Faktid: Booming Games

Litsentsid
UK Gambling Commission, Malta Gaming Authority
Mängude tüübi1Slotid
Slotid150+Bang Bang, Gold Hunter, Book of Tombs, Horror House, Howling Wolves, Danger Zone, GunSpinner, Witches Wild Brew, Surfin’ Reels, Gold Vein, Wunderfest jt.
Kasiinod32X3000, Chanz, Tonybet, Paf
Loodud2014Booming Games loodi 2014. aastal Mani saarel
Mängude ausust tagavadGaming Laboratories International (GLI), eCOGRA, Technical Systems Testing (TST), Gaming Associates

Booming Games litsentsid ja mängude usaldusväärsus

Booming Games mängud on Eesti online kasiinodesse jõudnud küll alles hiljuti, kuid tegemist on sellest hoolimata nüüdseks juba hasartmängutööstuses üsna tuntud nimega, kelle mänge võib usaldada.

 • Litsentsid
  Booming Games mängud on litsentseeritud UK Gambling Commission’i ja Malta Gaming Authority poolt
 • Mängude turvalisus
  Booming Games mängud on kõik loodud kasutades turvalise mängu põhimõtteid ja nende mängude mängimine on turvaline.

Booming Games mängude ausus

Nagu juba mainitud, siis Booming Games mängud on ausad – see tähendab siis seda, et ette antud mängu RTP on ka päriselt just see, kui palju mäng keskmiselt mängijatele tagasi maksab.

 • RTP
  Booming Games mängude keskmine RTP ei ole küll tõenäoliselt online mängutööstuse üks kõrgemaid. Samal ajal pakub aga ka Booming Games väga mitmeid väga kõrge RTP-ga mänge.
 • Mängude kontroll
  Booming Games mänge auditeerivad ka kolmandad osapooled nagu näiteks eCogra, Gaming Laboratories International (GLI) ja Technical Systems Testing (TST).

Booming Games parimad mängud

Booming Games sai alguse Mani saarelt, aga hetkel asub mängutootja peakontor Maltal.

Hetkel võiks Booming Games parimatest mängudest välja tuua näiteks järgmised:

 • Leprechaun’s Lucky Barrel
 • Sugar Skulls
 • Booming Circus
 • Bang Bang

Vaatame neid mänge nüüd korra ka lähemalt.

Leprechaun’s Lucky Barrel

Välja antud: 2019RTP: 94.80%
Volatiilsus: KõrgeRullikud/read: 5×3
Võiduliine: 20Suurim võit: 500x

Leprechaun’s Lucky Barrel on multifilmilik fantaasia slot, mille peaosaliseks on härjapõlvlane.

Mäng pakub väga lahedat taustamuusikat ja ka mängu välimus on väga iirlaslikult mõnus.

Samuti on võimalik hiirega igale sümbolile klikates kohe näha sümboli väljamakseid. Ja see teeb mängija jaoks asjadest aru saamise kohe lihtsamaks.

Mängus on loomulikult olemas ka boonusmäng, milles sa saad 8 tasuta spinni.

Mängu suurim võimalik võit, mida ühe spinniga saada võib, ei ole oma 500x panuse juures küll just liiga suur.

Sugar Skulls

Välja antud: 2018RTP: 95.93%
Volatiilsus: MadalRullikud/read: 5×3
Võiduliine: 20Suurim võit: 2000x

Sugar Skulls on Mehhiko surnutepüha, Dia de los Muertos, teemaline slot. Seda püha tähistatakse igal aastal 1-2. novembril.

Tegemist on väga mõnus graafikaga slotiga, mille sümbolid on seotud suures osas nende pidustuste ajal kasutatavatel maskidega.

Sloti boonusmängus saad sa 10 tasuta spinni ning maksimaalselt on Sugar Skulls slotis võimalik ühe spinniga võita kuni 2000x panuse suurune võit.

Booming Circus

Välja antud: 2019RTP: 95.23%
Volatiilsus: KõrgeRullikud/read: 5×3
Võiduliine: 15Suurim võit: 733x

Booming Circus on tsirkuse temaatiline slotikas, mis rõõmustab sind õhupallide, lõvide, karude ja teiste tsirkuse loomadega. Samuti võid juba eeldada tsirkuse muusikat.

