GrandX
GrandX
GrandX
Hinnang: 1.0 / 5
GrandX kasiino tutvustus

Grandx kasiino arvustus – kas hea ja kodumaine?

Grandx online kasiino näol on tõenäoliselt tegemist ühe Eestis vähim tuntud online kasiinoga, millest enamik kasiinos mängijatest võib-olla pole isegi mitte kuulnud. Samas kuulub see kas kasiino IMG Kasiinod AS-ile, ettevõttele, mis oli 2017. aastani ka Casino Grand Prix mängusaalide operaatoriks, ja seda nime on tõenäoliselt kuulnud juba rohkemad inimesed. Ja IMG Kasiinod kasvas tegelikult välja Eesti ühest vanimast kasiinoketist, mille nimeks oli Videomat.

Grandx kasiinost lähemalt

Grandx online kasiino avati 2011. aastal ning omab tegevuslitsentsi nii Kreekas kui ka Eestis.

Grandx mänguvalik

Võrreldes teiste online kasiinodega on Grandx mänguvalik väga erinev. Mängimiseks pakutakse vaid sellise mängutootja nagu AMATIC mänge. Selle mängutootja mänge ei paku Eestis mitte ükski teine kasiino. Amatic on Austria mängutootja ja peab ütlema, et tegemist ei ole just kõige innovatiivsemate mängudega, vaid pigem on mängud üsna lihtsakoelised.

Nagu juba eelnevast aru võis saada, Grandx kasiino pakub ainult slotte ning spordiennustusi ega live kasiino mänge ega ka pokkerit selles online kasiinos mängida võimalik ei ole.

Slotimängude valik ei ole kasiinos samuti võrreldav enamike teiste kasiinodega, arvestades et neid on vaid umbkaudu 100. Samas on see ka arusaadav, kuna mängijatele pakutakse eksklusiivselt vaid ühe mängutootja mänge.

Grandx VIP klubi

Kasiino VIP klubiga liitumine on tõenäoliselt pisut keerulisem, või õigemini kulukam, kui mitmete teiste kasiinode puhul. VIP klubiga liitumiseks peab iga kuu tegema vähemalt 500 euro eest sissemakseid ning panustama mängudes vähemalt 2500 euro eest.

Kui sa aga VIP klubisse pääsed, siis ootavad sind igakuised lojaalsusboonused, pääsmed erinevatele eksklusiivsetele slotiturniiridele, kiiremad väljamaksed, ja ka personaalne kontohaldur.

VIP klubi liikmelisus vaadatakse üle ning uuendatakse iga kuu.

Grandx maksevõimalused

Grandx online kasiinos on võimalik sisse- ja väljamakseid teha kasutades krediitkaarti, Eesti pankade pangalinke, või siis e-rahakotte. Minimaalne sissemakse oleneb makseviisist, aga on 5-10 eurot. Ehk siis tavapärane on 5 eurot, aga e-rahakottide Skrill ja Neteller kaudu 10 eurot. Minimaalne väljamakse sõltub samuti maksemeetodist. Minimaalne on taaskord 5 eurot, ja e-rahakottide ja krediitkaartide puhul on see 10 eurot.

Väljamaksete kiirus ei ole just halb, aga liiga kiire see ka ei ole. Väljamakseid tehakse igal tööpäeval küll kaks korda, kuid väidetavalt võtab väljakanne aega vähemalt kaks päeva. Krediitkaardi puhul kuni seitse päeva.

Grandx kasiino klientitugi

Klienditoega on võimalik ühendust võtta Grandx kasiino lehel asuva vormi kaudu või kasutades nende reaalajas kliendituge vestlusakna või telefoni kaudu, kus abikäed on kättesaadavad tööpäeviti 8.00 kuni 23.00 ja nädalavahetuseti 9.00 kuni 21.00. Samuti on võimalik nende klienditoega ühendust võtta kasutades selleks e-posti.

Grandx kasiino boonused

Grandx liitumisboonus on üsna mõistlik, täpsemalt kuni 1000€ pluss 250 tasuta spinni. Sinu esimese deposiidi eest antakse sulle 100% kuni 300 eurot pluss 100 tasuta spinni. Aga deposiidi boonuseid saad veel ka oma teise, kolmanda, ja neljanda deposiidi eest. Nende järgnevate sissemaksete eest saad vastavalt 50%, 60% ja 70% boonust ja neist iga sissemaksega ka veel 50 tasuta spinni.

Liitumisboonuse esimese sissemakse läbimängimise nõue on 40x, ehk siis tegemist ei ole kindlasti ühe parima kasiinoboonusega. Otsides parimaid kasiinode liitumisboonuseid soovitame pigem uurida Paf kasiino pakkumisi või näiteks Betsafe kasiino liitumisboonust. Esimesel neist puuduvad läbimängimise nõuded täielikult, ja teisel on need tunduvalt madalamad kui 40x.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Grandx kasiinol on lisaks ka mitmeid teisi huvitavaid kasiino pakkumisi.

Mida Grandx kasiinost arvata?

Ühelt poolt võiks ju öelda, et tegemist on kasiinoga, mis pakub Eesti mängijale võimaluse mängida ainulaadseid mänge – Amaticu mänge ei paku ju mitte ükski teine Eesti kasiino. Aga teiselt poolt peaks ütlema, et negatiivseid aspekte on selle kasiino puhul rohkem kui positiivseid, ja seda ei saa öelda just väga paljude Eesti online kasiinode kohta.

  • Veebi disain on ajale jalgu jäänud, nii 5-10 aastat.
  • Mänguvalik on kasin ja väga, väga lihtsakoeline.
  • Esimese deposiidi läbimängimise nõue on 40x, mis on keskmisest tunduvalt kõrgem. Ja kuigi teise kuni neljanda sissemakse läbimängimise nõue on 30x, siis paljude teiste Grandx boonuste puhul on see jälle 40x.
  • Väljamaksete ajad ei ole kaugeltki turu kiiremate hulgas.
  • VIP klubisse pääsemiseks on vaja igakuiselt teha 500 euro eest sissemakseid ja 2500 euro eest panustada.

Nii et hetkel soovitaksime liituda pigem mõne teise kasiinoga, mis väljatoodud probleemide poolest nii palju välja ei paista. Näiteks Paf, Betsafe, või Chanz kasiino oleks sellele kasiinole kordades paremad alternatiivid.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...