Temple Stacks
Mängutootja : Yggdrasil
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 243
Rullikute arv : 5
Hinnang: 1.0 / 5

Temple Stacks Splitz: uut tüüpi mehaanikaga slotimäng

  • Uut Splitz-tüüpi slotimäng
  • Võida kuni 25 000x panus
  • Mängus on kuni 248,832 võiduliini
  • Valida on võimalik kuni nelja erinevat tüüpi tasuta spinnide vahel

Yggdrasil on varemgi tõestanud, et nad ei karda proovida midagi uut. Temple Stacks slotimäng on selle järjekordne tõestus.

Võib-olla oled sa kuulnud Splitz mängudest ka varem, aga kui ei ole, siis tegemist on Yggdrasili ideega, mis on kohati sarnane megaways slottidega. See tähendab seda, et mängus võib olla mitte vaid mõned kuni mõnekümned vaid kuni sajad tuhanded võiduliinid. Seega põhimõtteliselt annab Splitz slotimäng sulle rohkem võimalusi võita, pikemad võiduliinid ja paremad boonusmängud. Seega lisab see mängukogemusele mõnikord kindlasti elevust juurde.

Accelerate with Yggdrasil Gaming
 

Splitz-tüüpi sloti kontseptsioon põhineb põhimõtteliselt saladuslooriga kaetud sümbolitel. Mida splitz aga teeb on see, et ta võtab need sümbolid, mille väärtust sa hetkel veel ei tea, ning poolitab need. See mitu korda ühte sümbolit poolitatakse on juhuslik. Sümbolite poolitamisega tekitatakse aga juurde võiduridu ja seega ka võiduvõimalusi.

Temple Stacks slotis on 243 kuni 248,832 võiduliini, ületades selle maksimaalse võiduliinide arvuga ka enamikke Megaways slotte.

Temple Stacks sloti RTP on 96.1% ning tegemist on keskmise kuni kõrge riskitasemega slotiga.

 

Mängu nimi:

Temple Stacks

Mängutootja:

Yggdrasil Gaming

Riskifaktor:

Keskmine kuni kõrge

RTP:

96.10%

Featuurid:

Neli erinevat tasuta spinnide taset
Splitz müstilised sümbolid
Kordusspinn

Võiduliine:

243-248,832

Rullikuid:

5

Min panus:

€0.10

Max panus:

€100

Maksimalne võit:

25 000x sinu panus

Mängi Temple Stacks slotil kasiino boonusrahaga

Temple Stacks slotil on võimalik mängida hetkel mitmetes Eesti kasiinodes. Neist mitmes on uutel liitujatel võimalik saada ka korralikke tervitusboonuseid - selle kohta võid lisa uurida näiteks meie Pafi, Chanz kasiino, Betsafe'i, ja Unibeti arvustusest.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Lisaks eelnevalt mainitud kasiinodele on võimalik Temple Stacks slotil võite korjata ka nendes Eesti kasiinodes:

Uued pakkumised iga päev

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

 

Temple Stacks sümbolid ja väljamaksed

Temple Stacks mäng on võrreldes paljude teiste mängudega pisut teistsugune, seda just rääkides sümbolitest. Näiteks ei ole olemas kaardipakil põhinevaid sümboleid.

Sümbolid

Temple Stacks slotimängu sümbolid on kõik väga sarnased – tegemist on lihtsalt erinevat värvi ja võib-olla pisut erineva disainiga ristkülikutega. Mõndade sümbolite peal on ka mingid Maiade kujundid. Värvideks on oranž, lilla, roheline, sinine ning punane.

Võitmiseks ei pea sümbolid üksteisega külgnema, vaid samad sümbolid peavad lihtsalt olema vähemalt kolmel järjestikusel rullilkul.

Sümbolite väljamaksete tabel

Temple Stacks sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus ning automaatmängu funktsioon

Temple Stacks sloti minimaalne panus ühe keerutuse kohta on kõigest 10 senti ning maksimaalne panus 100 eurot. Soovi korral on mängimisel võimalik sisse lülitada ka automaatmängu reziim, mis teeb mingi kindla arvu keerutusi ise sinu eest ära.

RTP, volatiilsus

Temple Stacks sloti RTP on 96.1% ning tegemist on keskmise kuni kõrge volatiilsusega mänguga.

Maksimaalne võit ühe spinniga

Temple Stacks sloti maksimaalne võit, mida ühe spinniga saada võib, on kõrge, koguni 25 000x panus.

Temple Stacks sloti funktsioonid

Temple Stacks mängus on olemas neli erinevat tasuta spinnide mängu ning samuti juhuslikult aktiveeruv Splitz boonusmäng. Ei puudu ka kordusspinn, mis annab sulle lisavõimaluse tasuta spinnide vooru pääsemiseks.

