Non-sticky boonused ei kleebi sinu sissemakset boonuse külge. Pärast oma sissemaksega mängimist võid boonusest loobuda ja võidud välja võtta või hoopis boonusega edasi mängida.

Kuidas valida parimad non-sticky boonused Eestis?

1. Tutvu reeglite ja tingimustega

Enne kui haarad non-sticky boonuse, viska pilk peale kasiino reeglitele ja tingimustele. Loe tähelepanelikult, millised tingimused boonusele kehtivad ning analüüsi kas need sulle sobivad.

2. Pööra tähelepanu läbimängimis nõuetele

Vaata üle boonuse läbimängimise nõuded. Ka non-sticky boonustele võivad kehtida panustamise tingimused ja piirangud millistes mängudes saad neid täita. Enamasti loevad slottidel tehtud panused 100% ning teiste mängutüüpide puhul vähem või üldse mitte.

3. Uuri asukoha piirangute kohta

Enne sissemakse tegemist kontrolli kas antud boonust Eesti mängijatele pakutakse. Enamasti on küll kõik boonused, mis on kasiino veebilehel eesti keeles ära toodud, mõeldud ka kohalikele mängijatele.

4. Kontrollige kindlasti lubatud mänge

Vaata millistes kasiino mängudes on sul lubatud oma boonust kasutada, et vältida boonuse reeglite rikkumist. Vastasel juhul võib kasiino sinu boonuse ja sellega saadud võidud tühistada.

5.Loe võimalike maksimaalsete väljamaksete kohta

Vaata kui palju on sul võimalik antud boonust kasutades võita ning väljamakseid teha. Enne kui teed valiku, tutvu ka meie parima väljamaksega kasiinodega.

6. Kontrolli, kas on kehtestatud panustamismeetodi piiranguid

Uuri millise maksemeetodiga panustades saad non-sticky boonust kasutada. Mõnikord on kasiinod osa makseviise välistanud. Enamasti on nendeks Skrill ja Neteller, aga mitte alati.

7. Kasuta meie boonuse läbimängimise kalkulaatorit

Eesti Kasiino lehelt leiad boonuse läbimängimise kalkulaatori, mis aitab sul täpselt välja arvutada kui palju enne pead panustama, et boonuse summat kasutada. Nii on lihtsam aru saada kas boonus ennast ära tasub.

Kas non-sticky boonused on Eestis lubatud?

Maksu- ja Tolliameti litsentsiga Eesti kasiinod võivad oma mängijatele non-sticky boonuseid pakkuda ning see on täiesti legaalne ja lubatud. Küll aga peavad olema kasiino lehel välja toodud kõik asjakohased tingimused, mis boonusele kehtivad.

Kas non sticky boonusega kasiinos mängimine on ohutu?

Kui valid Eestis litsenseeritud kasiino võid olla kindel, et sinu andmed on kaitstud ning võidud makstakse sulle välja. Lisaks on kasiinodel kohustus pakkuda oma mängijatele vastutustundliku mängimise tööriistu ja jagada sinuga infot selle kohta kust leida vajadusel abi.

Miks kasiinod non-sticky boonuseid pakuvad?

Kasiinod annavad oma mängijatele non-sticky boonuseid, selleks et saaksid pärast kaotust jätkata oma boonusega mängimist ja võimaluse oma sissemakse tagasi võita, ilma uut sissemakset tegemata. Lisaks annab see sulle võimaluse kasiinot avastada ning teha tutvust uute mängudega.

Non-sticky boonuste plussid ja miinused

PLUSSIDMIINUSED
✓ Sissemaksega saadud võidud võid välja võtta ja boonusest loobuda✗ Boonusele võivad kehtida läbimängimise nõuded
✓ Boonus võimaldab sul rohkem võita✗ Esmalt tuleb mängida oma sissemakse summaga
✓ Boonuse saamiseks pole vaja uut sissemakset teha

Non sticky boonuste tüübid

Non-sticky boonuseid on mitmesuguseid. Viskame pilgu peale, millised on Eesti kasiinodes kõige levinumad tüübid:

1. Non-sticky tervitusboonus

Mõned Eesti kasiinod pakuvad uutele mängijatele non-sticky tervitusboonust. See tähendab, et oma sissemaksega saadud võidud on kohe sinu ja sina valid kas kasutad ka boonusraha või loobud sellest.

2. Non-sticky taaslaadimis boonus

Taasladimisboonus ehk reload boonus on mõeldud neile mängijatele kes on juba kasiinos registreerunud. Lisades oma kontole raha võib kasiino sulle anda non-sticky reload boonuse.

