Videopokkeri ajalugu

Videopokker tundub võrreldes klassikaliste mängudega üsna uus. Tegelikult on videopokker aga oluliselt vanem kui sa arvatagi oskad. Mängu algupärane variant oli niisama populaarne kui tänapäevane.

Võib tulla küll üllatusena, ent saab väita, et videopokker on tegelikult vanemgi kui mänguautomaadid. New Yorgis, Brooklinis lõid Sittman ja Pitt 1891. aastal masina, millel oli kaardisümboolika. Kangi tõmbamisega moodustas mängur oma pokkerikäe, mille põhjal selgusid võitjad. Teatakse rääkida, et just need esimesed aparaadid panid aluse modernsetele mänguautomaatidele.

Tõeline videopokker hakkas laineid lööma 70ndatel ühes Dale Electronicsi Poker-Matic'uga. Algusaegadel olid mägurid masinate suhtes skeptilised, kuna need tundusid harjumatud, küll aga saadi nendega varsti sina peale ning masinad muutusid rahva seas populaarseks. 1980ndateks leidus wild kaartidega (sealhulgas Joker Pokker ja Deuces Wild) masinaid juba pea igal pool. Mänguautomaadid andsid mänguritele võimaluse pokkerimelu nautida ilma vajaduseta kaasmängijatega võistelda ning nii muutusid mänguautomaadid kasiinodele äärmiselt tulusaks.

1994. aastal alustas Microgamin pakkudes lisaks paljudele online kasiino mängudele ka videopokkerit, mis sobis veebikeskkonda ideaalselt. Teadagi, pole ju online ja maapealse mängu vahel just suuri erinevusi. Tänapäeval on videopokkeri mänguautomaatidega võimalik mängida paljusid erinevaid pokkeri variatsioone. Paljudel masinatel on ka progressiivne jackpot, mis võib ulatuda suisa mitmesaja tuhande euroni


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...