Splitz, ja Splitz boonusmäng

Splitz boonusmäng

Splitz müstilised sümbolid ehk siis rullikutele jõudes kinnikaetud sümbolid satuvad lauale üsna tihti. Need võivad maanduda mistahes rullikul ja ka mistahes suuruses. Kõige tihedamini satuvad nad rullikutele aga terve rulliku kõrgusena. Baasmängus võib terve rulliku kõrgune Splitz tekitada 3 kuni 9 sümbolit. Boonusmängus aga 3 kuni 12 sümbolit. Kõik avanevad sümbolid, olenemata sellest mitu rullikut on kinni kaetud, on täpselt samad sümbolid.

Mõnikord, siis kui vähemalt kaks või kolm rullikut on kaetud Splitz saladuselooriga, võib aktiveeruda n-ö minimäng, mis garanteerib sulle korraliku võidu. Sellisel juhul näidatakse rullikutel üleval otsas kolme võimalikku värvi, milleks Splitz sümbolid muutuda võiva. Samuti näidatakse nende võimalikku väljamakset.

Kordusspinnid

Temple Stacks kordusspinn

Tasuta spinnide vooru käivitamiseks on vaja saada kolm Scatter ehk tasuta spinnide sümbolit. Kui rullikutele tuleb aga vaid kaks tasuta spinnide sümbolit toimub kordusspinn. Korduskeerutuse ajal muutuvad tasuta spinnide sümbolid samaaegselt ka asendussümboliteks.

Temple Stacks korduspinni asendussümbol

Ja juhul kui rullikutele peaks tulema hea õnne korral vähemalt ka kolmas tasuta spinnide sümbol, käivitub boonusvoor.

Tasuta spinnide boonusvoor

Saades rullikutele kolm tasuta spinnide sümbolit saad ka tavamängu võidu 1x võidukordajaga. Saades aga rullikutele näiteks neli tasuta spinnide sümbolit on sinu selle spinni võidukordajaks 10, viie tasuta spinni sümboli puhul aga koguni 100x.

Temple Stacks tasuta spinnide mängud


Tasuta spinnidel on neli erinevat taset - teras, pronks, hõbe ja kuld. Esmakordsel boonusvooru jõudmisel on sul võimalik valida vaid terase spinnid. Saades aga tasuta spinnide vooru mitmeid kordi on sul võimalik varsti juba valida kõikide tasuta spinnide tasemete hulgast.

Mitu tasuta spinni on võimalik saada oleneb kahest muutujast – esiteks tasuta spinnide sümbolite arvust ning teiseks tasuta spinnide tasemest.

  • 3 tasuta spinnide sümbolit – 15 teras, 9 pronks, 6 hõbe, või 3 kuld taseme tasuta spinni.
  • 4 tasuta spinnide sümbolit – 20 teras, 12 pronks, 8 hõbe, või 4 kuld taseme tasuta spinni.
  • 5 tasuta spinnide sümbolit – 35 teras, 21 pronks, 14 hõbe, või 7 kuld taseme tasuta spinni.

Mis vahe on erinevatel tasuta spinnide tasemetel?

Ainuke vahe on see, ja see on muidugi suur vahe, et erinevatel tasemetel võib terve rulliku katnud Splitz jaguneda erineva arvu sümbolite vahel. Ehk siis terase puhul 3-9 sümbolit, pronksi puhul 4-10, hõbeda puhul 5-11, ja kulla puhul 6-12 sümbolit. Ja splitzide arvust oleneb muidugi ka keerutuse maksimaalne võiduliinide arv ja maksimaalse võidu suurus.

Tasuta spinnide voorus on võimalik saada ka uusi tasuta spinne sama moodi nagu põhimängus.

Temple Stacks disain ja heli

Disaini poolest ei ole mäng just väga ahvatlev – reeglina on Yggdrasili mängud ehk pisut parema väljanägemisega. Samas ei näe Temple Stacks mäng ka üldsegi halb välja. Lihtsalt kohati oleks võinud lähtuvalt suhteliselt igavatest ristkülikulistest sümbolitest need näiteks 3d sümboliteks teha. Mängu helide kohta võiks lihtsalt öelda, et need on suhteliselt neutraalsed.

Kui sulle meeldib Temple Stacks, siis proovi ka neid mänge

Yggdrasil on välja tulnud ka teise sarnase mänguga nimega Neon Rush: Splitz. Kuna tegemist on üsna uut tüüpi mehaanikaga, siis hetkel palju teisi selliseid Splitz mänge veel ei ole. Küll aga võib oodata uusi tulijaid juba üsna pea.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Kokkuvõte

Temple Stacks on üsna mõnus slotimäng. Kuigi kohati võib tähele panna sarnasusi Big Time Gamingu poolt patenteeritud Megaways mängudega, siis Splitz on siiski pisut teistmoodi loom.

Võrreldes paljude teiste Yggdrasili mängudega ei ole tegemist ehk liiga ägeda disainiga mänguga ning samuti on sümbolid ise suhteliselt igavad. Küll aga on antud slotil mängijale pakkuda palju. Eriti veel siis kui me vaatame sloti maksimaalset 25 000x võitu.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...