Disco Spins
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.20
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Disco Spins - tõmba see disko käima

Kas sa oled piisavalt vana, et mäletada 1970ndate tantsupidusid? Selliseid, kus litterkleitides ja platvormkingades naised koos sama edevate meesterahvastega ennastunustavalt diskokuuli all tantsida vehivad? Igatahes on sul nüüd võimalus üheskoos NetEnti videoslotiga see pidu taas käima tõmmata. Saad seda teha kas niisama oma lõbuks või soovi korral raha peale panustades Maria, Unibeti ja Pafi veebikasiinodes.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Disco Spins mängust lähemalt

Disco Spins on viie rulliku, kolme mängurea ja 20 võiduliiniga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustavad kaks erinevat tasuta keerutuste funktsiooni ja tantsupõranda asendussümboli voor.

Mängu saad mängida 20-l panusereal, ühest kümneni tasemel ja erinevatel mündiväärtustel.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliinid: 20
Münte rea kohta: 1-10
Panusevahemik: €0.02 - €200
Panuse suurus: €0.01 - €1
Jackpot: 230 000 münti
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Mängija tasuvus: 96.4%

Mängu tegevustik toimub muidugimõista diskosaalis koos peole kohaselt erivärvilistes riietes tantsivate inim-sümbolitega. Samuti on mämngus traditisoonilised mängukaartide sümbolid 10, J, Q, K ja A. Sloti hajussümboliks on diskokuul.

Boonusfunktsioonid

Tantsuplatsi asendussümbol

Iga keerutusega ilmub rullikutele juhusliku värvimustriga 15 tantsupõranda plaati, mis muudavad värvi. Hoia pöidaid, et tantsupõranda plaadi värv vastaks selle tipus ilmuvale diskotantsija sümbolile, sest nii muutub see mängus asendussümboliks. Asendussümbolid asendavad kõiki teisi sümboleid peale hajussümbolite, et tuua sulle suuremaid võidukombinatsioone. Pealegi, sõltuvalt sellest, kuidas need põrandaplaadid organiseeritud on, siis märkad, et tihtilugu õnnestub sul tabada suisa kahte wild'i samal rullikul. Nii duubeldad oma potentsiaalsed võidud.

Tavaline tasuta keerutuste voor

Kui sul õnnestub jõuda tasuta keerutuste vooru, siis ootavad sind koheselt 15 tasuta keerutust. Lisaks on sul võimalus võita täiendavalt lisakeerutusi. Selleks on kaks võimalust, kui aktiveerid mistahes kohas kolmandal, neljandal või viiendal rullikul hajussümbolid:

  • Kaks hajussümbolit annavad kolm tasuta keerutust
  • Kolm hajussümbolit annavad 15 tasuta keerutust

Pane tähele, et tasuta keerutuste panuserea võidud on kolmekordsed. Tasuta keerutuste vooru lõpus lisatakse sinu vooru võidud põhimängule, mis selle käivitas.

Kahe tasuta keerutuse voor

Fantastiline diskokuuli hajussümbol tagab sulle pääsu sellesse põnevasse boonusmängu. Hajussümbolid ilmuvad vaid kolmandal, neljandal ja viiendal rullikul ning kui sul õnnestub neist kolme tabada, siis on sul võimalik valida kas tasuta keerutuste või diskokeerutuste vooru vahel.

Diskokeerutuste voor

Kui teed oma valiku diskokeerutuste kasuks, siis saad sa vaid 10 tasuta keerutust, ent selles voorus on rullikutel tantsijad ja hajussümbolid, mis suurendavad sinu võite. Taaskord, kaks või enam hajussümbolit kingib sulle lisakeerutusi. Need aktiveerivad režiimi mistahes kohas kolmandal, neljandal või viiendal rullikul ilmuvad hajussümbolid:

  • Kaks hajussümbolit aktiveerivad kolm lisakeerutust
  • Kolm hajussümbolit aktiveerivad kümme lisakeerutust

Kokkuvõte

Disco Spins on rõõmus mäng, mida soovitame kõikidele diskosõpradele. Selle graafika, heli ja boonusvoorud on tingimata nägemist ja proovimist väärt. Pealegi on mängust olemas ka mobiilne versioon. Vaata alltpoolt, kuidas see käib.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...