Trustly maksevõimaluse tutvustus

Trustly – ühenduslüli pangamakse tegemiseks

Tõenäoliselt oled online kasiinos või mujal makset tehes ühe maksevõimalusena näinud ka nimetust Trustly. Aga millega on tegu, mis asi see Trustly üldse täpsemalt on?

Trustly loodi 2008. aastal Rootsis. Hetkel tegutseb ettevõte 29-s Euroopa riigis.

Trustly näol on tegemist maksemeetodiga või õigemini maksevahendusplatvormiga, mis aitab sul online makseid teostada otse oma pangakontolt, olenemata sellest kas tegemist on SEB, Swedbanki, LHV, Danske, või Luminoriga.

Ehk siis Trustly teeb koostööd kõikide Eestis tegutsevate pankadega ning annab ettevõtetele võimaluse pakkuda online maksete tegemiseks väga mugavat võimalust.

Trustly maksed on kiired ja turvalised, võttes aega vaid nii kaua, kui sul oma panka sisenemine ja erinevate kas mobiilimakse, Smart-ID, või ID kaardi koodide sisestamine aega võtab. Reeglina ei võta makse rohkem aega kui 30 sekundit.

Trustly turvalisus on tagatud Rootsi finantsjärelvalve ameti poolt.

Miks kasiinod Trustly teenust kasutavad?

Erinevatel pankadel on olemas enda pangalingid või makselingid, mida ettevõtjad saavad oma portaaliga pangakonto kaudu maksevõimaluse pakkumiseks siduda. Oma pangalingid on olemas nii SEB pangal, Swedbankil, LHV pangal ja ka näiteks Coop pangal. Trustly on aga teinud ettevõtjate jaoks maksevõimaluse pakkumise lihtsamaks. Selle asemel, et liituda kõikide pangalinkidega, ja panna oma programmeerijad oma platvormi kõikide pankadega siduma, on neil selle asemel võimalik kasutada Trustly teenust. Trustly on see vahelüli, mis annab nii kasiinodele kui ka e-poodidele ja muudele internetis tegutsevatele ettevõtetele võimaluse pakkuda oma klientidele maksevõimalusi läbi kõikide pankade, ilma et nad ise kõikide pangalinkide töötamise pärast muretsema peaks.

Trustly plussid

  • Maksed on tasuta. Trustly kaudu maksete tegemine ei maksa sulle midagi.
  • Lihtsad ja mugavad maksed. Trustly maksete tegemine on lihtne ning mugav.
  • Kiired maksed. Trustly maksed võtavad aega vaid nii kaua, kui sul võtab aega oma koodide sisestamine.
  • Turvalised maksed. Trustly maksed on vähemalt sama turvalised kui maksed kasutades tavalisi pangalinke.
  • Isikutuvastuse vajadus kasiinos ei ole vajalik, kuna kogu info saadakse sinu pangalt.

Trustly miinused

  • Kuigi maksed ei võta absoluutselt kaua aega, võtab enda pangas autentimine siiski mõned sekundid kauem aega kui kasutades kasiinos sissemakse tegemiseks näiteks krediitkaarti või mõnda e-rahakotti.
  • Kasiino rahakanded on nähtavad sinu pangaväljavõtetes. Ehk siis võrreldes e-rahakottidega ei Trustly sulle seda lisa-privaatsust, mida nii mõnigi meist ehk hinnata võiks. 

Kokkuvõte

Trustly on populaarne maksevahendusplatvorm, mis annab võimaluse sissemakseid ja ka väljamakseid teha kasutades kõiki Eesti panku. Trustly't on võimalik kasutada pea kõikides Eesti kasiinodes sissemaksete tegemiseks, ning selle kasutamine on tasuta.


eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...