Gorilla Gold Megaways

Gorilla Gold Megaways

proovi mängu ja mängi demo tasuta või leia online kasiino.

Mängi raha eest
21+ | Mängi vastutustundlikult| 15410.ee| Ainult uutele mängijatele. Min sissemakse €20. Boonusraha vabaneb 40x läbimängimise nõude täitmisel. Boonus kehtib 3 päeva.| Kehtivad reeglid ja tingimused

Mängi Gorilla Gold Megaways slotil siin

HappySlots

HappySlots

Mängi kohe - HappySlots Arvustus
Kehtivad tingimused Reeglid ja tingimused kehtivad info ikoon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Tervitusboonus kehtib vaid uutele mängijatele.

Üldine info

Nimi
Gorilla Gold Megaways
Mängutootja
Blueprint GamingBlueprint Gaming

Detailne info

RTP
97%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x20000
Volatiilsus
Kõrge

Panused

Maksimaalne panus
50
Minimaalne panus
0.5

Gorilla Gold Megaways ülevaade

  • Gorilla Gold Megaways slotil mängid sa neljadel rullikutel korraga!
  • Seega kokku on mängus kuni 470,596 võiduliini
  • Tasuta spinnide voor annab kuni 35 tasuta spinni või kuni 30 tasuta Gorilla Super Spinni. Ja ka see ei ole veel kõik!
  • Võida kuni 20 000x enda panus!
  • Kõrge volatiilsus, aga veel kõrgem RTP – 97.0%

Gorilla Gold Megaways on uus lahe Blueprint Gamingu poolt välja antud kõrge keskmise tagasimaksega mänguautomaat, millega on võimalik võita kuni 20 000x panus. Tegemist ei ole tavalise slotiga, vaid korraga keerutad sa neljadel rullikutel, ehk siis ühes mänguaknas mängid sa hoopis neljal Gorilla Gold slotil korraga.

Gorilla Gold Megaways RTP on 97% ning kuigi mäng on kõrge volatiilsusega, ei tule vähemalt meie kogemusest lähtuvalt liiga pikki igavaid ja täiesti võidutuid perioode ette just liiga tihti. Seda võib-olla just tänu neljale erinevale mänguväljale.

Gorilla Gold slotil mängimine toimub samamoodi nagu ükspuha millise teise sloti puhul, küll aga on sinu panuse suurus mitte neljakordne miinimumpanus, vaid viiekordne. Seda tänu Gorilla Superspinnide funktsioonile, kus sul on samuti võimalik võite võtta kuni neljalt erinevalt slotilt.

Mäng tuli välja alles 16. aprillil 2020, mis tähendab seda, et tegemist on väga uue mänguga.

Mängu nimi:

Gorilla Gold Megaways

Mängutootja:

Blueprint Gaming

Riskifaktor:

Kõrge

RTP:

97.0%

Featuurid:

Neli slotti ühes
Tasuta spinnid
Gorilla superspinnid
Kuni 50x võidukordaja

Võiduliine:

Kuni 470,596

Rullikuid:

6

Min panus:

€0.50 (0.10 sloti kohta, 0.50 superbet)

Max panus:

€50 (10 eur sloti kohta, 50 eur super bet)

Maksimalne võit:

20 000x

Parimad boonuse Gorilla Gold Megaways mängimiseks

Eesti kasiinodes on võimalik nelja mänguväljaga Gorilla Gold slotil mängida näiteks järgnevalt välja toodud kasiinodes. Lisaks on võimalik nii mõnestki neist liitumisel saada ülivägevaid uue mängija boonuseid, mis annavad sulle võimaluse sellel megaways slotil mängida näiteks boonusrahaga.

Tonybet annab uutele liitujatele mängimiseks 200% kuni €400 boonuse.

Paf annab sulle aga 10 eurot, millel puudub ka igasugune läbimängimise nõue.

Samuti saab Gorilla Gold Megaways slotil spinnid Unibetis ja Marias.

Gorilla Gold Megaway sümbolid ja väljamaksed

Gorilla Gold Megaways kõrgemalt maksvad sümbolid on palju mõjutusi saanud džunglist ja loomadest.

