude arendaja Net Entertainmenti järjekordne väljalase, millel on viis rullikut, kolm mängurida ja 20 võiduliini. Videoslotti iseloomustavad…

EggoMatic

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

31%

Võiduvõimalus

96.5%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
EggoMatic
Välja antud
2013-11-11
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.5%
Võiduvõimalus
31%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x473
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
200
Minimaalne panus
0.2

EggoMatic ülevaade

EggOMatic on Rootsi netimängude arendaja Net Entertainmenti järjekordne väljalase, millel on viis rullikut, kolm mängurida ja 20 võiduliini. Videoslotti iseloomustavad asendussümbolid, tasuta keerutused ja munade neli erinevat funktsiooni – laotuva asendussümboli muna, tasuta keerutuste muna, mündivõidu muna ja üllatusmuna. Põhinedes kõrgtehnoloogilisel robotmunade vabriku ideel, käibki mäng nende nimetatud nelja erinevat tüüpi munadega.

Videoslotti on võimalik niisama ajaviiteks kui ka soovi korral raha peale panustades mängida näiteks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis.

Mängust rohkem

EggOMatic on Net Entertainmenti viie rulliku, kolme mängurea ja 20 võiduliiniga videoslot. Mäng baseerub tootmispausil oleval vabrikul, mis toodab juhuslikult robotmune. Mängu võib mängida panustega alates 20 eurosendist kuni 200 euroni.

Mänguvälja paremal pool asub munajaotur, mis vallandab rullikute kohal olevale konveierlindile üksteise järel mune. Konveierilint on mängu alguses tühi. Iga keerutus võib vabastada EggOMaticult parempoolseima rulliku kohal olevale konveierilindile juhusliku funktsiooniga muna.

Järgnevad samal panusetasemel ja mündiväärtusega keerutused liigutavad iga keerutusega muna piki konveierilinti ühe rulliku võrra vasakule. Kui tõstad käesolevat panust ning keerutad, siis eemaldatakse konveierilindilt kõik munad. Samaaegselt saab konveierilindile ilmuda maksimaalselt 5 muna.

Jaoturil on nelja erinevat tüüpi mune – laotuva asendussümboli muna, tasuta keerutuste muna, mündivõidu muna ja üllatusmuna. Kui üks nendest hõbedasele kuke asendussümboliga rullikule veereb, siis kukub muna alla kuke manu, see purustatakse ja nii selgub sinu võidusumma.

Laotuva asendussümboli muna muudab kõik kõrvalolevad ning ka diagonaalis paiknevad sümbolid kukkedeks. See tagab sulle õnne korral korraliku võidusumma. Nimelt moodustuvad kuke ilmumistel kõige suuremad võimalikud võidukombinatsioonid. Mõndivõidu munad aga tagavad näiteks garanteeritud võidusumma, mis algab alates 50st mündist kuni 2500-mündini välja. Sinu maksimaalne võit nendega on 125-kordselt panustatud summa.

Üllatusmuna ei ava küll boonusmängu, ent tegu on omamoodi erilahendusega. Üllatusmunaks on mitmevärviline küsimärgiga muna, mis kannab endas üht teistest erilahenduse munadest, ent millist, seda ei tea sa enne, kui üllatusmuna konveierilt su mängurullile veereb. Üllatusmuna suurendab oluliselt seda tüüpi munade järgnevust, milliseks ta kujuneb.

Boonusmäng ja tasuta keerutused

Roheline tasuta keerutuste muna käivitab mängus sinu priid spinnid. Vooru alguses võid saada seitse kuni 50 tasuta keerutust. Selle käigus lastakse jaoturist iga keerutusega välja üks muna, mis annab võimaluse teenida lisakeerutusi ja tabada ülikasumlikku laotuva asendussümboli muna, uue mündivõidu muna või põneva üllatusmuna. Sellest voorust sa suure tõenäosusega just tühjade kätega ei lahku.

Kokkuvõte

Pane tähele, et kui mänguväljakuks oleval konveierlinil on mune, siis sa ei saa panuseid muuta ilma, et neid kaotaksid. Soovitame sul juba mängu alguses otsustada, milliste panusega sa mängida soovid. Kuna sloti võidusummad on üsna suured, siis tasub võimaluse korral panna õnn just suuremate panusega proovile.

EggOMaticu näol on tegu omanäolise videoslotiga, mis on eristuv nii oma kõrgete võitude kui ka tunnetuse poolest. Tasutaks olev heli on pigem rahustav ja meeldiv ning võidutabel on kenasti kujundatud, see on informatiivne ning lihtne.

EggoMatic
67
Hinne

31%

Võiduvõimalus

96.5%

RTP