Heroes Gathering
Mängutootja : Relax
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 4.6 / 5

Heroes Gathering arvustus: midagi lauamängu huvilistele!

  • Kaks boonusmängu, milleks on lauamängud
  • Maksimaalne võit kuni 29794x sinu panus
  • Hea graafika ja mõnus mänguelamus
Heroes' Gathering™ - Relax Gaming
 
Heroes Gathering on esmamulje poolest tavaline 5 rulliku ja kolme reaga videoslot, millele aga lisab kõvasti elamusi juurde tema mänguvälja ümbritsev traditsiooniline lauamäng.

Kuigi nii nagu paljudes teistes slottides leiab puudusi ka sellest mängust, on lauamängu temaatika mängu lisamine väga positiivne ning teeb mängu mängimise kindlasti tunduvalt huvitavamaks ühendades omavahel tavalise slotimängu ja klassikalise lauamängu.

Heroes Gathering anti välja 2020. aasta veebruaris ning kogub sellest ajast vaikselt populaarust ka Eesti kasiinodes.

Heroes Gathering RTP on 96.45% ning mäng on oma volatiilsuse poolest nende kõrgemate seas.

Mängu põhimõte on lihtne. Tavamäng toimub tavalisel slotil, samas nii boonusmäng kui ka mini-boonusmäng toimuvad mõlemad juba lauamänguna. Kohe räägime kõigest juba lähemalt, aga esmalt vaatame mängu peamisi näitajaid.

Mängu nimi:

Heroes Gathering

Mängutootja:

Relax Gaming

Riskifaktor:

Kõrge (8/10)

RTP:

96.45%

Featuurid:

Lauamängu tüüpi boonusmängud/tasuta spinnid
Wild-wild sümbol
Võidukordaja

Võiduliine:

20

Rullikuid:

5

Min panus:

€0.10

Max panus:

€100

Maksimalne võit:

400? 4000x? 5000X? 29,794.7x? Tundub, et erinevate allikate seas on siin mingi segadus. Seega kahjuks täpset maksimaalset võitu me siin öelda ei oska.

Boonused Heroes Gathering mängimiseks Eesti kasiinodes

Eesti kasiinodest leiab mängu näiteks Unibetist, kontovabast Ninja kasiinost ning Betsafe'ist.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Uued pakkumised iga päev

Kõigist neist leiab liitumisel ka üht või teist tüüpi boonusraha pakkumisi, mida saab kasutada soovi korral just Heroes Gathering slotil spinnimiseks.

Samuti võib slotil mängimiseks boonuseid leida näiteks nendest kasiinodest:


€ 1 000 boonus.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Heroes Gathering olulisemad tunnusjooned

Heroes Gathering on suhteliselt tavapärane slotimäng, mille teevad aga eriliseks tema kaks erinevat lauamängu-temaatilist boonusmängu, milles lauamängude fännid näevad tõenäoliselt sarnasusi D&D mängule.

Sümbolid

Kõige kõrgemalt maksev sümbol Heroes Gathering mängus on lahinguvalmis rüütel. Tema maksab viie sümboli eest välja 20x panuse. Teised kõrgemalt maksvad sümbolid on maag, sõbralik goblin, vapp, raamat ning paar mõõka. Väiksemaid väljamakseid annavad kolm ümmargust ehte tüüpi objekti.

Lisaks on olemas ka asendussümbol ning boonusmängu pääsemise sümbol.

Sümbolite maksetabel

Heroes gathering sümbolita väljamakse tabel

Võiduliinid

Heroes Gathering võiduliinid

Minimaalne ja maksimaalne panus, autoplay funktsioon

Võimalik panuste vahemik Heroes Gathering lauamängu slotis on 10-sendist kuni 100 euroni. Soovi korral on võimalik valitud panusega lasta mängul endale teha sinu poolt määratud arv keerutusi – selleks on võimalik kasutada sloti automaatmängu režiimi.

RTP, volatiolsus, võidusagedus

Heroes Gathering sloti RTP on 96.45% ning tegemist on kõrgemapoolse volatiilsusega slotiga. Keskmiseks võidusageduseks on mõõdetud 17.03%.

Maksimaalne võit

Maksimaalse võidu osas lähevad erinevad allikad omavahel raksu. Relax Gamingu enda lehel võib leida numbri 400x sinu panus. Samas, olles mängu mänginud, see ei vasta boonusemängu puhul tõenäoliselt tõele, see on tõenäoliselt tavamängu suurim võimalik võit. Mis puutub boonusmängu, siis selle maksimaalseks ühe spinni võiduks on välja toodud maksimaalselt 4000x, 5000x või siis isegi kuni 29797x sinu panus.

