Üldine info

Nimi
Titanic
Mängutootja
BallyBally

Detailne info

RTP
96%
Volatiilsus
Keskmine-madal
Võiduliinide arv
25

Titanic ülevaade

Aastal 1912 aprillikuu viieteistkümnendal päeval juhtus ajalooliselt traagiline hetk, kui legendaarne reisilaev Titanic jäämäega kokku põrkas. Sajanditagune suurim ja võimsaim laev oli üle Atlandi ookeani tegemas oma esimest sõitu ning kõigest paar tundi hiljem viis uppumatuks peetud alus endaga märga hauda enam kui 1500 reisijat. Kate Winslet ja Leonardo DiCaprio tõid oma näitlejameisterlikkusega dramaatilise sündmuse teleekraanidele ning nüüd toob Bally Technologies mängutootja juhtumi ka online kasiinodesse oma uue videoslotiga. Mäng on tasuta proovimiseks ja pärisraha panustega keerutamiseks saadaval näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Betsafe’is.

Titanic videoslotist lähemalt

Titanic on mängutootja Bally Technologies loodud videoslot, millel on kolm mängurida ja 25 võiduliini. Mängu disainielemendid ja heliefektid on tuttavad James Cameroni filmist. Filmi originaalmuusika saadab sind kogu rullikute keerutamise vältel. Mängu alguses küsitakse sinult, millise pileti soovid mängu pardale soetada.

Tutvu siin Titanic videoslotiga

Sinu valikus on:

  • Esimese klassi pilet hinnaga 2€, mis annab sulle ligipääsu boonuslahendustele ja võimaluse võita Mini, Maxi või Top jackpot;
  • Teise klassi pilet hinnaga 0.80€ kuni 1.60€, mis annab sulle ligipääsu boonuslahendustele ja võimalusele võida Mini ja Maxi jackpot;
  • Kolmanda klassi pilet hinnaga 0.35€, mis annab sulle ligipääsu kõikidesse teistesse boonuslahendustesse välja arvatud Mystery Jackpots ning võimaluse võita Mini ja Maxi jackpot.

Titanic mänguautomaadi põhimängu sümbolid on kõik filmiteemalised – peategelased Rose ja Jack, auto, paar kindaid, taskukell, kohvritehunnik, pagas ja pagasikäru. Titanicu laev ise esindab mängus asendussümbolit ning nagu nimetusest aimata asendab kõiki teisi sümboleid peale hajussümbolite, milleks on Jack ja Rose.

Boonuslahendused

Mystery topelt asendussümbolid

Titanic videosloti Mystery topelt asendussümbol

Mystery topelt asendussümbolid ilmuvad põhimängus ekraanile suvaliselt topelt asendussümbolite vahele teisel, kolmandal, neljandal ja või viiendal rullikul. Topelt asendussümbol asendab kõiki teisi sümboleid peale asendussümbolite ja kui see maandub hajussümbolile, muutub viimane ka topelt asendussümbolid.

Mystery asendussümboli rullikud

See boonuslahendus aktiveerub Titanicu põhimängus samuti suvaliselt asendades kogu rulliku asendussümbolitega. Hajussümbolid muutuvad ekstra wild’ideks.

Õnneratta funktsioon

Tabades kolme või enamat laeva sümbolit, asendussümbolit või topelt asendussümbolit ükskõik kuskohas esimesel, kolmandal või viiendal rullikul, saad keerutada õnneratast, mis pakub sulle nelja järgnevat võimalust:

  • Make It Count – sind autasustatakse 10 tasuta keerutusega ning iga rulliku kohal on spetsiaalne boonusauhind, milleks on kas asendussümbol, ekstra keerutus või lukustatud asendussümbol. Kui kell langeb rullikutele, võidad sina selle kohal nimetatud boonusauhinna.
  • Heart Of The Ocean – selle võimaluse puhul on tegu tasuta keerutuste vooruga, kus sul on võimalik tasuta keerutada kuus kuni 30 korda ning suurendada oma võite kuni viis korda.
  • Pick Up – vali Titanicu sümbol igal liinil ja kogu aina suuremat kordaja väärtust.
  • The Safe Feature – Vali üks kümnest ekraanile ilmuvast turvaelemendist, et leida selle alt boonus või kordaja, millega edasi mängida.

Mystery jackpot

Titanic videosloti Maxi jackpotSee jackpoti sümbol ilmub mängu sama ootamatult, kui seda oli laeva enda kokkupõrge jäämäega. Sinul tuleb valida kolme plaadi vahel, mille alla on peidetud rahaline auhind, Mini või Maxi jackpot. See boonusvoor nõuab, et sul oleks soetatud esimese või teise klassi pilet.

Jacki joonistuse müsteeriumi lahendus

Ka see boonusraund avaneb suvaliselt. Siin palutakse sinult valida üks kümnest võimalikust küsimärgist. Vali seni, kuni leiad kolm samasuguse summaga küsimärki. Auhinnaks ootab sind kuni 2000-korselt võiduliini panus.

Joonistuse sümbolid Titanic mängus

Nõuanded Titanic slotikal keerutamiseks

Tegu on küll marginaalsete näitajatega, ent kui mängid Titanic mänguautomaadil esimese klassi piletiga on ka sinu võiduvõimalused maja ees veidi suuremad. Seega esimese klassi piletiga on sinu võiduvõimalus 96.05%, teise klassi piletiga 96.01% ning soetades kolmanda klassi pileti on sul maja ees eelis 95.95%.

Titanic
66
Hinne

-

Maksimaalne võit (x Sinu panus)

96%

RTP

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?