Sümbolid

Mängu sümbolid on madalamaid väljamakseid andvad kaardipaki sümbolid 9 kuni A ning kõrgemaid väljamakseid andvad lilla madu, roheline krokodill, oranz tiiger ning sinine gorilla. Samuti on olemas scatter-sümbol, milleks on sinisel taustal olev teemant ning samuti on olemas wild-sümbol. Lisaks on mängus olemas ka n-ö müstiline sümbol, mis võib muutuda mistahes muuks sümboliks. Kui lauale kukub mitu müstilist sümbolit korraga, siis nad muutuvad kõik üheks ja samaks sümboliks.

Kui teised kõrgemalt maksvad sümbolid maksavad kuue sama sümboli erinevatele järjestikustele rullikutele saamisel välja vaid 2-5x, siis sinise gorilla väljamakse on lausa 50x.

Lisaks on Gorilla Super Spinnide voorus olemas ka üks lisasümbol (kullast gorilla kuju), mis aitab sul uusi mänguvälju avada.

Väljamaksete tabel

Gorilla Gold sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus

Gorilla Gold Megaways sloti minimaalseks panuseks ühe sloti kohta on 10 senti. Kuna aga lauas on neli erinevat mängulauda, siis on minimaalseks panuseks tegelikult 50 senti (4×0.10 pluss 0.10 super bet). Maksimaalseks panuseks samast loogikast lähtuvalt on 50 eurot nelja sloti kohta.

Gorilla Gold RTP ja volatiilsus

Gorilla Gold RTP on 97.0%, mis on väga hea kõrge keskmine tagasimakse protsent. Tegemist on kõrge volatiilsusega slotiga, mis aga tingimata nii volatiilne ei tundu lähtuvalt neljast korraga keerlevast slotist.

Maksimaalne võit

Makimaalseks võiduks Gorilla Gold Megaway slotil on 20 000x sinu panus.

Mängu funktsioonid

Gorilla Gold pakub sulle võimalust mängida samaaegselt neljadel erineval rullikutel, mis teeb mängimise eriti põnevaks. Mängus on olemas asendussümbol, müstiline sümbol ja ka scatter-sümbol, mis aitab sind tasuta spinnide vooru.

Tasuta spinnid – tavalised tasuta spinnid ja Gorilla Gold Super spinnid

Gorilla Gold mängus on kaks erinevat tasuta spinnide režiimi. Mõlema käivitamiseks on sul vaja saada mänguväljale vähemalt neli scatter-sümbolit. Enne tasuta spinnide käivitumist tehakse üks tiir õnnerattal, kus selgub see, mitu tasuta spinni sa täpselt saad ning kas sind viiakse regulaarsesse tasuta spinnide mängu või Gorilla Super Spinnide vooru.

  • 4 scatter-sümbolit – kuni 20 tasuta spinni või 15 Gorilla Super Spinni.
  • 5 scatter-sümbolit – kuni 25 tasuta spinni või 20 Gorilla Super Spinni.
  • 6 scatter-sümbolit – kuni 30 tasuta spinni või 25 Gorilla Super Spinni.
  • 7 scatter-sümbolit – kuni 35 tasuta spinni või 30 Gorilla Super Spinni.

Enne tasuta spinnide vooru käivitamist on sinul kui mängijal võimalik äsja saadud tasuta spinnidega ka riskida. Pane õnneratas keerlema ning kui osuti jääb peatuma rohelisel, antakse sulle tasuta spinne juurde või siis ülendatakse tavalised tasuta spinnid Gorilla Super spinnideks. Samas arusaadavalt on see üsna riskantne, kuna kaotuse korral kaotad sa äsja võidetud tasuta spinnid. Seega on võib-olla tavaliselt kasulikum oma tasuta spinnidega mitte riskida ja koheselt tasuta spinnidega alustada.

Mõlemas tasuta spinnide voorus on olemas võidukordaja, mis suureneb ühe võrra iga uue võiduga. Seega tasuta spinnide voorus ei ole ebatavaline ka see, kui see kordaja mitmekümneni läheb.

