VISA

Kasiinod, mis aktsepteerivad krediit- ja deebetkaarte

Eesti online kasiinodest pakuvad enam kui pooled võimalust sooritada makseid krediitkaardi või krediitkaardi funktsiooniga deebetkaardiga. Kõige enam aktsepteeritakse VISA ja Mastercard kaarte.

Olybet

1
82
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
1 100€ Boonus
50x Läbimängimise nõue
- Tasuta spinnid
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Pakkumine kehtib vaid uutele mängijatele ja boonusraha saab neljalt esimeselt sissemakselt. Liitumisel kasuta boonuskoodi CAS1100. Min. sissemakse €10. Läbimängimise nõue 50x. Iga boonuse läbimängimiseks on 14 päeva. | Kehtivad reeglid ja tingimused
Betsafe

2
94
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
1 000€ Boonus
10x Läbimängimise nõue
100 Tasuta spinnid
1x Läbimängimise nõue
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Uutele mängijatele. Min. sissemakse €10. Läbimängimise nõue 10x, 15x või 20x (oleneb sissemakse summast). Tasuta spinnide läbimängimise nõue on 1x. Maks. panus boonusega mängides 6€. Boonus tuleb võtta vastu 21 päeva jooksul pärast konto loomist. | Kehtivad reeglid ja tingimused
Optibet

3
86
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
1 000€ Boonus
60x Läbimängimise nõue
- Tasuta spinnid
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Boonust saavad uued mängijad esimese kolme sissemaksega. Läbimängimise nõude täitmiseks on 7 päeva. Min. sissemakse €10. Läbimängimise nõue 30x, kehtib nii sissemaksele kui boonusele. Maksimaalne panus €5. | Kehtivad reeglid ja tingimused
Unibet

4
85
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
200€ Boonus
25x Läbimängimise nõue
20 Tasuta spinnid
0x Läbimängimise nõue
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Pakkumine kehtib vaid uutele mängijatele. Min. sissemakse €10. Tasuta keerutused tuleb aktiveerida kahe päeva jooksul. Boonusraha läbimängimiseks on 30 päeva. Läbimängimise nõue 25x. | Kehtivad reeglid ja tingimused
TonyBet

5
69
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
120€ Boonus
40x Läbimängimise nõue
120 Tasuta spinnid
40x Läbimängimise nõue
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Tervitusboonus on 100% kuni 120 € + 120 tasuta spinni. Läbimängimise nõue 40x. | Kehtivad reeglid ja tingimused
Chanz

6
94
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
100€ Boonus
35x Läbimängimise nõue
300 Tasuta spinnid
35x Läbimängimise nõue
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Vaid uutele mängijatele. Boonusel on neli osa ja kasutada tuleb boonuskoode. Läbimängimise tingimused tuleb täita 30 päeva jooksul maksimaalselt 2€ panusega. 50 esimese spinni võidud on pärisraha. | Kehtivad reeglid ja tingimused

Maksete tegemisel pööra tähelepanu turvalisusele

 • Kõige populaarsemad kaardid on VISA ja Mastercard.
 • VISA ja Mastercard on tegutsenud juba aastakümneid ja maksed nendega on üliturvalised.
 • Viimastel aastatel on krediitkaardiga internetis makseid sooritades võimalik internetipangas aktiveerida ka kaheastmeline autentimine, mille puhul sa pärast kaardiandmete sisestamist kinnitad oma makse veel oma pangarekvisiitidega.
 • See aga teeb kõik sinu maksed veelgi turvalisemaks.
 • Krediit- või deebetkaardi kasutamine online kasiinos on seega üliturvaline.

  Kui sa valid mängimiseks mõne Eestis litsentseeritud online kasiino, ja Eesti Kasiino lehel me ainult turvalisi litsentseeritud kasiinosi tutvustamegi, siis see teeb kogu maksmise protsessi veelgi turvalisemaks.

Kas sa teadsid?

Iga sekundi jooksul tehakse maailmas enam kui 10 000 krediitkaardi tehingut

Kuidas kasutada krediitkaarti online kasiinos?

Kui soovid online kasiinos maksta krediitkaardiga või siis krediitkaardi funktsiooniga deebetkaardiga, siis see on väga lihtne. Olenevalt sinu kaardist võib vajalik olla kas ainult kaardi andmete sisestamine või ka lisaks enda isiku tuvastamine läbi panga. Hetke pärast vaatamegi seda, kuidas kaardiga täpselt kasiinos maksta, juba pisut lähemalt.

Kas kasiinos kaardiga makstes tuleb maksta ka mingit teenustasu?

Reeglina Eesti kasiinodes kaardimaksete teostamisel teenustasu puudub ja maksed on tasuta.

Kuidas teha online kasiinos kaardimakseid?

Makse tegemiseks online kasiinos on vaja teha järgmist:

 • Mine kasiinos maksete lehele ja vali makse tegemiseks krediitkaart
 • Vali summa, mida soovid kasiinosse sisse maksta
 • Sisesta oma kaardi andmed – kaardi number, kehtivuse kuu ja aasta ning turvakood
 • Lisaks on pärast makse tegemise nupule vajutamist vaja ennast panga kaudu veel eraldi ka autentida. Seda siis juhul, kui sinu kaardil on sisse lülitatud kaheastmeline autentimine.

