Go bananas – mine hulluks, kui hea slotimäng

Go Bananas mängu kangelased on viis ulakat ahvi, kes oma troopilise džungli puumajas tantsides ja ekraanile ilmudes sulle alati õnne toovad. Uus slott on kiire kuluga, põnev ja pakub rohkelt võiduvõimalusi.

Mängust rohkem

Go Bananas on Net Entertainmenti loodud videoslot, millel on viis rullikut, kolm mängurida ja 20 võiduliini. Viis hullumeelset ahvi istuvad päikesepaistes troopilise džungli puumajas, püüavad mahlakaid vilju ja säravaid kalliskive ning toovad sulle õnne. Mängu panused algavad nii vähesest kui seda on 20 senti ja neil, kes soovivad lennukat mängu, on võimalik panustada ka kuni 200 eurot.

Vaata siit mängu tutvustavat videot

Nendes veebides saad uue sloti järele proovida
Sümbolid

Mängu sümbolid on maitsekalt disainitud ning peamisi ikoone on slotil 10, mille hulgast leiad ploomid, laimid, kookosed, ananassid, apelsinid, õige isuäratavad banaani magustoidud, bongo-trummid, ahvi rahakotid, kuldse kujud ja roosad kalliskivid.

Ahvid on mängulised ja üleannetud lüües rullidel tantsu. Soovitame sul mängus otsida ahvidega võidukombinatsioone, sest alles siis hakkab asju juhtuma. Kokku on neid slotis viis, neist igaüks omamoodi, ent ülesanne on neil sama – asendada teisi sümboleid ja suurendades seeläbi sinu võiduvõimalusi.


Asendussümbol
Gorilla – asendab viite x-kujulist sümbolit

Asendussümbol Orangutan – asendab ruudus olevad sümboleid

Asendussümbol Baboon – asendab kolme vertikaalset sümbolit

Asendussümbol Langur – asendab kolme horisontaalset sümbolit

Asendussümbol Tarsier – asendab kahte horisontaalset/vertikaalset sümbolit

Tasuta keerutused

Go Bananas on slotimäng, milles puuduvad tasuta keerutused, küll aga teevad selle tasa rohked asendussümbolid. Kuna viimased pole mängus just harv nähtus, siis on selle sloti puhul tegu relatiivselt helde mänguga. Võib öelda, et sisuliselt iga kolmas keerutus üllatab sind suurema või väiksema võiduga ja maksimaalselt o võimalik ühe keerutusega võita 700 kordselt oma panus.

Kokkuvõte

See pole juba ammu enam mingi saladus, et meile tõepoolest Net Entertainmenti mängud väga meeldivad. Ja nii pole ka erand see pööraselt värviline ja maitseka graafikada slott.

Tegu on kiire ja laheda slotiga, millel ei tasuks häält mängides maha keerata. Lihtsalt sellepärast, et nii on lõbusam.

Pöörast mängimist!