Jack Hammer

Mängutootja: NetEnt

Jack Hammer on kolme rea ja 25 võiduliiniga videoslot Net Entertainment’i sulest, milles kasutatakse 15 sõltumatut rullikut. Tegu on multika-ja…

Jack Hammer

87
87
Hinne
3 Ridade arv
0.25 Minimaalne panus
25 Võiduliinide arv
5 Rullikud

25%

Võiduvõimalus

97%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Jack Hammer
Välja antud
2011-07-23
Mängutootja

Detailne info

RTP
97%
Võiduvõimalus
25
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x3000
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
25

Panused

Maksimaalne panus
250
Minimaalne panus
0.25

Jack Hammer ülevaade

Jack Hammer on kolme rea ja 25 võiduliiniga videoslot Net Entertainment’i sulest, milles kasutatakse 15 sõltumatut rullikut. Tegu on multika-ja koomiksitemaatilise mänguga, mille tegevustik toimub öise tähistaeva taustal. Jack Hammer pakub sulle head mitte-progressiivse jackpoti võimalust ning seda iseloomustavad hajus- ja asendussümbolid, kordaja, kleepuvate võitude mäng ja tasuta keerutused. Jack Hammerit mängitakse paika pandud panuseridadel, ühest kuni 10 panusetaseme ja erinevate mündiväärtustega.

Jack Hammer on esimene kahest samanimelisest slotimängust. Esimene versiooni puhul, mida teatakse ka kui Jack Hammer versus kuri Dr. Wüten, on veidi tagasihoidlikuma mänguga selle funktsioonide poolest, kuigi see on mängijate seas täpselt niisama populaarne, kui selle järg – Jack Hammer 2.

Mängust rohkem

Eradektektiiv Jack Hammer on võtmetegelaskuju selles 5 rulliku ja 25-võiduliiniga NetEnti videoslotis, kus mees püüab peatada kurja doktor Wütenit, kes üritab üle võtta või selle maatasa teha. Tegevustik toimub varaste 1920ndate alguses ning koomiksi kujul.

Veider on see, et slot paistab esmalt olevat viie rullikuga, nagu tavaks on, ent kui hakkad rullikuid keerutama, mõistad alles, et iga ikoon on tegelikult omaette rullik. See on hädavajalik kleepuvate asendussümbolite funktsiooniks.

Nende 15 ikooni seas on näiteks Jack Hammer ise, kuri doktor Wüten, kuri Zeppelin, helisev telefon, kemikaalidega täidetud katseklaas, pabernukk jms. Kui sul õnnestub ekraanil tabada võidukombinatsiooni, ärkavad need ikoonid ellu.

Jack Hammeri videoslot on kas ajaveetmiseks ja niisama proovimiseks või raha peale mängimiseks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis.

Disainerid on valinud mängukäiku saatma head heliefektid, mis sobivad tegevustikuga kui valatult. Samuti pole slotti nii-öelda lämmatatud heliga, vaid seda on täpselt parasjagu. Teinekord on vähem parem.

Erilahendused

Kleepivate võitude funktsioon

Kas võitev panuserida või kolm ja enam tasuta keerutuste sümbolit käivitavad nimetatud funktsiooni, kus võidusümbolitega kettaid hoitakse paigal ning kõik teised kettad pannakse suuremate võitude lootuses uuesti pöörlema. Pane tähele, et rullikud jätkavad keerlemist seni, kuni tekib uusi võite. Kui uusi võite enam ei teki ja mänguvoor lõppeb, makstakse sulle kõik aktiivsed võidud välja.

Tasuta keerutused

Põhimängus ja tasuta keerutuste voorus aktiveerivad viis või enam mistahes kohas rullikutel ilmuvat tasuta keerutuste sümbolit selle raundi. Seda mängitakse sama panusetaseme ja mündiväärtusega nagu põhimängu, mis selle sulle avas. Selles voorus saanud võidud kolmekordistatakse.

Kokkuvõte

Graafiliselt on selle mängu puhul kindlasti tegu ühe kenama koomiksi-temaatilise videoslotiga. Soovitame sul just esimesest Jack Hammerist alustada enne, kui järjemängu juurde asud. Esimene mäng on oma olemuselt väga lihtne ja kergesti arusaadav, samas kui teine on keerukam.

Jack Hammer on hea mäng oma õiglase jackpoti, okeide panuselimiitide ja väga kena graafikaga.

Jack Hammer
87
Hinne

25%

Võiduvõimalus

97%

RTP