White Rabbit
Mängutootja : Big Time Gaming
Ridade arv : 5
Min panus : 0.10
Võiduliine : 248832
Rullikute arv : 5
Hinnang: 4.4 / 5

White Rabbit sloti ülevaade: võida kuni 13 000x panus

  • Big Time Gamingu ülikõrge RTP-ga Megaways slot
  • Võida kuni 13 000x panus vaid ühe spinniga
  • Mängus on maksimaalselt kuni 248,832 võiduliini
  • Piisavalt boonusfunktsioone, mis annavad suuri võite

White Rabbit Megaways on slotimäng, mis ei ole enam liiga uus mäng. Välja anti see 2017. aastal. Sellest hoolimata kogub mäng populaarsust ka täna, seda eelkõige tänu oma suurele võidupotentsiaalile ja väga kõrgele keskmisele väljamakse protsendile.

Oleme mängu ka ise proovinud, ja meil õnnestus kõigest 20-sendise panusega käivitada mängu juhuslik boonusfunktsioon (me ei räägi siin tasuta spinnidest, vaid suitsurõngaid välja puhuvast sügavast unest ärkavast röövikust) ning võita sellega umbes 100 eurot, ehk siis umbkaudu 500x panus.

White Rabbit suur võit


White Rabbit RTP on 97.24-97.77% ja tegemist on suhteliselt kõrge volatiilsusega slotiga. Rõhk on sõnal „suhteliselt”, kuna võrreldes mitmete teiste mängudega ei ole tema kõrge volatiilsus just liiga tuntav. Vähemalt lähtuvalt meie kogemusest.

Avasta müstiline imedemaa ja aja taga valget jänest, kes igale poole alati hiljaks jääb. Kui sul õnnestub ta aga kinni püüda, siis võib sind oodata suur auhind.

White Rabbit sloti võiduliinide arv põhimängus on 16,807, aga tasuta spinnide voorus kasvab see veel. Tasuta spinnide voorus on võiduliine kokku kuni 248,832.

Kes soovib, saab endale tasuta spinnide vooru ka osta, see maksab reeglina 100x sinu panuse suurus.

Mängu nimi:

White Rabbit

Mängutootja:

Big Time Gaming

Riskifaktor:

Kõrge

RTP:

97.24-97.77%

Featuurid:

Tasuta spinnide
Juhuslik ärkava rööviku boonus
Asendussümbol
Võidukordaja

Võiduliine:

Põhimängus kuni 16,807 ning tasuta spinnide boonusmängus kuni 248,382

Rullikuid:

5

Min panus:

€0.20

Max panus:

€20

Maksimalne võit:

13,000x

Võta boonus White Rabbit slotil mängimiseks

White Rabbit slotil on võimalik võite taga ajada väga mitmetes Eesti kasiinodes, millest nii mõnigi annab sulle liitumisel ka palju boonusraha.

Paf annab sulle sinu esimese sissemaksega 10 eurot lisaraha.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Betsafe ja Optibet aga vastavalt kuni 500 eurot kuni 1000 eurot boonusraha.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 1 000 boonus.

Samuti on võimalik White Rabbit Megaways slotil spinnida ja boonusraha saada ka järgmistest kasiinodest:


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

White Rabbit slotil on võimalik keerutada ka Eesti kiirkasiinodes:


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Uued pakkumised iga päev

Ka nii mõnigi neist annab sulle liitumisel boonuseid.

White Rabbit mängu tutvustus – sümbolid ja väljamaksed

White Rabbit mängu puhul ei ole tegemist tavapärase 5x3 või 5x4 suuruse mängulauaga. Pigem on see muutlik. Kuigi rullikute arv jääb igal spinnil samaks, siis sümbolite arv igal rullikul võib muutuda igal spinnil ning sellest lähtuvalt muutub ka võiduliinide arv. Põhimängus võib ühel rullikul olla kuni 7 sümbolit. Tasuta spinnide voorus aga kuni 12 sümbolit.

Kui paljudes teistes mängudes on vaja võidu saamiseks saada sümbolid üksteisega külgnema, siis White Rabbit mängus see vajalik ei ole – oluline on saada sama(d) sümbol(id) lihtsalt vähemalt kolmele järjestikusele rullikule.

White Rabbit sümbolid

Kui sulle meeldib Alice Imedemaal, siis sümbolid sulle liigset tutvustust ei vaja, kuna sümbolid on kõik tihedalt seotud imedemaaga. Kõige kõrgemaid väljamakseid tegev sümbol on Ärtukuninganna. Teised kõrgemaid makseid tegevad tegelased-sümbolid on Ruby (rubiin), Emerald (smaragd) and Diamond (teemant).

Madalamaid väljamakseid andvad sümbolid on põhimõtteliselt tavalised kaardipaki sümbolid. Aga et asja huvitavamaks teha ühendas Big Time Gaming selles mängus kaardid loo tegelastega. Sellest lähtuvalt näiteks võib kass (Cheshire Cat) olla samaaegselt ka A,Tweedledee ja Tweedledum võivad olla samaaegselt K, Dodo võib olla Q, hull kübarsepp (Mad Hatter) võib olla J, teepott võib olla 10 ning Cups võib olla 9.

