Neteller

Netellerit aktsepteerivad online kasiinod

Neteller on populaarne e-rahakott, mida kasutatakse üle kogu maailma. Netelleri maksed on kiired ning turvalised. Aktsepteeritakse seda maksevahendit enam kui pooltes Eesti kasiinodes.

Betsafe

0€ Boonus
1x Läbimängimise nõue
100 Tasuta spinnid
94
Kontovaba
Live chat
Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm
Kasiinosse Arvustus
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Uutele mängijatele. Min. sissemakse €20. Läbimängimise nõue 1x. | Kehtivad reeglid ja tingimused
1

Coolbet

35x Läbimängimise nõue
150€ Boonus
75 Tasuta spinnid
94
Kontovaba
Live chat
Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm
Kasiinosse Arvustus
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Registreerumisel 25 tasuta no wager spinni. Vali boonus ise - 1) 100% kuni 150€, min makse 20€, läbimängimise nõue 35x, boonuskood CME. 2) 10€ sissemakse = 60€, läbimängimise nõue 45x, boonuskood CME2. Boonuse läbimängimiseks aega 30 päeva. Maksimaalne panus 6€.Kraba 25 tasuta spinni vaid konto loomise eest! Tee esimene sissemakse, ja saad ühe tervitusboonuse osana 50 tasuta spinni veel juurde. Tasuta spinnidega võidetud rahal läbimängimise nõue puudub. | Kehtivad reeglid ja tingimused
2

Nutz

37.5x Läbimängimise nõue
100€ Boonus
0x Läbimängimise nõue
50 Tasuta spinnid
94
Kontovaba
Live chat
Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm
Kasiinosse Arvustus
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Min sissemakse 10€, läbimängimise nõue 25x (boonus pluss sissemakse), aega 14 päeva. | Kehtivad reeglid ja tingimused
3

QuickSlot

40x Läbimängimise nõue
1 000€ Boonus
0x Läbimängimise nõue
10 % cashback
94
Kontovaba
Live chat
Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm
Kasiinosse Arvustus
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Minimaalne sissemakse €20, läbimängimise nõue 40x (aega 3 päeva). Boonus kantakse kontole pärast läbimängimise nõude täitmist. | Kehtivad reeglid ja tingimused
4

Neteller on turvaline

Kui sa kasutad Netellerit maksete tegemiseks meie poolt arvustatud turvalistes Eestis litsentseeritud kasiinodes annab see sulle kahekordse kaitse. Kuna turvalised on nii eestikasiino.com lehel välja toodud kasiinod kui ka Netelleri maksevahend.

Kas sa teadsid?

Aastal 2000, ajal kui online kasiinod alles lapsekingades olid, oli Neteller see ettevõte, mis vahendas 85% kõikidest online kasiinode maksetest.  Hetkel moodustavad Netelleri käibest hasartmängu ettevõtted aga umbkaudu 30%

Kuidas kasutada Netellerit internetikasiinodes?

Netelleri kasutamine online kasiinodes maksete tegemiseks on üsna lihtne ja Netelleri kaudu sisse- ja väljamaksete tegemisest räägime juba hetke pärast, aga kõigepealt pead sa kasiinos Netelleri kaudu maksmiseks omale Netelleri konto looma.

Kas online kasiinos Netelleriga maksmine on tasuta?

Reeglina on online kasiinodes Netelleri kasutamine kas sisse- või väljamaksete tegemiseks tasuta. Mõni üksik kasiino võib teoreetiliselt sinult ka mingit tasu selle eest küsida, aga vähemalt hetkel ei tohiks ükski Eesti online kasiino mingeid tasusi sinult küsida.

Küll aga ei ole reeglina tasuta Netelleri kontole raha laadimine ega ka selle Netelleri kontolt välja võtmine.

Netelleri tasud

Seega Netelleri kontole raha laadimine maksab 2.5%. Netelleri kontolt raha välja võtmine oleneb aga valitud meetodist. Kui sul on olemas Netelleri Mastercard, siis maksab automaadist raha välja võtmine reeglina 1.75%. Pangaarvele raha kandmine maksab aga $10.

Kuidas käib kasiinos Netelleri kaudu sisse- ja väljamaksete tegemine?

Väljamakseid on sul võimalik teha Netelleri kontole vaid juhul, kui sa oled juba eelnevalt Netelleriga samasse kasiinosse ka sissemakse teinud. Ning väljamakse saad sa teha vaid sellele samale Netelleri kontole.

Kas sa teadsid?

Netelleril on hetkel üle maailma enam kui 23 miljonit kasutajat

Lahendused enimlevinud probleemidele Netelleri kasutamisel

Neteller – plussid ja miinused online kasiinos maksete tegemisel

Plussid

Miinused

Netellerit saab kasutada peaaegu pooltes Eesti online kasiinodes

Mõnes kasiinos võib Netelleri maksetega kaasneda teenustasu

Neteller on turvaline

Netelleri kontole sissemakse tegemine ja sealt raha väljavõtmisega kaasneb teenustasu

Mõni kasiino teeb kõige kiiremaid väljamakseid just Netelleri kaudu

Mõnes üksikus kasiinos Netelleri kaudu tehtud sissemaksega tervitusboonust ei pruugi saada

Neteller ei jaga infot sinu pangaga

Minimaalne sisse- ja väljamakse võib olla suurem kui teiste makseviisidega

 

Netellerit ei saa reeglina kasutada kontovabades kasiinodes

Neteller võrdluses teise makseviisidega

Neteller on e-rahakott ning sellest tulenevad ka tema peamised erinevused võrreldes teiste erinevate makseviisidega. Loe peamistest Eesti online kasiinodes kasutatavatest makseviisidest siin.

 

Neteller

Trustly

Krediitkaart

Bitcoin

Vaja läbida TOK protsess

Turvaline

Teenustasud kas kasiinos või makseteenuse pakkuja juures

Anonüümsus (sinu Eesti pangaga infot ei jagata)

Minimaalne sissemakse on tavaliselt väikseim

Saab kasutada paljudes kasiinodes

Kas sa teadsid?

Alates 2015. aastast kuuluvad Neteller ja Skrill samale ettevõttele. Nende mõlema emafirmaks on Paysafe Group (allikas). 

Kokkuvõte

Neteller on ülipopulaarne e-rahakott, mille kasutamine on lihtne ja võrreldes mõne Eesti panga kaudu kasiinosse sissemakse tegemisega pakub Neteller sulle enam anonüümsust. Netelleriga kasiinos maksete teostamine on tavaliselt tasuta. Küll aga peaks Netelleri kasutamisel arvestama Netelleri enda tasudega – maksab nii oma Netelleri kontole raha laadimine kui sealt selle välja võtmine.

Korduma Kippuvad Küsimused

Neteller on väga turvaline maksevahend, millel on üle kogu maailma enam kui 23 miljonit kasutajat. Netelleri üle teostab kontrolli ka Iiri Keskpank.
Online kasiinod reeglina Netelleri kaudu maksete tegemisel lisatasusi ei küsi. Küll aga ei ole tasuta raha enda Netelleri kontole kandmine ega sealt hiljem ka raha välja võtmine.
Netelleri kaudu saab makseid teostada hetkel umbkaudu pooltes Eestis litsentseeritud online kasiinodes.

Your casinos will be cleared

Are you sure?