Esqueleto Explosivo
Mängutootja : Thunderkick
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 17
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Esqueleto Esplosivo

Esqueleto Explosivo - pane pead plahvatama!

Tähista uue slotiga surnute püha!

Ay, ay, ay! Enrico Mortis tähistab võimsate pidustustega ühes oma Mehhiko folkmuusika ehk mariachi bändiga surnute päeva. Kas sul on julgust ühineda nende hullumeelsusega ja nautida sellist festivalimõõtu püha? Maria Casino, Unibet ja Optibet pakuvad sulle võimalust oma õnn uuel Thunderkick'i Esqueleto Explosivo mänguautomaadil proovile panna nii tasuta kui ka soovi korral päris raha peale panustades.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus.

Esqueleto Explosivo mängust lähemalt

Esqueleto Explosivo on suurepärane Rootsi päritolu mänguarendaja Thunderkick'i slot, millel on viis rullikut, kolm mängurida ja 17 võiduliini. Videoslot on inspireeritud Mehhiko surnute pühast, mistõttu leiad ekraanilt tavapäraste rullikute asemel viiese grupi musitseerivaid luukeresid. Sümboliteks on selles mängus värvilised pealuud.

Videoslot: Esqueleto Explosivo
Mängutootja: Thunderkick
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliinid: 17
Panusevahemik: 0.10 kuni 100‎€
Progressiivne: Ei
Jackpot: 2.5x
Boonuslahendus: Jah
Tasuta spinnid: Ei
Boonuslahendus: Jah
Mängija tasuvus: 97.60%

See slotimäng näeb tõeliselt lahe välja ja kindel, mis kindel – need animatsioonid viivad ka sinu teise ilma – laulvad pealuud võtavad viisijupi üles iga kord, kui ekraanile ilmub võidukombinatsioon. Lisaks sellele, et mäng omapärane ja äge meeliülendav välja näeb. Videosloti on selles hulgaliselt meeltlahutavaid boonuslahendusi nagu langevad sümbolid, Mucho kordajad ja Explosivo wild-id.

Vaata siit videosloti tiiserit

Thunderkick Esqueleto Explosivo

Boonuslahendused

Langevad sümbolid

Langevate sümbolite voorus plahvatavad võidukombinatsiooni pealuud sinu silme all, et selle asemele saaksid tulla uued pealuud andmaks lisavõimalusi võitmiseks. Iga võiduga suureneb kordaja ühe võrra ja seda kuni 32 korda, mis tähendab, et võid õnne korral surnute pühalt lahkuda oluliselt raskema rahakotiga. Võidud võivad olla seega ka ühe-, kahe-, nelja-, kaheksa- ja kaheksateistkümne kordsed.


€ 1 000 boonus.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Explosivo asendussümbol

Kollakaskuldne, Elvist meenutav pealuu on Explosivo asendussümbol, mis asendab kõiki teisi sümboleid. Veelgi põnevamaks teeb mängu aga antud asendussümboli puhul see, et ta lennutab õhku kaheksa end ümbitsevat sümbolit ka, et saaksid veelgi enam võimalusi võitmiseks. Samal ajal kasvab ka kordaja ühe taseme võrra.

Proovi Esqueleto Explosivo slotti tasuta 

Soovi korral on võimalik Esqueleto Explosivo slotil ka täiesti tasuta mängida kasutades selleks mängu demoversiooni. Demoversiooni RTP ja kõik muu on täpselt samasugune nagu päris raha eest mängides. Tasuta saad Esqueleto Explosivo slotil mängida sel moel näiteks järgmistes kasiinodes:


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 1 000 boonus.

Mida meie mängust arvame?

Esqueleto Explosivo on üsna omanäoline mäng - selle graafika on hämmastav, heliefektid meeldivad ja üldine meeleolu kaasahaarav. Pealegi, kui sulle meeldivad Thunderkick'i mängud, siis soovitame sulle ka teisi slotte nagu 1429 Uncharted Seas, Turning Totems, Barber Shop.

 

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...