Twin Spin – klassikaline videoslot

Oleme oodanud juba mõnda aega, et järele proovida Twin Spini täiesti uus mäng, mis on valminud Net Entertainment'i ridades. Nende mängud on alati hästi tehtud, aga Twin Spin tõotab olla ainulaane, mistõttu on mängima asumine veelgi põnevam.

Twin Spin näeb hea välja. See on üheaegselt kummardus vanakooli mänguautomaatidele, mille kõik märgid on sümbolid nagu vanas Las Vegases. Lisaks tuttavatele 9, 10, J, Q, K ja A, on seal veel kirss, kell, Bar, punane seitse, teemant ja asendussümbol wild, mis asendab kõik teised sümbolid.

Vaata, kuidas mäng käib

Siin saan mängida Twin SpiniTwin Spini muudab eriti atraktiivseks selle lihtsus – kõik read on puhtad, värvilised sümbolid on ilusad ja suured ning gruuviv soundtrack tiksub ajaga eriti mõnusalt. Ning viiel rajal on võimalik võita 243 (9x9x3)moel.Võit on kodus, kui kolm ühesugust sümbolit ilmuvad keerutades järjestikku õnnerattale vasakult paremale.

Kahe spinni võimalus

See on nüüd siis see, miks me siin oleme. See uus kauaoodatud rakendus on väga lihtne. Iga spinniga keerlevad koos kaks rada ning nende sümbolite järjestus on sama. Need võivad olla esimesed kaks, viimased kaks või ükskõik millesd kaks nende vahel, kuigi võiduvõimalused on suuremad, kui need on justnimelt rajad üks ja kaks.

Lisaboonusena võivad need kaks vahepeal laieneda kolmeks, neljaks või isegi viieks ning suured võidud on kindlasti soolas.

Kokkuvõte

Twin Spin on näide lihtsast automaadist minimaalsete erirakendustega, nii et pane aga automaatselt mängima ja vaata rullikuid keerlemas. Siin pole väga palju interaktiivsust, kuid hea taustamuusika ja võimalus panuseid muuta, hoiab sind siiski mängimas.