3. Non-sticky sissemakse boonus

Sissemakse non sticky boonus on sarnane reload boonusele. Erinevus seisneb selles, et mõned kasiinod ei paku mängijatele tervitusboonuseid ning sissemakse boonus võidakse sulle anda ka päris esimese sissemaksega.

Kuidas saada non sticky boonus?

Järgnevalt oleme sinu jaoks koostanud lühikese juhendi kuidas endale non-sticky boonust haarata:

1. Tutvu meie valitud parimate kasiinodega

Loe Eesti Kasiino lehelt kasiinode arvustusi, võrdle kasiinosid omavahel ja leia enda jaoks just see õige.

2. Ära unusta tutvuda reeglite ja tingimustega

Selleks, et sinu mängukogemus oleks nauditav, selgita enda jaoks eelnevalt välja kasiino ja boonuste reeglid ning tingimused.

3. Registreeru ja telli uudiskiri

Ava endale kasiino konto või liitu kontovaba kasiinoga ning telli uudiskiri. Kasiinod võivad sulle meilile saata eksklusiivseid pakkumisi, millest sa ei taha ilma jääda. Osadel kasiinodel on uudiskirja tellijatele ka lisaboonused.

4. Tee sissemakse

Tee oma esimene sissemakse ning jälgi, et see oleks vähemalt boonuse saamiseks nõutav minimaalne summa.

5. Haara oma boonus

Osades kasiinodes ei ole selleks vaja ise midagi teha, kuid teistes pead sisestama kasiino boonuskoodi või boonuse aktiveerima.

6. Kasuta oma boonus ära

Spinni slottidel ning kui boonus seda lubab, mängi ka teisi lõbusaid kasiino mänge.

7. Kontrolli kui suure summa saad välja võtta

Vaata üle kasiino päeva, nädala ja kuu limiidid ning juhul kui see kehtib viska pilk peale ka boonusele endale kehtestatud maksimaalse võidusumma piirangule.

8. Nüüd on aeg otsustada, kas võtta võidetud summa välja või jätta see kasiinokontole, et sellega hiljem mängida

Sina otsustad kuidas soovid oma võite nautida!

Lahendused levinud probleemidele

Vaatame kuidas tegutseda kui sinu non-sticky boonusega tuleb ette probleeme.

1. Boonust pole kontol

Sinu boonus ei pruugi olla kontol nähtav kui läbimängimise nõue ei ole veel täidetud. Kui oled boonuse tingimused täitnud, aga boonust pole ikka sinu kontole lisatud, siis pöördu abi saamiseks klienditoe poole.

2. Võite ei ole võimalik välja võtta

Sinu poolt valitud summa võib olla väiksem kui minimaalne lubatud väljamakse või siis hoopis suurem kui on lubatud boonusega võita.

3. Boonust kadus kontolt

Kui sinu non sticky boonus kontol enam nähtav ei ole võis see märkamatult aeguda. Pöördu kontrollimiseks kasiino klienditoe poole.

4. Kasiino pole võite välja maksnud

Eestis litsenseeritud kasiinodel on kohustus hoida rahatagavara võitude väljamaksmiseks. Kui see võtab kauem aega siis kontakteeru klienditoega. Mõnikord tahavad kasiinod lisadokumente, et teha kindlaks kellele võidud lähevad.

Non sticky boonus pakub rohkem vabadust

Non sticky boonuse suur eelis on võimalus võtta välja oma sissemaksega saadud võidud ning boonusest hoopis loobuda või kasutada seda kaotuste puhul. Sinu sissemakse ja boonuse summa ei ole kokku “kleebitud” ning valik kuidas neid kasutada on sinul.

Korduma Kippuvad Küsimused

Ei, hetkel on tegu veel üsna uue boonuse tüübiga, mis alles kogub populaarsust. Värskendame seda lehte pidevalt uute Eesti online kasiinode non sticky boonustega.
Sinu sissemakse ja boonus ei ole kokku "kleebitud". Pärast oma sissemakse summa kasutamist võid soovi korral boonusest loobuda.
Non sticky boonuse sissemakse sõltub kasiinost. See peab olema kirjas konkreetse boonuse reeglites ja tingimustes.
Hoia silm peal sellel lehel, sest oleme sinu eest juba suurema töö ära teinud ja parimad boonused välja otsinud. Kui leiad boonuse aga pole kindel kas see on kleepuv või mitte, siis loe tingimusi ja vaata boonusraha ja sissemakse pannakse kokku või hoitakse neid eraldi ja sul on võimalus pärast oma rahaga mängimist boonusest loobuda.

Your casinos will be cleared

Are you sure?