Hinnang: 5.0 / 5
Tutvu siin Rootsi päritolu mängutootjaga Elk Studios'ega ja proovi nende mänge

ELK Studios mängutootja

Tundub, et Skandinaavia õhus on midagi, mis turgutab leidlikkust ja annab jaksu teha palju tööd, mis on vajalik videomänguautomaatide loomiseks. ELK Studios on üks uusimaid sisenejaid sellele konkurentsitihedale turule pistes tänaseks rinda gigantidega, nagu Net Entertainment ja Yggdrasil Gaming. ELK Studios videoslotte saad proovida niisama ajaviiteks kui ka reaalse raha peale panustades näiteks Maria Casinos ja Unibetis. Mängutootja portfooliosse kuuluvad sellised videoslotid nagu The Lab, Champions Goal, DJ Wild, Electric Sam, The Fish ja Taco Brothers.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mängutootjast lähemalt

Ettevõte asutati 2012. aastal ning alates sellest ajast on ELK Studios'e meeskond investeerinud oma aja, teadmised ja vahendid mobiilsete kasiinomängude arendamisse, et need oleksid paremad kui me seni oleme saanud kogeda. ELK Studios'i loojad ütlevad enda kohta järgmist:

"Me kasutame oma toodete loomisel keerulisi matemaatilisi mudeleid ja kõrgelt arenenud tehnoloogiat, ent ei unusta sellesse panustada ka inimlikkust."

Mängutootja on kahe aasta jooksul on välja antud mitmeid kõrgetasemelisi mänguautomaate. Peale nende proovimist võime öelda, et Skandinaavia mängutootjatel on mitmeid ühiseid jooni - graafika pool on alati tuntavalt hea tasemega ning erilahendustega ei ole üldjuhul piirdutud ainult tasuta keerutuste pakkumisega.

Proovi Unibetis tasuta The Lab videoslotti

Hea näide ELK Studios heatasemelisest graafikast on nende labaratooriumi-teemaline esikmäng nimega The Lab, kus mängija satub keemiliste elementide, kristallide ja mineraalide maailma. Mängu teevad omanäoliseks lisaks disainile ka võimalus valida erinevate panustamisstrateegiate vahel: The Jumper tõstab panust iga keerutusega automaatselt ühe võrra, Leveller tõstab aga viie järjestikuse kaotuse järel panust kahe taseme võrra ning Booster tõstab panust iga kord, kui keerutus lõpeb kaotusega.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...