Trustly maksevõimaluse tutvustus

Trustly – ühenduslüli pangamakse tegemiseks

Tõenäoliselt oled online kasiinos või mujal makset tehes ühe maksevõimalusena näinud ka nimetust Trustly. Aga millega on tegu, mis asi see Trustly üldse täpsemalt on?

Trustly loodi 2008. aastal Rootsis. Hetkel tegutseb ettevõte 29-s Euroopa riigis.

Trustly näol on tegemist maksemeetodiga või õigemini maksevahendusplatvormiga, mis aitab sul online makseid teostada otse oma pangakontolt, olenemata sellest kas tegemist on SEB, Swedbanki, LHV, Danske, või Luminoriga.

Ehk siis Trustly teeb koostööd kõikide Eestis tegutsevate pankadega ning annab ettevõtetele võimaluse pakkuda online maksete tegemiseks väga mugavat võimalust.

Trustly maksed on kiired ja turvalised, võttes aega vaid nii kaua, kui sul oma panka sisenemine ja erinevate, kas mobiilimakse, Smart-ID, või ID kaardi koodide sisestamine aega võtab. Reeglina ei võta makse rohkem aega kui 30 sekundit.

Trustly turvalisus on tagatud Rootsi finantsjärelvalve ameti poolt.

Millised Eesti kasiinod Trustly makselahendust kasutavad?

Tänaseks päevaks on võimalik Trustly kaudu makseid teostada pea kõikides Eesti online kasiinodes. Mõned kasiinod kasutatavad küll siiani Eesti pangalinke, mis toimivad tegelikult täpselt samal viisil.

Väga mitmetes Eesti online kasiinodes on Trustly tegelikult tänasel päeval ainsaks maksevõimaluseks, seda just eelkõige viimase paari aasta jooksul loodud uutes kasiinodes. Eesti kiirkasiinod on Trustly Maksa & Mängi lahenduse peal välja töötatud - neis ei toimi vaid maksed Trustly kaudu, vaid Trustly kaudu toimub ka automaatne konto loomine. Nendes kontovabades kasiinodes annab Trustly kasutamine sulle võimaluse kasiinos mängima hakata ilma, et sa ühtegi pikka registreerimisvormi täitma peaksid.

Trustly kaudu saad konto luua näiteks Ninjas, Kiirkasiinos ja Boost kasiinos:

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino
€ 1 000 boonus ja 100 tasuta spinni.
Uued pakkumised iga päev

Miks kasiinod Trustly teenust kasutavad?

Erinevatel pankadel on olemas enda pangalingid või makselingid, mida ettevõtjad saavad oma portaaliga siduda. Seda siis klientidele pangakonto kaudu maksevõimaluse pakkumiseks. Oma pangalingid on olemas nii SEB pangal, Swedbankil, LHV pangal ja ka näiteks Coop pangal. Trustly on aga teinud ettevõtjate jaoks maksevõimaluse pakkumise lihtsamaks. Selle asemel, et liituda kõikide pangalinkidega, ja panna oma programmeerijad oma platvormi kõikide pankadega siduma, on neil selle asemel võimalik kasutada Trustly teenust. Trustly on see vahelüli, mis annab nii kasiinodele kui ka e-poodidele ja muudele internetis tegutsevatele ettevõtetele võimaluse pakkuda oma klientidele maksevõimalusi läbi kõikide pankade. Ja seda ilma et nad ise kõikide pangalinkide töötamise pärast muretsema peaks.

Kuidas Trustly't kasiinos konto loomiseks kasutada?

Trustly kasutamine on ülilihtne. Kui me räägime kontovabadest kasiinodest, siis sina ei pea Trustly peale isegi mitte mõtlema. Trustly on vaid kõige vahendaja.

Kasiinos kiirelt konto loomiseks lihtsalt vajuta sissemakse nupule, vali riik (mõnikord on see vajalik), sisesta summa, vali nimekirjast oma pank ning seejärel lihtsalt järgi ekraanile ilmuvaid panga juhiseid. Need juhised annavad sulle lihtsalt teada seda, millal sa oma panga koode sisestama pead. Ning juba hetk hiljem oledki Trustly kaudu märkamatult kasiinos konto avanud, sissemakse teinud ja mängimine võib alata. 

Proovi seda kõike järgmistes kontovabades kasiinodes:

€ 1 000 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 300 boonus.

Lisaks võiks ära mainida ka selle, et kasiinos Trustly kaudu konto loomiseks võid sa "Sissemakse" nupu asemel kasutada ka "Jätka" vms nuppu. Selle kaudu esmakordsel sisenemisel luuakse sulle samuti automaatselt konto. Küll aga ei ole sul sel viisil enne kasiino üle vaatamist vaja sissemakset teha. 

Trustly plussid mängija jaoks

  • Kontovabades kasiinodes võtab Trustly kaudu registreerumine vaid hetke ja puudub vajadus pikkade registreerumisvormide täitmiseks.
  • Maksed on tasuta. Trustly kaudu maksete tegemine ei maksa sulle midagi.
  • Maksed on lihtsad ja mugavad. Trustly maksete tegemine on lihtne ning mugav.
  • Maksed on kiired. Trustly maksed võtavad aega vaid nii kaua, kui sul võtab aega oma koodide sisestamine.
  • Maksed on turvalised. Trustly maksed on vähemalt sama turvalised kui maksed kasutades tavalisi pangalinke.
  • Isikutuvastus või TOK (Tunne Oma Klienti) protsessi läbimine kasiinos ei ole vajalik, kuna kogu info saadakse sinu pangalt.

Trustly miinused

  • Kuigi maksed ei võta absoluutselt kaua aega, võtab enda pangas autentimine siiski mõned sekundid kauem aega kui kasutades kasiinos sissemakse tegemiseks näiteks krediitkaarti või mõnda e-rahakotti.
  • Trustly kasutamiseks peab sul kindlasti olema konto mõnes suuremas Trustly poolt toetatud Eesti pangas.
  • Kasiino rahakanded on nähtavad sinu pangaväljavõtetes. Ehk siis võrreldes e-rahakottidega ei paku Trustly sulle seda lisa-privaatsust, mida nii mõnigi meist ehk hinnata võiks. 

Kokkuvõte

Trustly on populaarne maksevahendusplatvorm, mis annab võimaluse sissemakseid ja ka väljamakseid teha kasutades kõiki Eesti panku. Trustly't on võimalik kasutada pea kõikides Eesti kasiinodes sissemaksete tegemiseks, ning selle kasutamine on tasuta. Samuti on mitmetes kasiinodes võimalik Trustly teenust kasutada ka kiirelt konto loomiseks. 


https://www.eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...