Väljamaksete tegemiseks tuleb sul taaskord väljamakse lehel valida krediitkaart, seejärel valida summa ning väljamakse saad sellisel juhul teha kaardile, millega sa eelnevalt ka sissemakse teinud oled.

Kas sa teadsid?

Euroopas teostatakse umbkaudu pool sularahata maksetest just krediit- või deebetkaardiga ning kaardimaksete arv on viimase kümne aastaga ligemale kahekordistunud. 

Enimlevinud probleemid online kasiinodes kaardi kasutamisel

 1. Ma ei saa oma võite välja võtta
  Mitte kõigile krediitkaartidele ei ole võimalik väljamakseid teha. Seega soovitame kindlasti enne kaardimakse tegemist kasiino makseviise uurida ja kindlaks teha see, et seal just ka sinu kaardi peale väljamakset sooritada saab.

  Reeglina töötab Mastercard mõlemat pidi (ehk siis teha saab nii sisse- kui ka väljamakset), VISA kaardi puhul oleneb see juba sinu VISA kaardist ja ka kasiinost.

  Maestro kaudu kasiinost väljamakseid tavaliselt teha ei saa. Samas on viimasega ka sissemaksete tegemine võimalik vaid mõnes üksikus kasiinos.

 2. Ma ei saa kaarti oma kontolt eemaldada
  Tavaliselt on kaardi kustutamine väga lihtne. Lihtsalt mine kasiinos oma profiili lehe kaudu maksete lehele, vali sealt krediitkaart ning sinu krediitkaartide kõrval peaks olema kustutamise nupp. Kui seda seal ei ole, siis soovitame ühendust võtta kasiino klienditoega ja neilt abi küsida.

  Mõnikord ei pruugi kaardi kustutamine olla võimalik rahapesu tõkestatmise seadustest lähtuvalt. Nimelt teevad kasiinod reeglina väljamakseid esmalt nendele kontodele, kust sa enim sissemakseid teinud oled.

  Näiteks kui sa oled ühe krediitkaardiga teinud sissemakseid 300 euro eest ja teisega 100 euro eest, ning esimesele kaardile sa ühtegi väljamakset teinud ei ole, aga teisele oled sa ka ühe 100 eurose väljamakse teinud, siis tahab kasiino esmalt sinu järgmise väljamakse sellele esimesele kaardile saata. Ja kui just see peaks olema kaart, mida sa kustutada tahad, ei pruugi see alati koheselt võimalik olla.

  Mõni üksik kasiino võib kasutada kaardimaksete tegemiseks ka kolmandaid ettevõtteid. Sellisel juhul sinu kaardiandmeid ei salvestata mitte kuskil ja seega ei ole kaardi kustutamine ei võimalik ega ka vajalik.

 3. Väljamakse võtab väga kaua aega
  Nii mõneski kasiinos on just väljamaksed krediit- ja deebekaartidele need kõige aeglasemad. Seega siin ei ole tavaliselt endal võimalik midagi teha. Küll aga saad sellisel juhul edaspidi maksete tegemiseks mõne alternatiivse makseviisi valida.

Kas sa teadsid?

Kuigi eestlased kasutavad võrreldes näiteks Ameeriklastega krediitkaarte tunduvalt vähem, siis meie detsembrikuiste krediitkaardi ostude arv on 17-27% suurem kui muudel kuudel

​Kaardiga maksmise plussid ja miinused

Plussid

Miinused

Kaardiga saab maksta enam kui pooltes Eesti online kasiinodes

Väljamaksed on reeglina aeglasemad kui kasutades mitmeid teisi makseviise

Kaardimaksed on turvalised

Kasiinod ei aktsepteeri kõiki krediitkaarte

Sissemaksed on kiired

Kõik kasiinod ei lase krediitkaardile väljamakseid teha

Kaardimakse on mugav

 

Kaardimaksed vs. teised makseviisid

Enamikes Eesti kasiinodes, kus on võimalik kaardiga sisse- ja väljamakseid teha, aktsepteeritakse Visa ja Mastercard kaarte. Maestro ja teiste kaartidega tihtipeale makseid teha ei ole võimalik.

 

Krediitkaart

E-rahakott

Trustly

Bitcoin

Vaja läbida TOK protsess

Turvaline

Teenustasud kas kasiinos või makseteenuse pakkuja juures

Anonüümsus (sinu Eesti pangaga infot ei jagata)

Minimaalne sissemakse on tavaliselt väikseim

Saab kasutada paljudes kasiinodes

Kokkuvõte

Online kasiinodes on kaardimakse üks lihtsamaid makseviise. Ja kindlasti on tegemist väga turvalise makseviisiga. Küll aga peaks alati arvestama sellega, et väljamaksed krediitkaardile võivad mõnikord pigem üsna aeglased olla ning kiiremate väljamaksete teostamiseks tuleks pigem kasutada mõnda teist makseviisi.