Tasuta spinnide voor

Tasuta spinnide voor töötab täpselt samamoodi nagu baasmäng. Vaid selle erinevusega, et iga võiduga kasvab võidukordaja, mida enne tasuta spinnide vooru lõppu ei nullita. Juhul kui rullikutele tuleb taas neli uut scatter-sümbolit on sul võimalik tasuta spinne ka juurde saada.

Gorilla Gold tasuta Super Spinnide voor

Gorilla Gold Megaways superspinnid

Gorilla Gold Super Spinnide voor algab sarnaselt tavapärasele tasuta spinnide voorule. Küll aga on mängus üks lisasümbol – kullast gorilla kuju. Lisasümboleid kasutatakse uute mänguväljade avamiseks. Selleks, et avada esimene lisa-mänguväli on sul vaja kokku koguda viis antud sümbolit. Kogudes kokku 15 kuldset ahvi sümbolit avatakse ka kolmas slotiväli. Ning selleks, et ka neljas väli avada tuleb sul kokku koguda 30 kuldset gorilla sümbolit.

Iga uue sloti avanemisel antakse sulle lisaks ka 5 tasuta spinni.

Kõige lahedam selle kõige juures on see, et olenemata millises slotis parasjagu võit tuleb, suurendatakse sinu üldist võidukordajat ja nii kuni 50-ni.

Gorilla Gold Boonuse Garantii

Ühe huvitava lisana on Blueprint Gaming mängu lisanud boonuse garantii. See tähendab seda, et kui sa Gorilla Super Spinnide voorus kokku vähem kui 100x võidu saad, siis antakse sulle 5 tasuta spinni lisaks.

Gorilla Gold graafika & heli

Mängus on mõnusad lihtsad helid, mida võiks ehk nimetada safari või aafrika taustaks. Seda siis lähtuvalt sellest, et suhteliselt sarnaseid helisi kasutatakse antud temaatikaga filmides ja telesarjades.

Disaini poolest ei ole mäng just mitte eriti innovatiivne. Samas oleks seda ka raske tahta, arvestades et ekraanile peab ära mahtuma neli erinevat slotti ja sellest lähtuvalt on keeruline ka mingeid eriti ägedaid animatsioone ette kujutada.

Kui sulle meeldib Gorilla Gold Megaways, siis proovi ka neid mänge

Gorilla Gold on megaways mäng ja kui sulle see meeldib, siis soovitame proovida ka teisi purunevate sümbolitega megaways slotte. Eriti sarnane selles osas on Return of Kong Megaways või siis Great Rhino Megaways. Mõlemad on väga sarnased Gorilla Gold Megaways mängule, puudub vaid nelja erineva sloti samaaegne mängimise võimalus. Samuti on purunevate sümbolitega megaways slott näiteks Who Wants to be A millionaire Megaways.

Proovi neid megaways mänge näiteks järgmises kasiinodes:

Kokkuvõte

Gorilla Gold Megaways on väga lahe võimalus mängida nelja slotti samas aknas. Purunevad sümbolid ja neli erinevat mänguvälja ei tohiks igav olla mitte ühegi mängija jaoks. Lisaks ei saa ära unustada ka ägedat kasvava võidukordjaga tasuta spinnide vooru ja ülimegaägedat Gorilla Super Spinnide tasuta keerutuste vooru.

Gorilla Gold Megaways RTP on väga kõrge – 97% puhul ei saa siin nuriseda mitte millegi üle. Kuigi mängu volatiilsus on suur, siis tänu neljale erinevale mänguväljale ei ole see samal ajal nii tajutav kui mitmetes teistes kõrge volatiilsusega mängudes.

Maksimaalne võit mängus on võimas – kuni 20 000x sinu panus või 250 000 eurot.

Gorilla Gold oleks üsna äge ka siis, kui mängus oleks vaid üks mänguväli, aga neljal slotil korraga mängimine annab aga mängule veel tunduvalt juurde.

Kokkuvõtteks võiks öelda, et tegemist on kvaliteetse kõrge RTP ja võimsa võidupotentsiaaliga slotiga, mis ei tohiks külmaks jätta kedagi.

Gorilla Gold Megaways
87
Hinne

x20000

Maksimaalne võit (x Sinu panus)

97%

RTP

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?