Asendussümbol on selles mängus Alice’i peegel ning see võib asendada kõiki sümboleid peale nende kolme - Scatter, Cupcake and Feature Drop (ehk siis RTG münt). Asendussümbol võib ilmuda põhimängus kõikidele rullikutele, välja arvatud esimesele.

Valge küülik on aga Scatter-sümboliks, mis aitab sul jõuda tasuta spinnide vooru.

Lisaks on olemas ka BTG mündi sümbol, mis teeb tasuta spinnide vooru ostuhinna sinu jaoks mõne kuni mõnekümne sendi või isegi kuni paari euro võrra odavamaks.

Sümbolite väljamaksed

Erinevate sümbolite väljamaksete suurused 20-sendise panuse juures on järgmised:

White Rabbit sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus ning automaatmängu funktsioon

Mängu minimaalseks panuseks on 20 senti ning maksimaalseks panuseks 20 eurot. Nii väike maksimaalne panus ei ole slottide puhul liiga tavaline, aga samas on see enamike mängijate jaoks enam kui piisav suurus vaid ühe spinni kohta.

Kui soovid valitud panuse suurusega mängida järjest kümneid või sadu spinne ilma, et sa peaksid ise pidevalt keerutuse nupule vajutama, selleks on mängus olemas ka automaatmängu funktsioon.

RTP, volatiilsus, võidusagedus

White Rabbit Megaways sloti RTP on 97.24-97.77%. Milline see täpselt on, oleneb. Tavamängus on sloti RTP 97.24%. Kui sa ostad boonuse täishinna eest, on mängu RTP 97.77%. Kui sa oled aga kogunud juba nii mõnegi RTG mündi, muutes sellega boonuse ostuhinna odavamaks, on boonusmängu RTP 97.24% ja 97.77% vahel (olenevalt boonusmängu ostuhinnast).

Maksimaalne võit

White Rabbit sloti maksimaalne võit ühe spinniga on 13 000x sinu panuse summa.

Mängu funktsioonid

White Rabbit on mõnus Megaways slotimäng, millel on olemas nii tasuta spinnide voor kui ka juhuslik unise rööviku boonus.

Tasuta spinnid

White Rabbit - kuidas saada tasuta spinnide vooru

Selleks, et käivitada tasuta spinnide voor, tuleb saada teisele, kolmandale ning neljandale rullikule valge küüliku (ehk Scatter) sümbol. Kui sul see õnnestub, käivitub boonusmäng, kus sul on 15 tasuta spinni.

White Rabbit tasuta spinnide funktsiooni vaade


Iga kord kui sa tasuta spinnide voorus mõnele rullikule Cupcake’i saad, lisatakse antud rullikule üks lisa-sümboli koht, mis jääb rullikule kuni tasuta spinnide vooru lõpuni. Maksimaalselt võib sümbolite arv ühel rullikul olla 12. Jõudes mõnel rullikul 12ni saada sa jälle ka kuni 15 tasuta spinni lisaks. Arvestades, et sul on viis rullikut, siis maksimaalselt on sul võimalik oma algsele 15-le tasuta spinnile saada lisaks veel kuni 75 spinni. Seda küll väga, väga hea õnne korral.

Lisaks võivad kõik 12-sümbolilised rullikud muutuda ka Kuninganna rullikuks, kus on ainult asendussümbolid ja Ärtukuningannad.

Ülimegaäge mängu funktsioon – unine röövik – ärka üles!

White Rabbi rööviku ärkamine

Röövik tukastab mängulaua vasakus ääres. Kui ta aga kogemata üles ärkab, siis popsutab ta oma keelatud substantse ja puhudes välja suitsurõngaid võib ta anda sulle lisa-asendussümboleid kuni neli tükki ja lisaks puhuda kõigile neist ka 2-3x võidukordaja.

White Rabbit disain ja heli

White Rabbit sloti disain on võrreldes nii mõnegi teise megaways slotiga päris hea ning jätab üsna mõnusa mulje. Ning sloti ambientsed suhteliselt kõrge tempoga helid teevad sloti veelgi haaravamaks.

Kui sulle meeldib White Rabbit, siis proovi ka teise Megaways mänge

Big Time Gaming on välja tulnud väga mitmete erinevate megaways slottidega, millest võiks ära mainida näiteks Royal Mint, Monopoly Megaways, Who Wants to be a Millionaire Megaways ja näiteks Bonanza Megaways. Ka nendel mänguautomaatidel on võimalik keerutada päris mitmetes Eesti kasiinodes.


€ 1 000 boonus.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kokkuvõte

Alice Imedemaal põhinevaid slotte on tehtud päris palju. Küll aga erineb White Rabbit Megaways slot neist kõigist üsna palju. White Rabbit on ägedate boonusmängude ja suure võidupotentsisaali ja ülikõrge keskmise tagasimaksega mäng.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...