Koi Princess
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.20
Võiduliine : 20
Rullikute arv : n/a
Hinnang: 5.0 / 5
Tutvu Koi Princess mänguga siin

Proovi idamaist Koi Princess mängu

Tavapäraselt ootame Net Entertainment'i mängudelt väga head teostust, ent mitmekülgsed boonuslahendused ei ole just nende teema. Uus idamaine Koi Princess rabab mängijat oma põnevate lisafunktsioonidega. Proovi seda tasuta demoversioonis või tee soovi korral pärisraha panuseid näiteks Maria Casinos, Unibetis või Pafis.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Koi Princess on viie rulliku ja 20 fikseeritud võidukombinatsiooniga videoslot Rootsi päritolu mängutootja Net Entertainment sulest. Seda iseloomustavad baasmängus käivituv 5-hit, asendussümbolid, asendussümbolite rullikud ja boonusmäng. Temaatika on mangalikult idamaine ning rullide taga taustal ilutseb templi kohal laskuv kosk.

Mäng: Koi Princess
Mängutüüp: Videoslot
Tootja: NetEnt
Võiduliinid: 20
Rullikud: 5
Panusevahemik: 0.20 - 200€
Boonusmäng: Jah
Tasuta spinnid: Jah
Progresiivne: Ei
Jackpot: 500x
Automaatmäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Mängija tasuvus: 96.23%

Neli kõrgemat sümbolit on viimasepeal disainiga Koi Princess'i logo, stiliseeritud draakon, kilpkonn ja Hiina rahatähed. Madalamate sümbolite jada moodustab klassikaline kaardirida 10, J, Q, K ja A. Asendussümboliks on murduv laine ning boonussümboliks on 'bonus' märgistusega kuldne draakonipea.

Boonuslahendused

Boonuspanus

Boonuspaus on vabatahtlik lisapanus, mis maksab kahekordse panustatud summa. Selle eesmärgiks on anda võimalus käivitada üht mitmest lisafunktsioonist ning suurendada boonusmängus makstavate rahaliste auhindade suurust.

Lisaks sellele on aktiivese boonuspanuse puhul tavapärase tasuvusprotsendi asemel võidvõimalus 96,26%.

Lisafunktsioonid

Need võivad käivituda iga baasmängu keerutuse ajal ning sul tuleb valida üks kolmest Koi kalast, millega vaad ühe alloleva lisafunktisooni.

  • 5-hit lisafunktsiooniga on sulle garanteeritud üks tasuta spinn viie sümbolise võiduga.
  • Juhuslike asendussümbolite ehk Random Wild funktsiooniga ootab sind üks tasuta keerutust nelja kuni üheksa lisatud asendussümboliga rullikutel.
  • Asendussümbolite rullikute ehk Wild Reel funktsioon annab sulle ühe keerutuse, kus kaks kuni viis juhuslikku rullikut on kaetud üleni asendussümbolitega.
  • Boonusmäng ehk Bonus Activation on erimäng, mis annab kolme boonussümboliga ühe keerutuse.

Boonusmäng

Kui tabad kuldse draakonipea boonussümbolit esimesel, kolmandal või viiendal rullikul, avaneb sulle üks baasmängu lisafunktsioonidest, aktiveerub boonusmäng. Selleks, et teada saada, milline neljast boonusmängust aktiveerub, peab mängija keerutama rullikute all olevat ratast.

  • Kindla võidu tasuta keerutused - mängijale kingitakse 10 tasuta keerutust, mille iga järgnev võit on vähemalt sama suur, kui kõige kõrgem eelnev.
  • Asenedussümbolite rullikute tasuta keerutused - mängijale kingitakse 10 tasuta keerutust, mille igal keerutusel on esimene kuni viies rullik asendussümbolitega täidetud.
  • Boonusratas - see on õnneratta moodi mäng, kus sul on võimalik võita mündiauhindu või üks kahest eelnevalt kirjeldatud boonusmängust.
  • Mündivõit - võiduks on mündiauhind.

Kokkuvõte

Graafiliselt ei ole tegemist just liiga originaalse NetEnt'i mängiga. Küll aga ühildub selle manga koomiksi disain mängukäiguga hästi ning pea lõputu valik lisafunktsioone hoiab põnevuse laes.

Valik NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...