Selleks, et boonusmäng käivitada, tuleb saada rullikutele viis õigest järjekorras sümbolit/tähte, nii et vasakult paremale tuleks kokku C-L-O-W-N.

Bang Bang

Välja antud: 2021RTP: 96%
Volatiilsus: KõrgeRullikuid/read: 5×3
Võiduliine: 20Suurim võit: 2310 x

Bang Bang on Metsiku Lääne temaatikaga slotikas, mille puhul on tegemist purunevate sümbolitega mänguga. See tähendab siis seda, et ühe spinni jooksul on sul võimalik võita mitu järjestikust võitu.

Bang Bang slotis on olemas ka boonusmängu ostmise võimalus ja selle hinnaks on 80x panus.

Uued Booming Games slotid

Booming games annab hetkel välja umbkaudu kaks uut slotimängu iga kuu. Nende uuematest mängudest võiks lisaks veel ära nimetada järgmised:

 • Red Hot Volcano
 • Crystal Classic
 • Greek Legends
 • Wild Wild Vegas

Mille poolest Booming Games mängud silma paistavad

Kõik Booming Games mängud on loodud kasutades HTML5 tehnoloogiat. See tähendab aga omakorda seda, et need on kõik hõlpsasti mängitavad igas sinu seadmes – arvutis, telefonis, tahvelarvutis.

Lisaks võiks Booming Games mängude puhul välja tuua veel järgmised aspektid:

 • Kui tänapäeval kasutavad mitmed mängutootjad oma mängude loomisel ka abi väljast poolt, siis Booming Games mängud on kõik loodud nende enda meeskonna poolt.
 • Booming Games slotikate graafika ja ka helilahendus on kohati võrreldes mitmete teiste mängutootjatega isegi väga hea. Kõik nende mängud näevad välja suhteliselt multifilmilikud ja seda just heas mõttes.
 • Kui mõne mängutootja slotid laevad mõnikord üsna kaua, siis Booming Games mängud laevad väga kiiresti.
 • Mõndades nende mängudes on n-ö mystery peavõidud, mis aktiveeruvad täiesti juhuslikult. Tegemist ei ole küll tavapäraste ülikõrgete võrgustiku jackpot-slottidega, aga sellegipoolest on see funktsioon tervitatav.
 • Kuna Booming Games on viimastel aastatel väga kiire arengu läbi teinud, siis kohati on seda tehtud võib-olla innovatsiooni arvelt. Kuigi nende mängud on üsna lahedad, siis midagi väga uut siis otsida ei ole mõtet.
 • Booming Games mängude RTP on keskmiselt alla 96%, aga leiab ka mänge, mille RTP on väga kõrge. Näiteks Taxi Movida (98.27%), Harvest Fest (97.1%), Lotus Love (97.04%) ja Desert Drag (97.01%).
 • Booming Games slottide suurim võimalik võit on reeglina seal paari tuhande kordse panuse suuruse juures, aga mõne uuema mängu puhul võib see küündida ka kümnete tuhandeteni.

Booming Games mängud Eesti kasiinodes

Booming Games mängud ei ole veel jõudnud küll kõikidesse Eesti kasiinodesse, aga hetkel on nende looming kindlasti olemas VÄHEMALT järgmistes kasiinodes:

Kas Booming Games mängud on mobiilis mängitavad

Jah. Kõik Booming Games mängud on mängitavad absoluutselt igas sinu seadmes samaväärselt hästi.

Kokkuvõte

Booming Games pakub mänguhuvilistele väga mõnusa graafikaga lihtsalt mängitavaid mänge. Väga tihti on tegemist mõnusate 3D karakteritega, mis on ka ägedalt animeeritud.

Samas ei paku Booming Games tõenäoliselt just liigselt innovatiivseid funktsioone ning lisaks peaks nende mängude mängimisel arvestama ka pisut madalama keskmise RTP-ga.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?