Robotnik

Mängutootja: Yggdrasil

Saanud jõudu oma eelmiste mänguautomaatide Jokerizer ja Winterberries edust, lasi Yggdrasil Gaming välja oma kolmanda mängu. Seekord on käes aeg…

Robotnik

68
68
Hinne
4 Ridade arv
0.4 Minimaalne panus
40 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.7%

RTP

Üldine info

Nimi
Robotnik
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.7%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x3000
Võiduliinide arv
40

Panused

Maksimaalne panus
20
Minimaalne panus
0.4

Robotnik ülevaade

Saanud jõudu oma eelmiste mänguautomaatide Jokerizer ja Winterberries edust, lasi Yggdrasil Gaming välja oma kolmanda mängu. Seekord on käes aeg panna üks armas robot-tegelane mängu, mille temaatika põhineb pisut filmil “2001: Kosmoseodüsseia”. Sloti loonud meeskonna sõnul on Robotnik mõeldud eelkõige Skandinaavia turule ja kõrgemate panustega mängijatele.

Robotnik on viie rulliku, nelja mängurea ja 40 võidukombinatsiooniga videoslot Yggdrasil Gamingult.

Robotnik’u sloti leiad Unibeti ja Maria kasiino valikust, kus saad mängu nii pärisraha peale proovida kui ka meelelahutuseks ilma panusteta mängida.

Mängukäik

Kuna Robotnik on sihitud just-nimelt Põhjamaade turgudele, võib mängukäigust oodata pigem sarnanemist Net Entertainment’i kui Realtime Gaming’u mängudele. Enamasti tähendab see väljapeetud graafikat ning sujuvaid ning orgaaniliselt mängu paigutuvaid animatsioone. Lisaks on põnev, kuidas Yggdrasil suutis Johann Straussi kirjutatud valsi sobitada mängu ülejäänud temaatikaga. Tundub, et see on nende defineeriv joon, nagu näiteks Winterberries on seotud soome polkaga.

Mängijatel on võimalik valida mänguliinid ja müntide väärtused nendel, et kõik sobiks nende mugavustsooni. Panused algavad madalalt, kuid riskide tõstmiseks on võimalik neid kiiresti tõsta. Ning riskid tasuvad ära, kuna Robotnik’u tagasimakse protsent on Yggdrasil’ile kohaselt üsna kõrge, 96.7%.

Sümbolid ja boonused

Just nagu eelmises mängus, Winterberries, on ka Robotnikus tasuta keerutused. Seekord pole käivitajaks mitte sarnased sümbolid, vaid asendussümbolid (wild). Jah, iga kord kui tabad asendussümbolit, saad kingiks tasuta keerutuse. Kui tabad aga selle keerutuse ajal veel üht asendussümbolit, saad ka tasuta keerutuseks uue võimaluse. Mängukäigus ei ole liiga tihti rõõmsaid robot-poisse näha, kuna teised sümbolid nagu kristallid ja kosmilised kivid tõmbavad magnetina oma säras kogu tähelepanu.

Sloti Robotnik tutvustus

Mis puutub asendussümbolitesse, on mängus veel üht-teist, mida tasuks teada. Lisaks tavalisele asendussümbolile, on Robotnikus veel teine, kleepiv-wild, mis tuleb koos kolme-kordse kordajaga. Mõlemad ilmuvad rullikule üsna suvaliselt, kuid tänu robotile siiski piisavalt tihti. Vahepeal ilmub keset keerutust Robotnik ning kingib üle mängulaua heldelt võite.

Kokkuvõte

Yggdrasil Gaming on teinud seda jälle! Robotnik on nende kolmas mänguautomaat ja taaskord on see mängijate arvates hitt! Mitte ainult pole mäng disainitud pisidetailideni, kuid ka erilahendusteks olevad kleepivad ja tavalised asendussümbolid lisavad mängule vürtsi ja vunki. Samuti on mängus olev positiivne robot tõeliselt omanäoline kuju, kellega tahad kohtuda üha uuesti ja uuesti.

Robotnik
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.7%

RTP