Golden Fish Tank
Mängutootja : Yggdrasil
Ridade arv : 3
Min panus : 0.20
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 1.0 / 5
Proovi Golden Fish Tank slotti tasuta Unibetis

Proovi Golden Fish Tank slotti tasuta

Yggdrasil Gaming mängutootja portfooliosse on lisandunud uus mereteemaline videoslot, mille peategelasteks on akvaariumis ujuvad kuldkalad. Mänguautomaati iseloomustavad nunnud animatsioonid, põnevad tasuta keerutuste voorud ja Golden Bet funktsioon. Oma võidusoovid saad kuldkaladele edasi anda näiteks Unibetis ja Maria Casinos. Mõlemas kasiinos saad mängu tasuta proovida ning soovi korral pärisraha panustega oma õnne proovile panna.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Golden Fish Tank slotist lähemalt

Golden Fish Tank on Yggdrasil mängutootja poolt loodud videoslot, millel on viis rullikut, kolm mängurida ja 20 fikseeritud võiduliini. Mängu kuldkalad ujuvad rõõmsalt akvaariumi põhjas, mis on nii liivaselt kodune neile, et mängija ei saa kohe ilmselt arugi, et tegu pole merepõhjaga.

Videoslot: Golden Fish Tank
Mängutootja: Yggdrasil Gaming
Temaatika: Seiklus
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliinid: 20
Panusevahemik: 0.20 kuni 50€
Progressiivne: Ei
Boonuslahendused: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Jackpot: 250x
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne versioon: Ei
Mängija tasuvus: 96.8%

Videosloti akvaariumis ujuvad kollane, oranžikas-valge, sinine ja lillakas-punane kala esindavad mängu kõrgema väärtusega sümboleid, säravad mängukaardid on aga traditsiooniliselt madalama väärtusega. Golden Fish Tank asendussümboliks on suur ja kuldne "wild" ikoon, mis asnedab kõiki teisi peale tasuta keerutuste hajussümboli.

Boonuslahendused

Golden Bet funktsioon

Tegu on lisafunktsiooniga, mille eest tuleb pärisraha panustega mängides ekstra välja käia. Kõigest viie sendi eest võimaldab see boonusfunktsioon sul valida ühe lahenduse kuuest, mis suurendab tasuta keerutuste voorus sinu võiduvõimalusi oluliselt.

Tasuta keerutuste voor

Golden Fish Tank tasuta keerutuste sümbol
Tabades kolme või enamat tasuta keerutuste hajussümbolit ükskõik kuskohas rullikutel, teenid kuni kümme tasuta keerutust ja saad valida kuni viis Golden Bet funktsiooni.

  • Kolm hajussümbolit annavad sulle kuus tasuta keerutust + 3 funktsiooni valikut
  • Neli hajussümbolit annavad sulle kaheksa tasuta keerutust + 4 funktsiooni valikut
  • Viis hajussümbolit annavad sulle kümme tasuta keerutust + 5 funktsiooni valikut

Järgnevad funktsiooni valikud on juhuslikud:

  • Mündikeerutust kahe kuni nelja lisakeerutuse saamiseks
  • Kahekordne kordaja kõigile vooru võitudele
  • Ühte tüüpi kala kleepub üheks keerutuseks rullikule
  • Ühte tüüpi kala on asendussümboliks
  • Rullikule lisatakse spinni kohta kuni kaks wild'i
  • Üks asendussümbl on oma kohal terve tasuta keerutuste vooru

Proovi Golden Fish Tank slotti tasuta 

Golden Fish Tank slotil on võimalik spinnida ka tasuta kasutades selleks kasiinode poolt pakutavat demoversiooni. Seda on võimalik teha näiteks järgmistes kasiinodes:


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus ja 100 tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kokkuvõte

Golden Fish Tank on väga kõrgekvaliteediline videoslot, mis annab sulle kuldse panuse funktsiooni näol võimaluse oma võite oluliselt suurendada. Yggdrasil Gaming'ult on ka teisi põnevaid mänguautomaate nagu näiteks traditsiooniliselt üllatuslik Jokerizer või kosmoseodüsseial põhinevat Robotnik videoslot.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...