Jackpot 6000

Mängutootja: NetEnt

Jackpot 6000 on ülimalt realistlik Las Vegase stiilis slotiautomaat ühelt parimalt mängutootjalt turul. Net Entertainment on suutnud üksteise järel luua…

Jackpot 6000

90
90
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
5 Võiduliinide arv
3 Rullikud

-

Võiduvõimalus

98.9%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Jackpot 6000
Välja antud
2014-12-24
Mängutootja

Detailne info

RTP
98.9%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x6000
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
5

Panused

Maksimaalne panus
10
Minimaalne panus
0.1

Jackpot 6000 ülevaade

Jackpot 6000 on ülimalt realistlik Las Vegase stiilis slotiautomaat ühelt parimalt mängutootjalt turul. Net Entertainment on suutnud üksteise järel luua suurepärase graafikaga ja mängukäiguga innovaatilisi mänguautomaate. Aeg-ajalt võib aga astuda sammu tagasi boonusmängude ja animatsioonide arvelt, et luua meelepärast ka klassikaliste mängutomaatide fännidele. Inspireeritud Norra slotimasinast Jackpot 2000, pakub käesolev mäng midagi kõigile.

See mäng on sulle, kui hindad slotiautomaadi lihtsat kujundust ning pöörlevaid rullikuid, millele lisavad põnevust jokkerid. Siin mängus on sul alati võimalik seda vürtsitada “kulli ja kirjaga” ning kui ka sellest ei piisa, siis võib selle põnevamaks muuta Supermeetri erilahendus.

Klassikalist videoslotti saad proovida näiteks Unibetis, Pafis ja Maria kasiinos nii mängu- kui ka reaalse raha peale panustades.

Jackpot 6000 Mängust lähemalt

Jackpot 6000 on kolme rulliku ja viie võiduliiniga slotiautomaat, mis on kogunud kultusliku jälgijaskonna. Selle lihtsustatud mängupilt kombineeritud suurte võidusummadega meelitab mängijaid nagu mesi kärbseid, eriti kui arvestada 6,000 mündilist jackpoti ja Supermeetri peaauhinda. Minimaalne panus on üks münt ühe panuserea kohta ning maksimaalne panus on kümme münti kõigi viie panuserea kohta.

Mängu taustaks on suursugune Las Vegase kasiino, mis näib välja reaalne, nagu see oleks foto. Sümboliteks on mängus samuti traditsionaalsed kirsid, sidrunid, viinamarjad ja kellukesed ning lisaks kuldsed tähekesed ja Jokkerid.

Boonuslahendused

Supermeetri boonusmäng

Olles tabanud võidukombinatsiooni ükskõik, millisel viiel võiduliinil, võid kanda võidu oma arvele, vajutades kogumise-nuppu või kanda selle mänguvälja kõrval asuvasse Supermeetrisse. Kui kuuled sireeni-laadset helieffekti, võid vajutada ‘keerutamise-nuppu ning mängida nende võitude eest Supermeetri boonusmängu, kus kahe Jokkeri-sümboli tabamisel, on võidusummaks 10 kuni 6000 münti. Tegu on päris kopsaka jackpotiga võrreldes teiste mänguautomaatidega, mis küsivad jackpoti võitmiseks suuremaid kui kahe-euroseid keerutusi.

Kulli ja kirja valik

Lisaks on võimalik kõiki võite kahekordistada Kulli ja kirja lisafunktsiooni abil. Kui soovid seda proovida, pead lihtsalt valima mündi poolte vahel ning õigesti valides oledki võidusumma duubeldanud. Kaotades kaotad ka võidusumma. Kahekordistatud summa võid kas välja võtta või Supermeetrisse kanda. Samuti on võimalik duubeldada kõiki Supermeetri võite peale boonusmängu lõppemist.

Kokkuvõte

Mängija tasuvus selles mängus potentsiaalselt päris kõrge, ent see sõltub panustatud müntidest. Näiteks 1-8 mündistel panustel on see 74.90% – 79.20% ning tõuseb 10 mündilise panuse või Supermeetri boonusmängu puhul 95.10% – 98.90%- ni. Selgelt on kõige suurem tõenäosus rohkem võita, kui oma kukrut enam kergendad.

Soovitame Jackpot 6000 julgelt kõigile, kuid ennekõike vanakooli mängijatele, kes peavad lugu Las Vegase kangiautomaatide lihtsusest ja traditsionaalsemast mängukäigust. Sellest enam ligilähedasemat kogemust päris kasiinos mängimisele vist küll internetist leida pole võimalik.

Jackpot 6000
90
Hinne

-

Võiduvõimalus

98.9%

RTP