Dead or Alive - tagaotsitav Metsikus Läänes: surnult või elusalt

Kui mõelda ühele etapile Ameerika Ühendriikide kujunemisloost, mis enamike inimeste kujutlusvõime tööle paneks, siis on selleks Metsiku Lääne avastamine ja asustamine. Tegu on perioodiga 19ndast sajandist, mil koloniseerimine vaikselt koos raudteevõrkude arenemisega läände liikus. Sel ajal, kui seadusi tehti ja murti , kui lindpriid Winchester ja Colt oma kurikuulsate tegude pärast tuntuks said.

Kes ei teaks Billy the Kid'i või Wyatt Earp'i? Või tulevad hoopis Jesse James või Calamity Jane tuttavad ette? Tegelased, kes olid ennekõike kuulsad oma näo pärast tagaotsimiskuulutustel, mille all tuntud rida "Tagaotsitav: Surnult või Elusalt".

See sündmusterohke periood on jõudnud ka Net Entertainment'i poolt mänguautomaatide maailma, kus minnakse tagasi Metsikusse Läände ning kehtestatakse uued reeglid mängus Dead or Alive.

Mängust rohkem

Dead or Alive on viie rulliku, kolme mängurea ja üheksa panusetasemega videoslot Net Entertainmenti sulest. Mägnuautomaati iseloomustavad selle asendus-ja hajussümbolid, tasuta keerutused ning kleepuvate wildide võimalus. Mis teeb aga nii väikese varieeruvusega mängu huvitavaks, on panustamine. Nimelt saad sa mängida üheksast kuni üheksal mänguliinil kuni nelja erineva panusetasemega.

Antud videoslotti saad proovida ajaviiteks või soovi korral mängida pärisraha peale näiteks Maria kasiinos, Unibetis või Pafis.


Paf € 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

|

Unibet € 100 boonus ja 5 tasuta spinnid.

|

Maria Casino € 100 boonus ja 100 tasuta spinnid.

|


Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Mängurida: 3
Panuserida: 9
Hajussümbol: Jah
Asendussümbol: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Progressiivne: Ei
Boonusmängud: Ei

Mängus on suuremateks võidukombinatsioonide moodustajateks asendussümbolid, mis ilmudes mängurullidele asendavad kõiki teisi sümboleid, v.a. hajussümbolit. Kahe hajussümboli ilmudes saad kahekordse panuse suuruse võidu, kolme või enama ilmudes aga koguni 12 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste ajal on võiduvõimalused poole suuremad, sest kõik võidud on kahekordsed, aga nendest lähemalt boonuslahenduste all.

Sümbolid

Nagu nimigi ütleb, võib Dead or Alive videomänguautomaadi rullikutel näha sümboleid, mis viitavad otseselt Metsiku Lääne olustikule, nagu näiteks möödapääsmatu kauboi-müts, kabuuriga püstol, viskiklaasid, kauboi-saapad ja seadusesilmade sümboliks olev šerifi tähekene. Loomulikult on väiksemateks ikoonideks mängukaardid. Hajussümboliks on kaks püstolit.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Nagu mainitud, on mängu hajussümboliteks kaks püstolit. Kolm või enam sellist sümbolit käivitavad boonusraudi ehk tasuta keerutused. Hajussümbolitega käivad kaasas ka mündivõidud:

  • Kaks sümbolit annavad 2-mündilise võidu
  • Kolm sümbolit annavad 4-mündilise võidu
  • Neli sümbolit annavad 25-mündilise võidu
  • Viis sümbolit annavad 2500-mündilise võidu

Selle mängu ainsa boonusmängu võidusummad on kõik korrutatud kahega. Muidu mängitakse tasuta keerutuste vooru samadel panuseridadel, panusetasemetel ja mündiväärtustel, mis antud vooru käivitas.

Vooru lõpus lisatakse kõik võidud ringile, mis aktiveeris tasuta keerutused.

Kleepuvad asendussümbolid

Tavalised asendussümbolid muutuvad tasuta keerutuste ajal kleepuvateks hoides oma positsioon rullikutel kogu sessiooni lõpuni. Kõikidele rullikutele ilmuvad üks või enam hajussümbolit aktiveerivad viis lisakeerutust.

Kokkuvõte

Dead or Alive sloti näol on tegemist üsna tavapärase mänguautomaadiga, mille graafilised elemedid mõjuvad meeldivalt. Ka sloti ambient-taustamuusika on nii-öelda madala profiiliga ega tekita vastakaid või poolehoidvaid emotsioone.

Mängu lisafuntsioonid, nagu hajussümbolid, tasuta spinnid ja kleepuvad asendussümbolid muudavad selle sloti tõeliseks masside meelelahutajaks. Ilmselt ka tõik, et maksimaalne panus võrreldes jackpoti-suurusega on üsna tühine.