VISA arvustus – Maksete tegemisel pööra tähelepanu turvalisusele

Visa maksed online kasiinodes on väga turvalised.
Kas sa teadsid?
Iga sekundi jooksul tehakse maailmas enam kui 10 000 krediitkaardi tehingut

Kuidas kasutada VISA krediitkaarti online kasiinos?

Kui soovid online kasiinos maksta krediitkaardiga või siis krediitkaardi funktsiooniga deebetkaardiga, siis see on väga lihtne. Olenevalt sinu kaardist võib vajalik olla kas ainult kaardi andmete sisestamine või ka lisaks enda isiku tuvastamine läbi panga. Hetke pärast vaatamegi seda, kuidas kaardiga täpselt kasiinos maksta, juba pisut lähemalt.

Kas kasiinos kaardiga makstes tuleb maksta ka mingit teenustasu?

Reeglina Eesti kasiinodes kaardimaksete teostamisel teenustasu puudub ja maksed on tasuta.

Kuidas teha online kasiinos VISA kaardiga kaardimakseid?

Makse tegemiseks online kasiinos on vaja teha järgmist:

Väljamaksete tegemiseks tuleb sul taaskord väljamakse lehel valida krediitkaart, seejärel valida summa ning väljamakse saad sellisel juhul teha kaardile, millega sa eelnevalt ka sissemakse teinud oled.

Kas sa teadsid?
Euroopas teostatakse umbkaudu pool sularahata maksetest just krediit- või deebetkaardiga ning kaardimaksete arv on viimase kümne aastaga ligemale kahekordistunud. 

Enimlevinud probleemid online kasiinodes kaardi kasutamisel

 1. Ma ei saa oma võite välja võtta
  Mitte kõigile krediitkaartidele ei ole võimalik väljamakseid teha. Seega soovitame kindlasti enne kaardimakse tegemist kasiino makseviise uurida ja kindlaks teha see, et seal just ka sinu kaardi peale väljamakset sooritada saab.

  Reeglina töötab Mastercard mõlemat pidi (ehk siis teha saab nii sisse- kui ka väljamakset), VISA kaardi puhul oleneb see juba sinu VISA kaardist ja ka kasiinost.

  Maestro kaudu kasiinost väljamakseid tavaliselt teha ei saa. Samas on viimasega ka sissemaksete tegemine võimalik vaid mõnes üksikus kasiinos.

 2. Ma ei saa kaarti oma kontolt eemaldada
  Tavaliselt on kaardi kustutamine väga lihtne. Lihtsalt mine kasiinos oma profiili lehe kaudu maksete lehele, vali sealt krediitkaart ning sinu krediitkaartide kõrval peaks olema kustutamise nupp. Kui seda seal ei ole, siis soovitame ühendust võtta kasiino klienditoega ja neilt abi küsida.

  Mõnikord ei pruugi kaardi kustutamine olla võimalik rahapesu tõkestamise seadustest lähtuvalt. Nimelt teevad kasiinod reeglina väljamakseid esmalt nendele kontodele, kust sa enim sissemakseid teinud oled.

  Näiteks kui sa oled ühe krediitkaardiga teinud sissemakseid 300 euro eest ja teisega 100 euro eest, ning esimesele kaardile sa ühtegi väljamakset teinud ei ole, aga teisele oled sa ka ühe 100 eurose väljamakse teinud, siis tahab kasiino esmalt sinu järgmise väljamakse sellele esimesele kaardile saata. Ja kui just see peaks olema kaart, mida sa kustutada tahad, ei pruugi see alati koheselt võimalik olla.

  Mõni üksik kasiino võib kasutada kaardimaksete tegemiseks ka kolmandaid ettevõtteid. Sellisel juhul sinu kaardiandmeid ei salvestata mitte kuskil ja seega ei ole kaardi kustutamine ei võimalik ega ka vajalik.

 3. Väljamakse võtab väga kaua aega
  Nii mõneski kasiinos on just väljamaksed krediit- ja deebekaartidele need kõige aeglasemad. Seega siin ei ole tavaliselt endal võimalik midagi teha. Küll aga saad sellisel juhul edaspidi maksete tegemiseks mõne alternatiivse makseviisi valida.
Kas sa teadsid?
Kuigi eestlased kasutavad võrreldes näiteks Ameeriklastega krediitkaarte tunduvalt vähem, siis meie detsembrikuiste krediitkaardi ostude arv on 17-27% suurem kui muudel kuudel

​Kaardiga maksmise plussid ja miinused

Plussid

Miinused

Kaardiga saab maksta enam kui pooltes Eesti online kasiinodesVäljamaksed on reeglina aeglasemad kui kasutades mitmeid teisi makseviise
Kaardimaksed on turvalisedKasiinod ei aktsepteeri kõiki krediitkaarte
Sissemaksed on kiiredKõik kasiinod ei lase krediitkaardile väljamakseid teha
Kaardimakse on mugav

Kaardimaksed vs. teised makseviisid

Enamikes Eesti kasiinodes, kus on võimalik kaardiga sisse- ja väljamakseid teha, aktsepteeritakse Visa ja Mastercard kaarte. Maestro ja teiste kaartidega tihtipeale makseid teha ei ole võimalik.

 

Krediitkaart

E-rahakott

Trustly

Bitcoin

Vaja läbida TOK protsess

Turvaline

Teenustasud kas kasiinos või makseteenuse pakkuja juures

Anonüümsus (sinu Eesti pangaga infot ei jagata)

Minimaalne sissemakse on tavaliselt väikseim

Saab kasutada paljudes kasiinodes

Kokkuvõte

Online kasiinodes on kaardimakse üks lihtsamaid makseviise. Ja kindlasti on tegemist väga turvalise makseviisiga. Küll aga peaks alati arvestama sellega, et väljamaksed krediitkaardile võivad mõnikord pigem üsna aeglased olla ning kiiremate väljamaksete teostamiseks tuleks pigem kasutada mõnda teist makseviisi.

Korduma Kippuvad Küsimused

Hetkel pakuvad võimalus VISA kaardi kasutamiseks umbkaudu pooled Eesti kasiinod.
Ei. Puhtakoelised kontovabad kasiinod aktsepteerivad reeglina vaid pangamakseid.
Jah ja ei. Visa on levinud krediit ja deebetkaartide pakkuja, mis on mõlemad reeglina seotud kindla kontoga. Samas pakuvad osad pangad ka virtuaalse krediitkardi kasutamise võimalust, et kaitsta sinu põhikontot. See kaart võib olla nii Visa kui MasterCard, sõltuvalt pangast.
Jah, maksed on sama turvalised kui kõik pangamaksed.

Your casinos will be cleared

Are you sure?