Aga kui ise nüüd pisut arvutada, siis kui baasmängus on ilma kordajateta võimalik saada kuni 400x võit ning boonusmängus on lisaks võimalik saada ka kuni 50x kordaja sellele, siis teoreetiliselt võiks maksimaalne võit ühe spinniga olla 20 000x.

Mängu funktsioonid

Heroes Gathering on oma baasmängult üsna tavaline 5x3 mängualaga mänguautomaat. Jõudes aga ühte kahest boonusmängust muutub olukord põnevamaks.

Lauamäng – tasuta spinnid

Heroes Gathering boonusmäng

Tasuta spinnide vooru või siis korralikku lauamängu vooru jõudmiseks on sul vaja saada rullikutele kolm boonusmängu sümbolit. Tasuta spinnide arv on põhimõtteliselt piiramatu. Lauamängus on erinevat värvi asukohad – olemas on n-ö neutraalsed asukohad, kus tehakse lihtsalt uus spinn; on olemas nurgad, kust võib saada kordajaid; ning olemas on ka kolme erinevat olulist värvi amulettide asukohad.

Heroes Gathering amuletid


Mängulauast vasakul on näha kolme värvi amulettide kollektsioonid. Kohe kui sa oled läbi täringuveeretuste sattunud kolm korda ühe amuleti sümboli peale, ehk täitnud antud kollektsiooni, tasuta spinnide voor lõppeb. Ning sinu kontole kantakse kõik sinu keerutuste jooksul saadud võidud ning ka antud kollektsiooni lisatud auhinna suurus.

Iga amulettide kollektsiooniga on seotud kindlad sümbolid ning nende sümbolitega võitmisel kantakse võidusumma vastava amuleti auhinnapanka. Auhinnapanka lisatav summa ei ole küll tavapärane summa vaid kahekordne mängurea võit.

Mängulaual edasi liikumine toimub ainult siis, kui keerutusega tuleb keskmisele rullikule ka õnneratas, mis siis selles mängus on täringu eest. Tulemuseks on võimalik saada 1 kuni 6 ning lähtuvalt sellest liigutatakse sinu mängunuppu ka vastav arv samme edasi.

Hea õnne korral on sul võimalik mängulauale mitu ringi peale teha – see annab sulle võimaluse võita võimalikult palju. Ringi läbimisel eemaldatakse üks amulettide kollektsioon ja selle väärtuse võidad sa lõpus sellisel juhul samuti lisaks. Samuti on hea sattuda ühele nurgaruutusest. Stardikohale tagasi jõudes kahekordistatakse kõik võidud. Teised kolm nurka annavad sulle aga võidukordisteid 5x kuni 50x.

Mini-lauamäng

Kui sul õnnestub baasmängus mitte kolm vaid kaks boonusmängu sümbolit saada, siis käivitub mini-lauamäng. Kõik on põhimõtteliselt sama, v.a see, et mängus ei ole mitte kolm amulettide kollektsiooni vaid üks kollektsioon ning sellest lähtuvalt on ka mäng lühem.

Heroes Gathering disain ja heli

Kuigi ühelt poolt on baasmängus tegemist tavalise 5x3 mängualaga, siis sulle võib jääda mulje, et midagi tundub olevat tehtud teisiti. Seda seetõttu, et kogu see laud ja selle ümber olev lauamängu rada on kergelt moonutatud, jättes kohati võib-olla 3d efekti.

Taustaks mängib keskaegne muusika, mis on samuti pisut huvitavamaks tehtud ja võib päris hea mulje jätta.

Kui sulle meeldib Heroes Gathering, proovi ka neid mänge

Kõige rohkem tahaks antud mängu võrrelda NetEnti poolt loodud Jumanji lauamängu slotiga. Aga samas on sarnasusi ka IGT mänguga Monopoly Plus. Loe lähemalt lauamängu slottide kohta siit.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Kokkuvõte

Heroes Gathering on oma idee poolest väga lahe slotimäng, mis on üritatud tavapärasest pisut teistsuguseks teha. Lauamängu boonusmäng on selles osas väga lahe lisa. Kahjuks baasmäng ei paku mängijale reeglina just liiga palju adrenaliini ja selles osas oleks võinud sinna veel midagi huvitavat lisada.

Samas boonusmäng on lahe ja hea õnne korral võib see sulle ka suuri võite tuua. Kuigi nagu juba mainitud, täpset suurimat võitu me siin vähemalt hetkel mainida ei oska, aga tõenäoliselt on see boonusmängus umbkaudu 4000x ja 29 000x vahel. Vahemik on suur, aga samas on mõlemad numbrid üsna korralikud. Heroes Gathering RTP ei ole küll kõige kõrgemate hulgas. Teisalt on aga ka 96.45% RTP suhteliselt hea keskmine tagasimakse protsent.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...